Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво мислите за праха за пране Maxima и бебешката козметична линия на Mustela?
Кога ще получа болничните си?
Какво е усещането, когато водиш изтеклите?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво мислите за праха за пране Maxima и бебешката козметична линия на Mustela?
-
Кога ще получа болничните си?
-
Какво е усещането, когато водиш изтеклите?
-
Какво е усещането, когато бебето за първи път се постави на гърдата и започне да суче?
-
Можете ли да препоръчате голям бебешки магазин в София, който предлага качествени продукти и конкурентни цени?
Черпя кафе за събуждане и подготовка за хубави новини днес:

Луда работа, казвам ви

не мога да ги спомена поименно , защото докато сме били в болницата сте изписали доста, а нямам време да чета 
Нооо, вече сме добре, оправяме се и слуша повече
Малката суче, спинка, смее се и почти си държи главата изправена
Алекс, при възможност пиши повече за състоянието си и как се възстановяваш!
мерси много на Фабианка за старанието....леле, дано я изпълним страничка по страничка...дори редче по редче само с добри новини... дано тези притеснения покрай Алекс вчера са били последните ни в темичката на Февруарките 

и си знам:) а Ани ти говориш още за декемврийските....ще ти ги пуснат споко..тия дни...