Каква е вината на Фатмагюл ?(Fatmagül'ün Suçu Ne ?)~ 72

  • 60 589
  • 749
# 60
Колко оригинални серии е филма?
Сериала още се снима тази вечер ще дават 59 еп.
Виж целия пост
# 61
mariana51, Goni, страхотни снимки! Поздрав за всички, които успяват да работят въпреки трепетите в сърцето и изкушенията от компютъра!

Виж целия пост
# 62
Колко оригинални серии е филма?
Сериала още се снима тази вечер ще дават 59 еп.

Благодаря  Hug
Виж целия пост
# 63
Виж целия пост
# 64
Еее много е хубав бе  Two Hearts Heart Eyes
Виж целия пост
# 65
Виж целия пост
# 66
Здравейте дами, влязох да изплакна очите, преди да се върна към скучната работа. Поех си дозата порядъчно, сега остава да успея и да се съсредоточа.

Аз вече съм на 36-та, много хубава серия. Керим й целуна ръката за пръв път и по-късно я прегърна - мисля, че пак за пръв път.
Ей, в тоя сериал бъка от продуктово позициониране. То не бяха преводи по ЕГН, то не бяха пазарувания онлайн сега гледам и мебели рекламират Laughing Laughing Laughing. Керим като се ядоса и размятка едни столове и фотьойли из кухнята на Розата, нито един не се строши. Браво, здрави са.
Виж целия пост
# 67
Ето и двамата влюбени.Goni  мерси за снимките.Ох как ще дочакам да стане 20.00ч не знам.И вие ли сте нетърпеливи като мен?
Виж целия пост
# 68
Привет! Hug

Един зимен поздрав от мен  Grinning


Скрит текст:
Аз минавам по първия сняг
и отново съм силен и свеж.
И над пътя ми в синия мрак
се разпалва звезда като свещ.

Песента на петела ли чух?
Светлина ли над мен се проля?
Може би пада лебедов пух
вместо сняг в тези зимни поля.

Бяла зима без край и предел!
И кръвта ми е стоплил студът!
Как разнежено бих се привел
на брезите към голата гръд!

О, покой на горите смълчан!
О, залутана в сняг веселба!
Как бих спускал разнежено длан
по бедрата на всяка върба.

Сергей Есенин
превод Иван Николов
Виж целия пост
# 69
Аз съм по нетърпелива за 58-а. На турски и да я гледам, нищо няма да разбера. Само ще се изнервя.
Но пък с удоволстве ще прочета коментарите, за да се осведомя, какво става.

Мерси за поздрава Славенка, почти успях да си представя острите иглички, които фучат зад прозореца като лебедов пух.
Виж целия пост
# 70


https://www.bg-mamma.com/assets/vessur/img/not_found.png

Диде ,стискам палци всичко да е ок Peace
Виж целия пост
# 71
Днес музата ни явно ще е  и  снегът



Tombe la neige - SALVATORE ADAMO
www.youtube.com

Скрит текст:
Тодор Чонов
Януари

Вълшебен януарски ден -
снежинки във небето плуват,
... снежинки кацат върху мен
... и срамежливо ме целуват.

Поспри за миг и погледни -
наоколо е всичко бяло.
От тук започват мойте дни,
това е моето начало.

Как сребърно звъни студът
и коледният вятър свири.
Вървя направо през снега,
оставяйки страхотни дири.

Невероятно светъл ден!
Какъв вълшебен януари!
Снежинки кацат върху мен
и от любов към мен... изгарят.
Виж целия пост
# 72
    Добър ден момичета - в този красив зимен ден
/ мен снега вече доволно ме е затрупал и продължава да вали - код оранжев /


Благодарности на Мариянка за новата тема - да си я изпишем с настроение и позитивни мисли / вчера къде ви оставих, днес къде ви намирам - страхотни сте /. Мариянка и gphilipova - за "Облака".

В унисон с белия цвят навън е това нежно цвете - виртуален подарък за всички споделили мнения, новини, творчество / лично или любимо /, качили клипове, песни, снимки  и всичко допринасящо за общия облик на любимата тема ! Обичам ви всички !
Само да споделя - "Пепел от рози" - независимо от дублаж и накъсаност на сериите - се гледа с интерес /в мойто обкръжение - непрекъснато валят въпроси и питания относно персонажите и развитието на сюжета - цяла сутрин обяснявам кой - кой е, и какво ще става /.
Виж целия пост
# 73
Привет дами!

Снегът така ни е затрупал, и още вали...време само за гледане на филми и висене в мамата. Grinning
Довечера нова серийка... Party надявам се много хубава! Whistling
Виж целия пост
# 74
Тук днес е много тихо, явно всички събират сили за довечера. Предполагам всички гледате заедно и купона е пълен.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия