Каква е вината на Фатмагюл ?(Fatmagül'ün Suçu Ne ?)~ 72

  • 60 589
  • 749
# 75
Здравейте, момичета! Четвъртъъъък!

Гледам, позатрупал ви е снегът и го избивате на поезия.  Grinning Бургазлййки, поздравето любимото ми моренце от мен и му кажете колко много ми липсва, моля.

Хриси, и аз скоро минах през 37-ма серия - една от любимите ми с целуването на ръката... Умирам си за този момент! Аз вчера гледах 44-та.  Sad, но днес съм се подготвила отново за   Heart Eyes Blush.

 Hug
Виж целия пост
# 76
Хриси, ще дойдат - няма къде да идат! Още се кефя на репликата ти снощи - "да не обиждаме крокодила! " Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 77
Виж целия пост
# 78
kurkuma, направо ти дишам във врата./римувам пак  Laughing/ Забави малко темпото, че да можем да си въздишаме заедно. Довечера мъжа ми е нощна и може и да успея да те догоня.

И на мен тази серия, много ми хареса, не само заради ръката и прегръдката. Някак си тук вече си личи повече промяната в нейното отношение. Леле каква сцена на ревност й устрои. Направо пушак се вдигаше. И после колко беше нежен.
Виж целия пост
# 79
Да, дааа. Хич не ги харесвам ревнивците, обаче неговата ревност е адски привлекателна.
Виж целия пост
# 80
Хриси, ще дойдат - няма къде да идат! Още се кефя на репликата ти снощи - "да не обиждаме крокодила! " Joy Joy Joy

mamata48, аз пък не мога да забравя как Хриси си лягала вечер с мъжа й и Керим, а Фатмагюл гледала да не я забелязва.
Култова реплика!  rotfImao rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo
Виж целия пост
# 81
Аз се питам има ли нещо в Керим дето да не ви харесва  Wink Joy  Joy

Къде е Круела,да не е затънала в някоя преспа  Laughing Hug

Куркума,при теб има ли сняг  newsm78
Виж целия пост
# 82
Чакай де! Фатмагюл все още спи с Муратчо. Хриси да внимава за Гери, за тебе...и за другите от все по-дългата опашка Laughing Laughing Laughing
Виж целия пост
# 83
Злате, мила, на първия ти въпрос - твърдо НЕ!  Laughing

При мен сняг има, но е вече стар и не е толкова красиво като при вас.

mamata48, Хриси е на моя принцип, явно - кой превари, той завари!  Laughing
Виж целия пост
# 84
Злате, аз не съм у списъкУ на Герито, но няма нещо в Керим, което да не ми харесва. Peace
Виж целия пост
# 85
Цяла стадо от животни има
В нашата зоологическа градина.
Фатма-нежна като кошута,
На гаргата проскубана Мустафа
Без много размисъл би шута.
Керим- черната  пантера
С любовта на Фатма, окрилен е от вчера.
Мейрем,мъдра като костенурка
Се стяга май за булка.
Стария бухал Кадир
И предложи най подир.
Мукадес,хитрата сврака
Във всяка история е с двата крака.
Рахми,леко наивен като млад кос
И той вре навсякъде своя нос.
Ердоан на крокодил го докарва
Селим на мече коала май прилича
И все след него тича ли тича.
Старото куче Ришат Яшаран
Е като лапни шаран.
Когато нещо се зададе
Скункса Мюнир няма да го издаде.
Маман Перихан,като квачка стара
С етърва си, по-младата дропла
За сега иска да се кротват.
Асу-хитра като лисица
Да видим на Мелтем ще стане ли кумица?
А Мелтем,хубавица-кукувица
Сама на клона си стои
И чака друг гагун да я свали....



 Whistling Whistling Whistling Whistling Whistling
Виж целия пост
# 86
Злате, аз не съм у списъкУ на Герито, но няма нещо в Керим, което да не ми харесва. Peace

Така те искам!  Hug Аферим!  Grinning
Виж целия пост
# 87

кликни върху надписа

Ето 10 серия на български. Превод от сръбски gphilipova, субтитри mariana51 Приятно гледане.



                                                            Огромно благодаря за Облака на екипа !!!


                                                           
Виж целия пост
# 88
Страшна си, Славенко!

Керим- черната  пантера

Право в десятката!

 Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 89
Гледам, позатрупал ви е снегът и го избивате на поезия.  Grinning Бургазлййки, поздравето любимото ми моренце от мен и му кажете колко много ми липсва, моля.

 Hug

kurkuma Hug  bouquet Да не би да казваш, че ти липсва моренцето от Бургаския залив????? newsm78 newsm78 Да не би да си ми съгражданка????? newsm78 newsm78, а може би и комшийка????? newsm78 newsm78 Аз имам комшийки които сега са в Канада....... Голем майтап ще е да се поздравим и чрез Нета......... Peace Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия