Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво мислите за праха за пране Maxima и бебешката козметична линия на Mustela?
Кога ще получа болничните си?
Какво е усещането, когато водиш изтеклите?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво мислите за праха за пране Maxima и бебешката козметична линия на Mustela?
-
Кога ще получа болничните си?
-
Какво е усещането, когато водиш изтеклите?
-
Какво е усещането, когато бебето за първи път се постави на гърдата и започне да суче?
-
Можете ли да препоръчате голям бебешки магазин в София, който предлага качествени продукти и конкурентни цени?
дано всичко мине бързо и възможно най-безболезнено
Да, Любче, тя е другият ни герой..и тя като Алекса ще мине и ще задмине всичко благополучно, знам си аз... и това и раждане ще е много по-добре от първото........


. Милото ми е направило един айрян, но нещо не помага..
Засега няма новини. Казах й, че има няколко странички с пожелания и стиснати палчета. БЛАГОДАРИ НА ВСИЧКИ! И отново обеща, че ще ни държи в течение.