Толкова ли е трудно да се омъжиш след 35 г.?

  • 266 984
  • 5 581
# 1 515
Да, и аз не съм имала партньор, който да не ми харесва визуално. Просто колкото и да мил, умен и добър, че и богат - не бих се прежалила. Пък знам ли, всъщност... Ако съм превалила 35 години стара мома може и да ми се пренаредят критериите. Mr. Green
Виж целия пост
# 1 516
  Не тепърва  ,  но  визираните  безпроблемни  карасавици  и  мъжете им  накак  си  не си  ги  представям  в  подобна  ситуация  -  не  го  желая  да са  живи и  здрави  .
  И  пак  не  съм  съгласна  с  това  млади и  красиви  били  - може  да  са  били  млади  ,  но  външността ,  която   привлича  ,  за  всеки  е  различно  нещо  .  Казвам  привлича  ,  щото  има  и  красота  -  да  виждаш  я  ,  но  не  те  кара  да  се  влюбиш  -  в  красива  ваза  влюбваш  ли  се -  просто  я  оценяваш  като  красива  и  толкоз .  Другото  е  магия  .
Виж целия пост
# 1 517
И аз не мога да си се представя с не особено представителен мъж.

Наоми все още не е омъжена, а вече е над 40. Учудващо е, че Доронин се задържа толкова дълго с нея, особено предвид, че всяка втора средностатистическа негова сънародничка е много по-красива от Наоми. Мъжът на Памела я биеше, доколкото знам, но май пак се е върнала при него. Явно е най-доброто, което е успяла да намери.

Наоми едва ли драпа да се жени. Тя е израстнала в по-гетна среда сред етноси, сред които бракът не е популярен и самата тя е извънбрачно дете на самотна майка, която никога не се е женила. В семейството и женени може и да няма и да е научила за тази институция от вестниците  hahaha. За тебе сънародничките на Доронин са много красиви, но за него явно не. Жена с чертите на Наоми там трудно се намира а той може точно такива да харесва.. А след 40г много от тях (сънародничките) стават  ooooh!.

Памела може да харесва секса с мъжа си, да и е приятно с него, да са на едно емоционално и интелектуално ниво. А и може да наеме охранители да са с нея по 24ч и да се намесят. По трудно е за бедна неработеща жена да напусне мъж-насилник.
Виж целия пост
# 1 518
Да, и аз не съм имала партньор, който да не ми харесва визуално. Просто колкото и да мил, умен и добър, че и богат - не бих се прежалила. Пък знам ли, всъщност... Ако съм превалила 35 години стара мома може и да ми се пренаредят критериите. Mr. Green

Акаша, Акаша, като минеш 35, единственият критерий за качеството на мъжа ти ще е дали го искат и другите жени.
Виж целия пост
# 1 519
  И  Акаша  -  красив  може  да  е  в  твоите  очи  , а  в  моите  примерно  да  е  сив  схващаш  ли  ?  А  може  и  да  е  красив  и  за  мен  -  като  някой  си  артист  ама  аз мечтая  ли  и  изпитвам  ли  нещо  -  просто  оценявам  -  красив  и  толкоз  .  Любовта  е  друго .
   Предполагам  ,   че  това  се отнася  и за  мъжете  към  жените   newsm78
Виж целия пост
# 1 520
Джулиан Мур, Кристин Скот-Томас, Кейт Бланшет и Мерил Стрийп са безспорно забележителни жени.
Обаче питайте мъжете дали биха искали да правят секс с тях.
А с Адриана Лима? Дори и с Николета?

Кои мъже? Мъжете имат различен вкус, както и жените. Има милиарди мъже. Аз с много мои приятели мъже съм си говорила по темата за сексапила, защото ми е интересно и посочените в темата девойки-плеймейтки не са им сред топ изборите, въпреки че двама от тях всъщност имаха възможност и да имат едната преди не толкова много време, не се възползваха. Няма как да се сложат всички мъже под един знаменател. Пък и темата е за брак, не за секс. За секс, с вестник на главата, няма нужда изобщо да има и визия девойката. А сексапилът е в поглед, излъчване, походка, жест... В толкова много неща.

Днес, съвпадение или не, дочетох отново една книга за Уолис Симпсън, след като миналата година гледах "Речта на краля" и сега чакам версията на Мадона за историята на краля, реших да препрочета книгата, не я бях чела отдавна. Та, понеже в подобни теми много често се говори за "реалния живот" - в съвсем реалния живот се случва всичко. Даже задминава романите и филмите, реалният живот - идеалният сценарист. Крале абдикират заради разведени... определено не-красавици. Важното е какво е видял мъжа в жената. Beauty is in the eys of the beholder.
Виж целия пост
# 1 521
Да, и аз не съм имала партньор, който да не ми харесва визуално. Просто колкото и да мил, умен и добър, че и богат - не бих се прежалила. Пък знам ли, всъщност... Ако съм превалила 35 години стара мома може и да ми се пренаредят критериите. Mr. Green

Акаша, Акаша, като минеш 35, единственият критерий за качеството на мъжа ти ще е дали го искат и другите жени.
За теб може и така да е, за мен - не се знае. Wink Simple Smile

 И  Акаша  -  красив  може  да  е  в  твоите  очи  , а  в  моите  примерно  да  е  сив  схващаш  ли  ?

Схванала съм го още преди да си направиш труда. Прочети, моля, пак коментара ми!
Виж целия пост
# 1 522
Ами мога да се обзаложа, че ще има и поне 50 различни виждания по въпроса. Самото определение "богат мъж" ми идва някак тъпо - за милиони ли говорим, за милиарди ли, за яхта под наем или собствена, скъпа кола и 2 лева в джоба или какво?
Чувала съм разни жени да тръбят колко били богати мъжете им, въображението ми се развихря, пък после с изненада установявам, че са шофьори на някой бизнесмен, теглили са безумни кредити или пък продават коли на старо от западна европа... и се обърквам някак си.

 Laughing  Peace С думата "богат" се преекпонира, използва се за щяло и нещяло. Богатите хора са наистина малко, средния тип може би са заможни, хора с възможности, с добри доходи. Богат лично за мен значи да е от типа на .... Марк Цукърберг, Бил Гейтс, Боно, Брад Пит, това са за мен богати хора.

Или това, което си мисли че вижда един "богат" мъж на третата чашка! Wink Че по някое време се говореше в темата за дискотеки и барове, като едно от местата, на които може да се срещне евентуален партньор.
Виж целия пост
# 1 523
Не знам, мен повече ме радва свободата на възприятието, щеше да е потресаващо ако шест милиарда и кусур виждаха по един и същи начин.

Боно е пич.  Grinning А жена му как се вписва в разпостранената в тази тема теория... Ах.  Laughing
Виж целия пост
# 1 524
Да, и аз не съм имала партньор, който да не ми харесва визуално. Просто колкото и да мил, умен и добър, че и богат - не бих се прежалила. Пък знам ли, всъщност... Ако съм превалила 35 години стара мома може и да ми се пренаредят критериите. Mr. Green

Аз съм почти на 35, неомъжена, но ми се лепят още 25 годишни младежи, така че изказването ти е меко казано неуместно  ooooh!
Виж целия пост
# 1 525
Да, и аз не съм имала партньор, който да не ми харесва визуално. Просто колкото и да мил, умен и добър, че и богат - не бих се прежалила. Пък знам ли, всъщност... Ако съм превалила 35 години стара мома може и да ми се пренаредят критериите. Mr. Green

Аз съм почти на 35, неомъжена, но ми се лепят още 25 годишни младежи, така че изказването ти е меко казано неуместно  ooooh!

Спокоойно, жено! И аз не съм много по-млада от теб. Знам, че хуморът ми е малко трудно разбран, затова се мъдри оназ зелената емотикона. Crazy
Виж целия пост
# 1 526


Акаша, Акаша, като минеш 35, единственият критерий за качеството на мъжа ти ще е дали го искат и другите жени.
Ъъъ нещо не схванах, но този критерий е най важен, когато си на 16.  Simple Smile
Виж целия пост
# 1 527


Акаша, Акаша, като минеш 35, единственият критерий за качеството на мъжа ти ще е дали го искат и другите жени.
Ъъъ нещо не схванах, но този критерий е най важен, когато си на 16.  Simple Smile

Пасинет, забравих да сложа зелената емотиконка. Ей на -  Mr. Green
Освен това, беше уточнено из темата, че сме сколасали да вземем к'вото е останало.
Виж целия пост
# 1 528
Аз съм почти на 35, неомъжена, но ми се лепят още 25 годишни младежи, така че изказването ти е меко казано неуместно  ooooh!

Е, аз съм омъжена и ми се лепят такива. Ама те за брак не стават или поне не по критериите на 35+ неомъжени дами тук. А имам един съсед - лекето е на 23г и е женено за 48г баба на 4 внучета. Все като ме види с децата ме пита кога да ми направи едно бебе, че много искал син. Знае, че съм женена и даже му казах, че никога не бих се омъжила пак. "Ау", вика ми, "ама аз не искам да се женя. Добре ми е с жена ми. Просто искам силно дете а жена ми вече не може." А като му предложих да му водя редовно моите деца да ги гледа, не ще и не ще. Не можело. Не са сериозни тези хора.
Виж целия пост
# 1 529
Невена, комшията ти ми се струва, че ще да е от дълбокият френски юг?? newsm78 Е може и да греша де.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия