Толкова ли е трудно да се омъжиш след 35 г.?

  • 267 147
  • 5 581
# 1 185
Грешиш.
Бракът е сделка и ако пропуснеш здравия разум и го удариш само на сърце, рискуваш да направиш грешка.


А защо всички въздишаме по "Тетрадката"?  newsm78 newsm78
Виж целия пост
# 1 186
Тая тетрадка ми порасна на главата.
Всички манекенки и моделки кудкудякат за тая тетрадка, трябва най-накрая да видя за какво става въпрос.
И се надявам да не е като Паулу Коелю и студентка по право. Едно време не можеше да станеш 'Мис", ако не притежават тези реквизити.
После се прехвърлиха на психология.
Виж целия пост
# 1 187
Не си ти, Аззи. Друга е. Две са. И двете са точно или с много планети в Овен/Телец и точно такива зодии. Ти си от моята  hahaha

a.mihaila , много си млада да си блъскаш главицата с глупости. На 28 не си и помислях за такова нещо а и беше отдавна. Сега повечето хора на тази възраст са необвързани.
Рано, рано, но моралната полиция вече здраво ме погна!!!Притискат те ,задават въпроси, броят ти килограмите ,бръчките поставят те в графа закъсняваща!Страшно е!!! #CrazyА си представям агресията към по-зрелите и неомъжени и без деца!
Виж целия пост
# 1 188
ох, моля, експертите по астрология да кажат къде да гледаме в хороскопа за абрамович или негови клонинги/че той един, а ние - много  Laughing/,  и къде да ги чакаме за приклещване.

ох, 'тетрадката' - тук моята романтична душа на везни дълбоко въздъхва и почва да пърха с мигли, скорпионската ми венера в заточение е толкова хъртната, че и взимам думата директно, щото ще го окове директно във вериги завинаги, обаче девата в асцендента практично промърква  - хм, тоя си заслужаваше, дявол го взел.

филмът е чудесен, с три думи. Simple Smile

дотук - нито един практически съвет как да завлечем за косата в пещерата млад, здрав/разбирай пълен с тестостерон/ и богат самец. само дрън- дрън Laughing
Виж целия пост
# 1 189
Много е романтичен Crazy
Виж целия пост
# 1 190
a.mihaila , много си млада да си блъскаш главицата с глупости. На 28 не си и помислях за такова нещо а и беше отдавна. Сега повечето хора на тази възраст са необвързани.
Рано, рано, но моралната полиция вече здраво ме погна!!!Притискат те ,задават въпроси, броят ти килограмите ,бръчките поставят те в графа закъсняваща!Страшно е!!! #CrazyА си представям агресията към по-зрелите и неомъжени и без деца!

Душицо, няма да се даваш. Именно от такова притискане се правят много лоши грешки. Това решение може да се дефинира за едно от най-важните в живота на един човек и там можеш да намериш и Ада и Рая, в семейството, имам предвид.
Затова и те посъветвах да се стараеш да бъдеш обективна и да преценяваш един човек със здравия си разум, а не само със сърцето или плод на натиска на роднини и съседи и да се метнеш на врата на първия срещнат, само и само да млъкнат и да си с мисълта, че изпълняваш план програма.
Засега, в тази възраст, спокойно можеш да взимаш от живота и свободата колкото се може повече, а и да не може повече- пак взимай.
Излизай, пей, танцувай, весели се, радвай се на приятелите си, пътувай, срещай се с хора, прави секс и считай това за най-важно- ти да се забавляваш и да се радваш на живота.
Останалото ще се намести- кога и как животът ще покаже.
Виж целия пост
# 1 191
a.mihaila , много си млада да си блъскаш главицата с глупости. На 28 не си и помислях за такова нещо а и беше отдавна. Сега повечето хора на тази възраст са необвързани.
Рано, рано, но моралната полиция вече здраво ме погна!!!Притискат те ,задават въпроси, броят ти килограмите ,бръчките поставят те в графа закъсняваща!Страшно е!!! #CrazyА си представям агресията към по-зрелите и неомъжени и без деца!

Душицо, няма да се даваш. Именно от такова притискане се правят много лоши грешки. Това решение може да се дефинира за едно от най-важните в живота на един човек и там можеш да намериш и Ада и Рая, в семейството, имам предвид.
Затова и те посъветвах да се стараеш да бъдеш обективна и да преценяваш един човек със здравия си разум, а не само със сърцето или плод на натиска на роднини и съседи и да се метнеш на врата на първия срещнат, само и само да млъкнат и да си с мисълта, че изпълняваш план програма.
Засега, в тази възраст, спокойно можеш да взимаш от живота и свободата колкото се може повече, а и да не може повече- пак взимай.
Излизай, пей, танцувай, весели се, радвай се на приятелите си, пътувай, срещай се с хора, прави секс и считай това за най-важно- ти да се забавляваш и да се радваш на живота.
Останалото ще се намести- кога и как животът ще покаже.

БЛАГОДАРЯ!!! Simple Smile Това беше отговор със сърце  душа и  разум ,затова стигна до мен ,а и ще стигне до другите.... Hug Ще запомня всичко казано и няма дя се дам...вярвам в добрия завършек!
Виж целия пост
# 1 192
ох, моля, експертите по астрология да кажат къде да гледаме в хороскопа за абрамович или негови клонинги/че той един, а ние - много  Laughing/,  и къде да ги чакаме за приклещване.
Има няколко аспекта, които говорят за получаване на пари по наследство или брак. Те там гледайте.  Обвързани са втори дом /на парите/ и седми /на договорите, смъртта и тн/. Но да не се затормозявате с литература из сайтовете и прогарамите аспекта се интерпретира вярно, не е много сложно.
Виж целия пост
# 1 193
ох, моля, експертите по астрология да кажат къде да гледаме в хороскопа за абрамович или негови клонинги/че той един, а ние - много  Laughing/,  и къде да ги чакаме за приклещване.
Има няколко аспекта, които говорят за получаване на пари по наследство или брак. Те там гледайте.  Обвързани са втори дом /на парите/ и седми /на договорите, смъртта и тн/. Но да не се затормозявате с литература из сайтовете и прогарамите аспекта се интерпретира вярно, не е много сложно.
10х, слънце/везни/ във втори и риби във седми. какво да чакам и къде Flutter
Виж целия пост
# 1 194
ох, моля, експертите по астрология да кажат къде да гледаме в хороскопа за абрамович или негови клонинги/че той един, а ние - много  Laughing/,  и къде да ги чакаме за приклещване.
Има няколко аспекта, които говорят за получаване на пари по наследство или брак. Те там гледайте.  Обвързани са втори дом /на парите/ и седми /на договорите, смъртта и тн/. Но да не се затормозявате с литература из сайтовете и прогарамите аспекта се интерпретира вярно, не е много сложно.

аспекктите са същите като винаги - проучваш родата, дали има бездетни лели и чичовци в добро финансово и материално състояние, които могат да бъдат наследени, кое на кого е приписано и др.  Wink
Виж целия пост
# 1 195
ох, моля, експертите по астрология да кажат къде да гледаме в хороскопа за абрамович или негови клонинги/че той един, а ние - много  Laughing/,  и къде да ги чакаме за приклещване.
Има няколко аспекта, които говорят за получаване на пари по наследство или брак. Те там гледайте.  Обвързани са втори дом /на парите/ и седми /на договорите, смъртта и тн/. Но да не се затормозявате с литература из сайтовете и прогарамите аспекта се интерпретира вярно, не е много сложно.

аспекктите са същите като винаги - проучваш родата, дали има бездетни лели и чичовци в добро финансово и материално състояние, които могат да бъдат наследени, кое на кого е приписано и др.  Wink
Леле,какъв ужас .
Ако някой наистина така избира партньора си ,направо не знам какъв брак ще е този...
То не бяха коли, къщи, лели, няма романтика ,нищо няма...само пари и наследства.
Но какво се чудя ,умиращ вид са тези,които са на противоположното мнение.
Виж целия пост
# 1 196
Ми, нали за пари и женитба става въпрос! Какво по-логично действие да извърши една жена, която иска да има две в едно, ако не да проучи родата! А вие сте тръгнали хороскопи да правите, да не стане като в рекламата с мая новоселска - "таз русата да я махнеш". Гледате в грежсата посока - не гледайте звездите, а данъчните декларации и имотните регистри!  Laughing
Виж целия пост
# 1 197
И да не връщате цял живот кредити, които други ги харчат.
Виж целия пост
# 1 198
И да не връщате цял живот кредити, които други ги харчат.
Това пък защо? newsm78
Виж целия пост
# 1 199
И да не връщате цял живот кредити, които други ги харчат.
Това пък защо? newsm78
да не се задомите с някой с един куп кредити.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия