Фигурно пързаляне - тема не първа

  • 35 951
  • 739
# 180
Stockholm Ice 2012
Evan Lysacek, не ново но добре представено. Е, набляга се на ръцете за експресия но туй го знаем, страстно танго няма.
Yuko KAVAGUTI / Alexander SMIRNOV сборен запис. На мен във втората част ми звучи Дебюси а не "Нотр дам"  Wink.
Нат-Фаб
....

Kings on Ice-HD
Evgeni Plushenko
Brian Joubert
Всички
Ekaterina & Alexander Chesna
Смело фенче с   bouquet
Виж целия пост
# 181
Нейсе появи се макар и кратко видео а 1  от чаканите от мен 2 шведа.
[/b]]Kristoffer Berntsson е видно че си прилага умело инженерната мисъл. Браво. Точно за гала изпълнение. yes
Nathalie PECHALAT - Fabian BOURZAT

Американската спортна двойка Amanda Evora-Mark Ladwig завършват съвместната си спортна кариера. Приятен и стилен дует, винаги когато съм ги виждала.

Тв записа на Music on Ice в 10 части.
Виж целия пост
# 182
Записи от световното по синхронно фиг. пърз.
Официалния репортаж
Виж целия пост
# 183
Stockholm Ice 2012 Kristoffer Berntsson - Fix You -цялото изпълнение.
Фотографии
 Crossing Arms както и при предишните издания видеозаписите малко и незнайно кога. Aidas Reklys and Akop Manoukian

Алла Шеховцова: первая леди
Телефонно интервю с Жу
Интервю с Лисачек

ISU World Team Trophy ще се предава пряко онлайн безплатно.
Четвъртък-танци, мъже и жени кратки
Петък- спортни-кратка, танци и мъже волна
Събота-спортни и жени волни
Неделя гала
Виж целия пост
# 184
Започва
Очаквано, танците показаха че състезателния сезон свърши на световното. В Токио сравнително лежерно, не в топ форма, с видими грешки. Но ако погледнем на турнира като топ гала-чудесно. Няма го стреса на големия старт. Радост да видим любимците си още веднъж. Тази японска измислица с зоната за отборите ми е 50/50. Нетипична ми е  Thinking.

Интервю с Ламбиелот Стохолм

 yes yes Браво на Кевин, Адам и Жу. Чисти изпълнения и най-добър резултат за сезона. Жу и публиката=голяма комбина, трябва да се види фенската любов  Hug. Кевин тази програма изпълнена така на 6 май не я показа до тук през сезона. Браво и на Адам за това изпълнение- проблясък.
Е мъжете радват днес. Абът, ако не се лъжа, втора чиста кратка за сезона. Дайс  Hug чудесен и весел.  Mr. Green пак падна прилично, най-добър сезонен и крайното класиране показва че съдийството не е в кондиция  Mr. Green
Вярно че четворните тук таме са тройни, което считам за нормално.
Виж целия пост
# 185

12-те дами не изненадаха с броя на грешките  Simple Smile. Браво на Акико и Каро за чистите изпълнения. Чудесен завършек на този страхотен и за двете сезон  Hug.

Ето вече и записи:
Brian JOUBERT 2012 WTT SP  Hug
Daisuke Takahashi с рекордната кратка. Съдиите ме "веселят"  ooooh! с поредните си номера.
Френския отбор печели в зоната Kiss&Cry   Joy безапелационно. Големи  и креативни образи са  Laughing. Второ място за италианците  Laughing. Останалите не им идва от вътре.
1,  2,  3


На сайта на ISU   са качени записите на днешните изпълнения. Браво за туй нещо. Идеално предаване, без коментатори  Party.
Виж целия пост
# 186
Напира ми саркастична усмивка. Голям фарс видях. Силно препоръчвам като качат записа на сайта да изгледате в подходящо настроение волната мъже, поне последните шестима. Погледнете и  пребройте оценките над 9 и ги отнесете към пързалянето.
Ако има награда за тим -присъствие то тя е за френския отбор  Peace. Ще спра до тук. Много суши ядат в ISU , много. Безспорно с настроение, все пак обясниха от рано целите на туй мероприятие  ooooh!.
Публиката ми харесва много.
Виж целия пост
# 187
1 снимка за феновете на Дайс.
Утре за галата още не намирам данни кой, къде ще я излъчва.
Сега гледам днешните записи и  Joy hahaha Альона-Робин. Предполагам са поканени за галата .
На сайта е дадено включване за утре, така че галата явно ще бъде давана там. Браво. Очаквам изненади. Като например Альона-Робин.
Ще запомня това мероприятие със забавата на отборите   party006 coolcool и това че съдиите бяха излишни.
Виж целия пост
# 188
Гала има ли задължително гледам. Тази типично спортна-не подредени музикално и заснета плачевно, особено общите номера. Специални гости Альона-Робин и Андо.
Фло ме yes с правилия избор на показателна  Misc Ghost. Лириките и джаза преди това ме  Tired. Проблясък тангото на Сотникова и Дон Кихот на една млада японка. Дайс с настроение и в общия номер в комбина с Акико.  Жу Joy с влизането.и страхотните стъпки на Lord of The Dance yes. Изобщо френския състав на галата съживява  Tired зрител  Wink, както въобще през целия турнир  smile3501. Хареса ми второто изпълнение на Мики. Альона-Робин са направили комбинация на песента на Queen -We Are The Champions.

Сега вече може да се каже че сезон 2011-2012 приключи  baloni
Виж целия пост
# 189
Обширно интервю с Kevin van der Perren
 Thinking да знае някой къде безплатно може да се прочете списанието "International Figure Skating"? В априлския брой има интервю с Албена и Макс. Това списание периодично проверявам на търсачка да намеря някъде качено от фен но никога не съм успявала за разлика от руското " Лёд". Явно не търся правилно.
Виж целия пост
# 190
Стана ми любопитно за списанието (заради интервюто с Албенка и Макс де  Grinning , иначе не обичам много задълбочено да чета на английски). Рових, но откривам само стари броеве(от 2008-2009г.).  Sad
А за руското може да слагаш някой линк,когата ти попадне (на руски нямам проблем  да чета    hahaha )
Виж целия пост
# 191
6o6ul4o,  Hug благоадрности за безкрайно интересните и изчерпателни коментари,Аз имах грандиозни планове да гледам турнира онлайн, но си останах само с плановете.
Кратката програма на Дайс  Heart Eyes, е самото съвършенство, заслужава 10 ,той се пързаляше с душата си, такива изпълнения, при това на състезание са голяма рядкост.
И една  приятна изненада
Виж целия пост
# 192
 smile3501 това се казва новина. Ще го сложа като заглавие и дано се види от повече мами, чудесен детски подарък за малки и големи  Simple Smile
Спектакълът Disney on Ice идва за първи път у нас

На страницата на ISU са активни записите и дано останат така и за предстоящите почивни дни. Заслужава си най-малко за настроението , което цареше през целия турнир. Френския отбор вече е кръстен K&C team  Laughing и безспорно има защо. Ето че феновете са изрязали и сглобили всички етюди K&C Team France и волните  Joy. Италианците и американците също се забавляваха успешно  Laughing. Настроение на 6.
Ето някои от запомнящите се изпълнения от галата:
Daisuke- раздаде се до край на мамбото, че и сили за реч му останаха на финала  Laughing след като имаше и поддръжка на груповото изпълнение 
Brian в чудесно настроение през целия турнир
Miki Ando чудесна в тази нова програма
......
Victory ceremony

mirinda.r , руското списание бе спряно. Последния брой бе в края на 2011. Тук пусках статии от броевете. Имаше интересни статии. Мда, американското само платено  Laughing, но не търсим това. Мерси че се потърсила  Hug
 
Виж целия пост
# 193
Руските танцови двойки правят нужни промени.
Рязанова-Ткаченко ще ползват Зуева-Шпилбанд за програмите си.
Боброва - Соловьев се местят при Жулин, може да им се отрази добре.
Третата остава при Морозов.
Yuzuru Hanyu ще тренира при Орсър.

Beyond 'Carmen': Finding the right piece of music.Мда, не е лесно да се избере но ето че и този сезон влязоха няколко интересни парчета във фонотеката ми, особено съвременни аранжименти на класика.
Патрик Чен пак се е загубил в превода. Върти се прясно интервю с него, но тъй като оригинала е май на унгарски, а той говори на френски на трети език вече според мен е станало "развален телефон". Да го защитя малко, че перманентно го критикувам  Wink
Виж целия пост
# 194
http://www.youtube.com/watch?v=bv5vMJKBAbo&feature=BFa&l … LEFB4BDE1AF05490D

Първо да поздравя музикално с един изпълнител, който много обичам. Мисля, че дори е имало шоу с негови изпълнения на живо в Америка, което беше изключително приятно за гледане.
Шошулчо, благодаря за информацията, тези седмици не бях на линия, имах доста здравословни премеждия, не успях за мое съжаление да гледам последното състезание от сезона. Мисля да се възползвам от линка  на ISU. Hug Hug Hug
Мисля, че промените в руските танцови двойки са добри - Боброва/Соловьов имат нужда от съживяване, а Жулин може да им го даде. Прекалено безлични са ми за сега, опитвам се да ги харесам, но не се получава.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия