Толкова ли е трудно да се омъжиш след 35 г.?

  • 267 153
  • 5 581
# 690
Ами ето толкова много страници и досега нито една жена не каза, че си скубе косата всяка вечер че не е омъжена. Да дойде тази, която страда от това, че е свободна и драпа с нокти и зъби да надене бяла рокля и да да сложи подпис в гражданското. Хайде да се преброят тези жени. Чакаме, аз лично предлагам поне трима доста добри ергени на възраст от 32 до 48, никога неженени, без деца, със желание за такива, с професия, двама българи и един англичанин. Веднага мога да предложа запознанство.
Виж целия пост
# 691
Ти нали не очакваш, че някоя доброволно ще се опне тук, на стената на срама?  Wink
Виж целия пост
# 692
Ами ето толкова много страници и досега нито една жена не каза, че си скубе косата всяка вечер че не е омъжена. Да дойде тази, която страда от това, че е свободна и драпа с нокти и зъби да надене бяла рокля и да да сложи подпис в гражданското. Хайде да се преброят тези жени. Чакаме, аз лично предлагам поне трима доста добри ергени на възраст от 32 до 48, никога неженени, без деца, със желание за такива, с професия, двама българи и един англичанин. Веднага мога да предложа запознанство.
Предполагам, че те пишат в други форуми и сайтове  Mr. Green .. да не им правя реклама
Виж целия пост
# 693
Ти нали не очакваш, че някоя доброволно ще се опне тук, на стената на срама?  Wink
Ама то и срамно ли било?
Интересна нова насока за разсъждения. Поне още 45 страници.
Виж целия пост
# 694
Да дойде тази, която страда от това, че е свободна и драпа с нокти и зъби да надене бяла рокля и да да сложи подпис в гражданското. Хайде да се преброят тези жени.
А тя какво ще прави в БГ мама newsm78, тук повечето са женени или майки с деца
Не е правилното място, според мен по други сайтове се подвизават търсещите брак или връзка по принцип Peace
Виж целия пост
# 695
Не знам, колко е трудно, аз се омъжих много по - млада.
Но съдейки по моя много близка приятелка, която е на 37 г. - много е трудно, особено, ако си имаш и едно дете, така - за разкош.
Виж целия пост
# 696
А тя какво ще прави в БГ мама newsm78, тук повечето са женени или майки с деца
Не й пречи и тук да влиза и да следи какви ги плещи законната половинка на таргета, примерно Laughing
Виж целия пост
# 697
Ти нали не очакваш, че някоя доброволно ще се опне тук, на стената на срама?  Wink
Ама то и срамно ли било?
Интересна нова насока за разсъждения. Поне още 45 страници.
По принцип всяко недостигнато, а лелеяно нещо не е приятна тема за разговор. Това го казах в контекста на горното, как тия, дето много искат, но не могат да се задомят, не пишат тук. По същия начин в тема за професионални провали няма да излезе много народ да си каже - много съм тъп и смотан, нищо не постигнах. Както и двойките с репродуктивни проблеми не го изтъпанват пред всеки срещнат с радост. Иначе, какво да му е срамното.
Виж целия пост
# 698
А тя какво ще прави в БГ мама newsm78, тук повечето са женени или майки с деца
Не й пречи и тук да влиза и да следи какви ги плещи законната половинка на таргета, примерно Laughing

 Joy
Виж целия пост
# 699
А тя какво ще прави в БГ мама newsm78, тук повечето са женени или майки с деца
Не й пречи и тук да влиза и да следи какви ги плещи законната половинка на таргета, примерно Laughing

Ако някой има законна половинка, то той по презумпция не е в целевата група  Mr. Green. А и ако бяха навити на мъж с деца едва ли щяха дълго да седят неомъжени. Татковци на тяхната възраст бол. Съвременната стара мома не ще да си усложнява живота излишно.
Виж целия пост
# 700
Напротив, Е, всичко влиза в групата.

Ревовете се правят по късни доби и насаме. Тук съфорумецът е основно щастлив от положението си.
Виж целия пост
# 701
А тя какво ще прави в БГ мама newsm78, тук повечето са женени или майки с деца
Не й пречи и тук да влиза и да следи какви ги плещи законната половинка на таргета, примерно Laughing

Ако някой има законна половинка, то той по презумпция не е в целевата група  Mr. Green. А и ако бяха навити на мъж с деца едва ли щяха дълго да седят неомъжени. Татковци на тяхната възраст бол. Съвременната стара мома не ще да си усложнява живота излишно.
Е, тя ако се е припознала в "стара мома" е поеме този негатив и ще си го усложни. Но ако все още се има за вървежна пичка...може да поиска да си го усложни след 40-те, пък тогава как ще й се получи, нямам идея.  Laughing
Виж целия пост
# 702
Сега кажете и колко е границата на категорията "стара мома"?
Виж целия пост
# 703
Сега кажете и колко е границата на категорията "стара мома"?
Лично според моите разбирания и предвид времето, в което живеем 40+
Виж целия пост
# 704
Границата е трудно определима, ама като достигне момата фазата, в която никой и нищо не й харесва, то значи вече е станала стара мома Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия