Каква е вината на Фатмагюл ?(Fatmagül'ün Suçu Ne ?)~ 72

  • 60 590
  • 749
# 420
Не се тревожи от признанието си  Laughing
Щом и моят мъж каза че се е " влюбил " в Керим  Joy Joy Joy  hahaha Това след моето признание ,че с удоволствие бих му изневерила с наш Керимчо  Embarassed newsm43
Да не ме бият сега и останалите фенки  Mr. Green Hug
Мислех си каква кариера би направил Енгин, ако живееше в Холувид например. Тогава сигурно цял свят щеше да го познава и обича. Между другото сравнението в снимки по-напред в темата между Антонио Бандерас и Енгин не е в полза на Бандерас според мен /лично мнение/
Виж целия пост
# 421
Добро да е утрото, момичета!  Hug Hug Бял, снежен, но уютен уйкенд за всички Ви! Peace Peace

Не смея да събудя глезанчо ни :


Но и аз сервирам една закуска и да си го гледкаме докато си изпием кой кафенцето, кой чайчето..... Peace



А после ще го събудим, за да отива и снима следващата серия, че бг маммите нямат търпение..... Joy
Виж целия пост
# 422
Вече се е разсънил галиба.......

Виж целия пост
# 423
Мариана, Кампулка  за финала bouquet
Гери, Софи за подсказките  bouquet

Има ли нещо интересно в тази статия newsm78
http://www.ayakligazete.com.tr/haber/beren_saat_e_hollywood_yolu_gozuktu_.htm
http://www.diziler.com/haber/fatmagulun-sucu-ne-dizisinde-kim-olecek
Виж целия пост
# 424
Виж целия пост
# 425
Виж целия пост
# 426
Добро утро момичета, и хубав ден на всички. Снощи ми спря нета и 10 часа пълно затъмнение. От скука възвеличах Муки от 59-та серия.
И тъй като Goni  ви почерпи с кафе и всичко останало, от мен един скромен съботен поздрав:

Скрит текст:
Муккадес е в нервна криза
заточена e вътре, не може да излиза,
дундурка бебе, къща гледа,
пропуща раните, годежа.
Все пак намери си бавачка,
и се понесе като квачка,
по дирите на пресни клюки,
направо в болницата се излюпи.
И що да види, наш Керим,
по нощница, неотразим,
проточи лиги тя, и засия,
повтаря само Машалла.

Според последни данни от хроното, което изчетох тази сутрин, вирусната инфекция по Керим се задълбочава. Дано не стане масова епидемия, че като гледам от колко време не е измислена ваксина, работата става кутсуз. Колежките ще ме разберат, все пак насред годишно приключване сме.
Трябва да предложим в НАП да сложат един раздел в отчета, начи предлагам в актива да е - Каква е вината на Ф, в пасива - Каква е вината на К. И ще се случи чудо, за пръв път ще попълвам тъпите им отчети без да мрънкам.  Joy  Joy  Joy
Виж целия пост
# 427
Браво, Хриси! Не знам как са ти отчетите, но стиховете добре ги редиш, давай още. Колкото до епидемията, тя вече е факт. Аз сериозно се притеснявам за Енгин, той сигурно се страхува да излезе сам, в голяма опасност е, не знае кога ще му скочи някоя фенка, те са навсякъде.
Виж целия пост
# 428
Мариана, Кампулка  за финала bouquet
Гери, Софи за подсказките  bouquet

Има ли нещо интересно в тази статия newsm78
http://www.ayakligazete.com.tr/haber/beren_saat_e_hollywood_yolu_gozuktu_.htm
http://www.diziler.com/haber/fatmagulun-sucu-ne-dizisinde-kim-olecek

Доколкото разбрах, Берен заедно с иранския режисьор  Behrouz Vossoughi ще ходят лятото до Холивуд. Филмът им е предизвикал интерес.  Peace
Виж целия пост
# 429
Не мислех да следя този филм,но ме грабна само от първата серия.
Малко ми е тежък като емоции,но нищо 
Някой знае ли колко серии са общо.
Снима ли се още или вече е издаден финала в  Турция?
Виж целия пост
# 430
Не мислех да следя този филм,но ме грабна само от първата серия.
Малко ми е тежък като емоции,но нищо  
Някой знае ли колко серии са общо.
Снима ли се още или вече е издаден финала в  Турция?

Преди два дни излезе 59-та серия. Филма се снима, и доколкото прочетох ще е до към юни. Значи още около 20-тина серии. Надявам се да няма трети сезон, че от горчив опит съм се убедила, както при книгите, така и при филмите, почнат ли много да ги точат, замирисва на боза.

Първите серии наистина са доста тежки и драматични, после нещата се успокояват и ще видиш и много хубави емоции, не само лоши.
Виж целия пост
# 431

Обаждат се лично за "Добър ден" и да кажат на  всички БГ мами, че място за притеснения няма. Любовта им е истинска и  пред каквито и изпитания да ги изправи живота - те ще се справят.

Добър ден ви желая и аз - нека да е пълен с  красиви моменти  и ползотворен като дейност. Едно късно кафенце и от мен / аз сега пия първото  за деня - черпя и вас /.
Виж целия пост
# 432
Не мислех да следя този филм,но ме грабна само от първата серия.
Малко ми е тежък като емоции,но нищо  
Някой знае ли колко серии са общо.
Снима ли се още или вече е издаден финала в  Турция?

Преди два дни излезе 59-та серия. Филма се снима, и доколкото прочетох ще е до към юни. Значи още около 20-тина серии. Надявам се да няма трети сезон, че от горчив опит съм се убедила, както при книгите, така и при филмите, почнат ли много да ги точат, замирисва на боза.

Първите серии наистина са доста тежки и драматични, после нещата се успокояват и ще видиш и много хубави емоции, не само лоши.

Много благодяря за отговора!   bouquet
Виж целия пост
# 433
  първото поставяне на халките
Всеки си я постави сам с различно убеждение.
Керим - влюбен, с ясното желание за семейство / каквото и да значеше в този момент /.
Затова и неговата халка е с надпис Фатмагюл.

Фатмагюл - наранена, под давление на това, какво ще е мнението на околните - а не,че приема пръстена от Керим / халката / - като семейна  принадлежност.

И в този ред на мисли - сценарият така представя нещата - / лично аз си правя  една моя препратка към Австралия / - всичко се връща или обръща към другия като бумеранг.
Керим плака за нея и се страхува, когато беше избягала - сега тя плака и се страхува да не го загуби.
Нежното му погалване по косите и лицето - сега тя го прави.
Неговите чувствени целувки по дланта - помни момичето и дава от сърце същото.

Сега  с повторното поставяне на неговата халка - страхотен момент и символика.
 
и обещанието изречено на глас - че никога няма да ги свалят.
Отново признание за обич - НИЕ / двамата /.
Виж целия пост
# 434
Добро утроо и от мен  Flutter
Много хубаво събуждане с усмивката на Керимчо ,аз си правя кафе и се мятам да наваксам  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия