Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво мислите за праха за пране Maxima и бебешката козметична линия на Mustela?
Кога ще получа болничните си?
Какво е усещането, когато водиш изтеклите?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво мислите за праха за пране Maxima и бебешката козметична линия на Mustela?
-
Кога ще получа болничните си?
-
Какво е усещането, когато водиш изтеклите?
-
Какво е усещането, когато бебето за първи път се постави на гърдата и започне да суче?
-
Можете ли да препоръчате голям бебешки магазин в София, който предлага качествени продукти и конкурентни цени?

.Такъв стрес и уплах изживях-не е истина..Дребен като заскача че до тая нощ не миряса-дали му стана нещо на детето???? Голям съм идиот...ДАРИПАРОВА-усещаш ли бебе?Ако-да,няма проблем,особенно ако ти е първо раждане,може и да преносиш малко.Не се шашкай-моя последен преглед беше на 19-ти,сега на 10-ти последно тонове и чакам-така че вс.е ок според мен
