Зима иде в снежна премяна, коя ли ще е следващата Февруарска мама?! - Тема 19

  • 31 504
  • 740
# 30
Искам да попитам нещичко....Какво е усещането,като ти изтекат водите,все си мисля че може да се случи докато се къпя и,че няма да разбера.... newsm78
Виж целия пост
# 31
maminka, аз уж раждала, ама водите ми ги спукаха в родилното. Та, едва ли няма да разбереш. Ще усетиш, че нещо се лисва от теб, все едно се напишкваш.
Тамина, при мен не беше болезнено, но аз тогава разтривах в девети месец зърната с гъба и ги мажех с дефламол. Сега не съм правила такова упражнение. Не знам дали е имало ефект.
veiana, трудна работа да не се съгласиш... Ако трябва да ти предизвикат раждане, как да стане друго яче? Вече за ускоряване на раждането, може и да можеш да не се съгласиш. Обаче, ако като мен разкритието ти за 6 часа е мръднало само с 2 см, сигурно няма да искаш да я откажеш системата. Като цяло не мисля, че толкова е страшно.
Днес ден на дамите... Цели 3 си имаме...  Hug
Виж целия пост
# 32
запис и от мен

честито на мама Алекса за малката Валерия - да й е жива и здрава

Честито и на мама Силвия за Александра -  Hug

ехххх - коя ли ще е следващата  newsm78
Виж целия пост
# 33
Добро утро,
Май всички спите зимен сън или ви мързи да станете от топлите легла  Grinning
Аз поспах от 1 докъм 5:30. Сега правя планове за деня пред закуската.
Успех на мамите, които ще дават живот днес  Hug

Така и не разбрах кога точно започва 9 месец, но днес заковавам точно 36 гс. Много се вълнувам. Само още 2 седмици и ще видя бебка Heart Eyes
Виж целия пост
# 34
Добро утро!  Hug

Вчера на ЖК доки каза да гледам да устискам поне до вт. - тогава съм на изследвания в ТК... Аз мисля да стискам кълки до четв., че живот и здраве тогава ще си дойде таткото!  Simple Smile
Виж целия пост
# 35
Добро утро!
И аз съм на линия пред кафето,ама нещо не ми работеше нета до сега Crazy
Ванеска,от днес си официално в 9 месец Peace
Сиа,а дано устискаш до четвъртък Mr. Green
На някой да са му изплатили случайно първия болничен?
Стар,де си?
Виж целия пост
# 36
при първото засукване се чувства лек дискомфорт, но това е бял кахър в сравнение с раждането и болящия те задник  Mr. Green важното е бебо да захапе правилно, после е песен  Heart Eyes
и аз мисля, че болничните ще ги изплатят първата половина на февруари...
Виж целия пост
# 37
Моят болничен е от 2.01, но още не е изплатен. Може би, в началото на другия месец.
Виж целия пост
# 38
Добро утроо коремчетаа Simple Smile Навън е малко като Ледена епоха  Joy
Честито на мама Силвия   bouquet  bouquet  bouquet
Оу коя ли ще е маматаа днессссссс ... аз подозирам две - Стар и Спящата  smile3534
Виж целия пост
# 39
Спящата е онлайн,ама Стар я хвана липсата Mr. Green
Виж целия пост
# 40
Да, таткото заминава утре, та може и да е днес, ама надали - нямам признаци засега, нищо че доки каза вчера, че сме готови; иначе каката точно по това вр. излезе; е, поизмъчи ме 2-3 дена преди това: води, туй-онуй...  Laughing
Виж целия пост
# 41
Хахаха roni.k май ще вземем да познаем за Стар  Laughing Laughing Laughing
Виж целия пост
# 42
Здравейте и от мен. Simple Smile

Моят болничен е от 09.01 и нашата HR каза, че когато преведе осигуровките за януари (в началото на февруари) тогава ще предаде и болничния и има 14 дневен срок, в който да го изплатят. Но това ми е първия болничен, ако е пореден - не знам кога.

Успех и от мен на днешните героини   bouquet
Виж целия пост
# 43
Добро утро  Hug

Хайде давайте предположения за следващите майчета Laughing Laughing
Petetoy не се ослушвай. Време ти е  smile3534
Elileni изчезна нещо, или аз не съм я засичала newsm78
Варненки, стискайте кълки,че времето е сташничко за каквото и да било,камо ли за раждане  Laughing
Виж целия пост
# 44
_JenY_   време ми е ама ...  Joy май на беборан не му се излиза и му е добре там  Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия