Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво мислите за праха за пране Maxima и бебешката козметична линия на Mustela?
Кога ще получа болничните си?
Какво е усещането, когато водиш изтеклите?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво мислите за праха за пране Maxima и бебешката козметична линия на Mustela?
-
Кога ще получа болничните си?
-
Какво е усещането, когато водиш изтеклите?
-
Какво е усещането, когато бебето за първи път се постави на гърдата и започне да суче?
-
Можете ли да препоръчате голям бебешки магазин в София, който предлага качествени продукти и конкурентни цени?
. При мен бебето е голямо и затова сигурно няма да се чака повече. Успех!
Дано е нещо по-безобидно, де и да ти мине бързо!


, със сигурност ще ревнува .Nе мисля да го пускам на ясла, нито сега ,нито като стане лято , но дано издържа да не го пусна, въпреки , че детската е на две крачки и имам познати , но ми се иска да си е при мен .Само да не откача