Толкова ли е трудно да се омъжиш след 35 г.?

  • 266 984
  • 5 581
# 420
Въпросът е принципен, ако ще правим някакви сравнения на кои години кой как изглежда в сравнение с предишното поколение или сравнен със себе си. Селебрититата са извън всякакви норми, отнасящи се до общата популация, на тях не могат да им се преброят само известните пластики и разкрасявания, какво остава за неизвестните.
Виж целия пост
# 421
Тези които аз показах са със средна възраст 16-18 години Андариел, не се вълнувай толкова.
Брук Шийлс е била на 14 май когато снима Лагуната.
Подбрах ги от различни поколения, защото поне аз виждам разлика , въпреки, че отново мода, изражение, зависи.
Виж целия пост
# 422
Точно от Ангелите е снимката. Ето ги през 76г и може да изчислите на колко години са били тогава. Мене ме мързи да ходя да им търся биографиите. Аз много харесвах Фара Фосет, мир на праха и.



Нино, много е хубава майка ти, да ти е жива и здрава, но на твоята майка лицето е опънато, защото е по-сочна (това не е обида и аз харесвам по-закръглени жени). Забележи прозиращите кости на ключиците на актрисата и въпреки тях тя има по-пълна средна част на лицето поради по-младата възраст. Просто обяснявам, иначе майка ти, пу, пу, си изглежда прекрасно.
Виж целия пост
# 423
Наистина е Жаклин Смит, но си изглежда към 50 г. на снимката. Друг е въпросът на колко е била в действителност.
Виж целия пост
# 424
Андариел, какви пластики, какви подобрения. Масово се предположи, че Жаклин е на около 50г  Shocked, което мен си ме шокира, но определено изглежда по-зряла за 30-те си години според мен. И при все ресурса, с който разполага като селебрити.
Поне веднъж си признай, когато не си права  Wink
Виж целия пост
# 425
Напротив, Андариел. Жената на моята снимка се казва Жаклин Смит и е една от Ангелите на Чарли. Това е кадър от филма. Тя е на 29г, максимум 30-31г. Сериалът се снима в края на 70-те и Жаклин е представителка на Холивуд.
Представи си щом тя е изглеждала така /красавица е безспорно/, как е изглеждала обикновената соц.труженичка.


Сега обаче изглежда така.

Виж целия пост
# 426
Ама погледнете моля Тейлър, Монро, Екберг на около 16-18г направо се обидих а така търсих:))
Виж целия пост
# 427
Екберг е на 18г на снимката?  Shocked
Виж целия пост
# 428
На мен тази от Ангелите на Чарли ми изглежда на 33-5 но чак на 50 далеч е:)

Макс на 20, но не и на знойна жена която изглежда
Виж целия пост
# 429
Погледнах ги, центс и не са в апогея си изключая Бруук Шилдс. Проблемът с възрастта 16-18 е многото подкожна мазнина на лицето и липса на дефиниция. Затова и писах, че според мене на 25-35 една жена изглежда по-добре отколкото на 20 и показаните снимки много добре го илюстрират.
Виж целия пост
# 430
аз така и не видях линка, нито жената, която е определена като 50-годишна.
Ако се опра на последните показани снимки, то явно просто си е такъв типаж, изглежда по-зряла.   Да не забравяме и сценичния грим, осветлението и прочие.

Ако същите тези Монро и Тейлър, не бяха в бизнеса, а остаряваха естетвено, картинката щеше да е съвсем различна. Кариерата на Монро получава тласък след префасонирането й на операционната маса, а Тейлър не спря да си прави операции цял живот.

Нещо тези години за нищо ги нямат някои! Ето на, и Невена - сравнява 16-18 с възрастта 20, че и скочи направо на 25! На 20 едно младо момиче нито е пубер на 16-17-18, нито е млада жена на 25. Мен ако питате, баш си е както трябва - свежа, сочна, хубава, с момичешки, но и по-женствени черти.
Виж целия пост
# 431
Въпросът е ( концентрирай се), че изглеждат по-възрастни.
Виж целия пост
# 432
Елизабет, Монро и Екберг ми се стурват  на около 30. Дрю Баримор изобщо не мога да определя, но аз на нея никога не съм успявала да определя възрастта й. Simple Smile
Виж целия пост
# 433
Ама погледнете моля Тейлър, Монро, Екберг на около 16-18г направо се обидих а така търсих:))

Ми не изглежат на 16-18, поне на 25-30, особено Тейлър, дори и Екберг.
Виж целия пост
# 434
Дрю Баримор е на 16ина години ( плс минус 1-2)
Според мен е несравнимо, едните изглеждат жени, а Брук Шийлдс и баримор ( друго поколение) приличат на деца по-скоро
М/у другото в Холивуд доста са се крили години, за да пробутват по-малки деца за по-зрели жени
Например влиза в продукцията с декларация че е на 20 пък тя е на 15 и т.н
Така че естествено има и нарочно състаряване, но пак абстрахирайки се от грим и това кой е и какво знам, ми се струват по-зрелички за възрастта си.
Помня, че Чаплин имаше такъв инцидент, както и връзки.

Баба ми на 38 и аз на 38 също изглеждаме несравнимо, аз изглеждам с 20 години по-млада  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия