Толкова ли е трудно да се омъжиш след 35 г.?

  • 267 146
  • 5 581
# 675
За тази снимка става дума, Аззи:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=637686.msg21008564#msg21008564
Виж целия пост
# 676
Кои, Аззи, тези, които Богиня пусна ли?
Те според мен не са.

Но сме коментирали вече и си подготвена. По-скоро първата реакция е по-интерсена за мен.

Но тези неща остават извън темата, просто си ги коментираме според мен, защото когато опознаваш един човек, имаш време или да го разкрасиш в съзнанието и възприятията си или да го загрозиш, именно поради съвкупоността от всичко, което той притежава извън физическата външност.
Виж целия пост
# 677
О, мерси.
И аз бих дала 35- 40, грубо.
Виж целия пост
# 678
Ах, ах - изпуснах Розмариня, но видях Касита, ако тава на аватара е тя???
Моля, за повторение Praynig Вярно още само 1 мин., а не 5
Виж целия пост
# 679
Не знам дали е по-трудно да се омъжиш след 35.
Имам няколко познати (всичките материално обезпечени) над тази възраст и наблюденията ми са:

1та е на 37. Иска мъж и дете: запозна се с някакъв по интернет (4-5 години по-малък от нея), 2 месеца след това забременя, ожениха се, скоро ще ражда.
2та e на 38. Иска мъж и дете: запозна се с някакъв (9 години по-малък от нея): тя иска дете, той не, не е ясно как ще се развият нещата.
3та е на 35. Не знам дали иска мъж и дете.
4та е на 36. Не знам дали иска мъж и дете.
5та е на 43. Имала е дълга връзка, която е предполагала, че ще завърши с брак и дете, но в някакъв момент мъжът се е дръпнал, т.е. стечение на обстоятелствата.

Номер 1 и 2 не изглеждаха щастливи, когато бяха сами. В момента ми изглеждат по същия начин. Номер 3 изглежда неудовлетворена, но не е ясно от какво и защо, а и само така изглежда, може пък да е щастлива.

Номер 4 и 5 са приятни жени, с които човек може да говори на почти всяка тема и бих казала, че се чувстват добре.

Това са моите впечатления. Мисля си, че ако една жена иска да се омъжи и да има дете от нея зависи да го направи и в този случай няма много голямо значение възрастта ( е, за създаването на дете има, разбира се). Вярвам, че има и жени, които не искат да създават семейство и да имат дете. Не ги разбирам, но това е техният избор и не е нужно аз да го разбирам.  
Вярвам също така, че има и жени, които не искат да създават семейство и да имат дете на всяка цена, т.е. са на принципа, ако срещна човека и се случи – ОК, ако не – пак е ОК. Свят широк, хора разни…
Виж целия пост
# 680
Мисля си, че ако една жена иска да се омъжи и да има дете от нея зависи да го направи и в този случай няма много голямо значение възрастта ( е, за създаването на дете има, разбира се). Вярвам, че има и жени, които не искат да създават семейство и да имат дете. Не ги разбирам, но това е техният избор и не е нужно аз да го разбирам. 
Вярвам също така, че има и жени, които не искат да създават семейство и да имат дете на всяка цена, т.е. са на принципа, ако срещна човека и се случи – ОК, ако не – пак е ОК. Свят широк, хора разни…

Подписвам се под това, но трябва да убедиш омъжените жени, че другите жени нямат проблем освен ако те самите не чувстват, че това е проблем. Трудно ще ти е, но опитай  Joy
Виж целия пост
# 681
... но трябва да убедиш омъжените жени, че другите жени нямат проблем освен ако те самите не чувстват, че това е проблем. Трудно ще ти е, но опитай  Joy
Тази тема обаче е за жените над 35 г., които искат да се омъжат, а не могат.
Виж целия пост
# 682
... но трябва да убедиш омъжените жени, че другите жени нямат проблем освен ако те самите не чувстват, че това е проблем. Трудно ще ти е, но опитай  Joy
Тази тема обаче е за жените над 35 г., които искат да се омъжат, а не могат.

И те трябва да бъдат убедени, че това, което искат, е безсмислено! Да се пренасочат! За тяхно собствено добро!
Виж целия пост
# 683
Ами изглежда могат, ако са над 35 и искат на всяка цена - със сигурност могат. Въпросът е дали наистина това искат - брак на всяка цена, в смисъл брак без значение с кого....
Виж целия пост
# 684
Ееее, човек да не си погледне децата и къщата, и изпуска! Искам и аз да видя Розмариня, пък!  smile3511
Виж целия пост
# 685
Ееее, човек да не си погледне децата и къщата, и изпуска! Искам и аз да видя Розмариня, пък!  smile3511
Ми така е, като нямаме баби наблизо, ето и аз не видях Crossing Arms
Виж целия пост
# 686
Еми, да сме си седяли мирно и кротко в темата, а ние с деца и къщи сме хванали да се занимаваме Mr. Green
Сега - не щат да ни се показват!
Виж целия пост
# 687
Ай стига с тези лифтинговани и ботоксирани лица, тук се видяха доста такива. Не всяка българка над 35 може да си позволи подобни корекции, за да се котира успешно на брачния пазар. Покавайте естествени лица, както Розмариния го направи. Проблемът на неомъжените жени над тази възраст е, че качват прекалено много изискванията си, а на мъжете, че щом чуят за надяване на брачен хомот си плюят на петълата и ходи ги гони  Grinning
Виж целия пост
# 688
Актрисата нито е лифтингована, нито е ботоксирана, нито изглежда чак толкова млада. А и по онова време ботокс нямаше  Peace
Виж целия пост
# 689
На тази снимка жената е над 40. Поне.  Confused
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия