Толкова ли е трудно да се омъжиш след 35 г.?

  • 267 151
  • 5 581
# 1 170

Определено ако не си скорпион имаш силни скорпиони поне в пет планети. И във Венера най-вече!  Joy

Скорпионът не се обяснява надълго и нашироко относно  интереса на другия пол към особата му. Simple Smile Сигурно има и изключения, разбира се.
Виж целия пост
# 1 171
А красивите раци, с асцендент рак, луна в риби, венера в лъв и марс в скорпион, намират ли си  Joy Laughing
Виж целия пост
# 1 172

ако ще да си венера милоска, ако не излизаш сред хора и съответно в среда, за да попаднеш на подходящ обект, ще си седиш у дома с котката,тенджерите, плетките и сериалите.
Тя и да излиза сред хора, ако е пън общо взето... Не знам, имам доста примери на хубави жени без капка харизма.

a.mihaila, на колко години си, ако не е тайна? Аз пък се чудя как не е имало момент в живота ми от 15 годишна да не усещам някой мъж с душата си Mr. Green Странна работа.
Виж целия пост
# 1 173
Абе, май има нещо във зодиите. Като си пуснах хороскопа, от моя профил си е направила свой хороскоп дама, за която планетите крещят, че не може да има семейство. Не мога да ви го пусна тук, но е наистина типичния хороскоп на прекрасен човек, сработващ се в група, в добри отношения с родители, но с пусти луни и венери не където трябва. Дано да не е така, де.

Е, Везна на г-за си седи ли, бе слънчева?

Еовин, намират си ама все се чувствуват използувани и неразбрани.
Виж целия пост
# 1 174
 Wink Laughing Факт.
Виж целия пост
# 1 175
А красивите раци, с асцендент рак, луна в риби, венера в лъв и марс в скорпион, намират ли си  Joy Laughing
Този сайт е с най- адекватни интерпретации на лична карта като за сайт. Ако не друго поне ще се позабавляваш.
http://www.astroadvice.com/default1.asp

Иначе, не виждам връзка между астрологията и успеха с противоположния пол. Сигурно е до способността, ако ти е важно да имаш успех, а реално към теб има нула внимание да видиш какво можеш да промениш.
Виж целия пост
# 1 176
На 28 години съм!Не съм се изказала точно ,сега погледнах!Изпитвала съм силна обич с душа и сърце ,но така и не усетих ,че това е мъжа за брак и семейство...и след раздялата ни повярвайте се убедих в това си усещане!
Виж целия пост
# 1 177
Лично за себе си мога да кажа ,че не съм се омъжвала и нямам деца...и причината ,е че не усетих с душата си досега мъж, за да го направя!Но какво ще стане ,ако никога не го усетя или пък е в много напреднала възраст Shocked

Моля ти се, недей.
Никаква душа, никакво сърце, чакаш девет седмици и половина и с трезва глава и бистър ум преценяваш.

Леле, Невена, това съм аз. Направо си въведох данните в твоя профил Simple Smile
Планетите ми крещят, ужас.

Ще погледна на Бояна сайта.
И аз трябва да се информирам по-отблизо, да му се не види.

Дренко, за скорпионите си знаем.
Какво да си обясняват, то е ясно. Simple Smile
Виж целия пост
# 1 178
Не разбирам обвързани и хубавици като вас ,какво сега ще си проверяват хороскопите, Ази?
Търсещите сингълки да го направят...
Виж целия пост
# 1 179
Лично за себе си мога да кажа ,че не съм се омъжвала и нямам деца...и причината ,е че не усетих с душата си досега мъж, за да го направя!Но какво ще стане ,ако никога не го усетя или пък е в много напреднала възраст Shocked

Моля ти се, недей.
Никаква душа, никакво сърце, чакаш девет седмици и половина и с трезва глава и бистър ум преценяваш.

Леле, Невена, това съм аз. Направо си въведох данните в твоя профил Simple Smile
Планетите ми крещят, ужас.

Ще погледна на Бояна сайта.
И аз трябва да се информирам по-отблизо, да му се не види.

Дренко, за скорпионите си знаем.
Какво да си обясняват, то е ясно. Simple Smile
Това да не е договор, защото, ако беше щяха да са нужни само трезва глава и бистър ум !Това е семейство и  създаване на дете!Просто задължителни са сърце и душа при избора!
Виж целия пост
# 1 180
Не разбирам обвързани и хубавици като вас ,какво сега ще си проверяват хороскопите, Ази?
Търсещите сингълки да го направят...
Те, хороскопите, не се отнасят само до любовния живот.  Wink
Виж целия пост
# 1 181
Това да не е договор, защото, ако беше щяха да са нужни само трезва глава и бистър ум !Това е семейство и  създаване на дете!Просто задължителни са сърце и душа при избора!
[/quote]

Те хубаво са задължителни, но и трезва глава и бистър ум си трябват. Лошото е, че това много често го разбираме после.
Виж целия пост
# 1 182
Не си ти, Аззи. Друга е. Две са. И двете са точно или с много планети в Овен/Телец и точно такива зодии. Ти си от моята  hahaha

a.mihaila , много си млада да си блъскаш главицата с глупости. На 28 не си и помислях за такова нещо а и беше отдавна. Сега повечето хора на тази възраст са необвързани.
Виж целия пост
# 1 183
Грешиш.
Бракът е сделка и ако пропуснеш здравия разум и го удариш само на сърце, рискуваш да направиш грешка.
А и по принцип, един успешен брак и щастлив семеен живот се крепи на здравия разум, освен на останалото.

Шанти, сладка моя, ами ако Абрамович ми е в хороскопа, м?
И нали се разбрахме, везна къде се е чуло и видяло да си седна на д-то.
Виж целия пост
# 1 184
Така вече съм съгласна и разум и сърце да има! Laughing Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия