Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво мислите за праха за пране Maxima и бебешката козметична линия на Mustela?
Кога ще получа болничните си?
Какво е усещането, когато водиш изтеклите?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво мислите за праха за пране Maxima и бебешката козметична линия на Mustela?
-
Кога ще получа болничните си?
-
Какво е усещането, когато водиш изтеклите?
-
Какво е усещането, когато бебето за първи път се постави на гърдата и започне да суче?
-
Можете ли да препоръчате голям бебешки магазин в София, който предлага качествени продукти и конкурентни цени?
Да си видиш и ти скоро бебешончето
. Може да го държа на сухо до вторник, когато имам среща с другия доктор в МД и него да питам.
дръж фронта - всички знаем,че всичко ще бъде наред и сме силно зад теб...
Болезнените контракции се вясват всеки следобед, но тъпча магнезий и но-шпа и си вярвам, че влияят
Докторите ще преценят кое е най-добре за бебо при наличните симптоми и малко разкритие. И секцио да е- преживява се
Важното е накрая всички да са живи и здрави 
