Толкова ли е трудно да се омъжиш след 35 г.?

  • 267 041
  • 5 581
# 2 580
Моля, ако някой мъж чете, и проявава интерес към особата ми, и бъдещите ми нетворчески планове, да се чувства совободен да ми пише по водопровода hahaha.

По-добре да се разпишеш в някоя тема от подфорум Татковци Wink
Виж целия пост
# 2 581
Вилико, на теб някой да ти слага пранги да пишеш?
Не си могла да вържеш един отговор- не си. Няма да ти е за първи път. Спокойно.


Хайде, сългасна съм, ти питаш малоумни неща - аз не мога да отговоря подобаващо малоумно  - приемам  Hug

Не знам прави ли ти впечатление, че почти никой в темата не можа да ти отговори обаче, защо ли?
Около 20ти път повтаряш вече едно и също, още колко?
Виж целия пост
# 2 582
Вилико, на теб някой да ти слага пранги да пишеш?
Не си могла да вържеш един отговор- не си. Няма да ти е за първи път. Спокойно.


Хайде, сългасна съм, ти питаш малоумни неща - аз не мога да отговоря подобаващо малоумно  - приемам  Hug
Не знам прави ли ти впечатление, че почти никой в темата не можа да ти отговори обаче, защо ли?
Около 20ти път повтаряш вече едно и също, още колко?

Напротив, точно така отговаряш.  Laughing
Че защо друг да ми отговаря, като питах теб?  Laughing
Ако решиш, обаче- заповядай- давност няма. Можеш да запълниш изреченията си със съдържание, което дълбоко ме съмнява.
Виж целия пост
# 2 583
Розмариня, сегашният знае ли за плановете?



Знае, ама не ще да участва. БОли ме... hahaha. Та подозирам, че ще съм групата на втората ти позната - дето си гледа детето сама. Планирам да са две, така че...Моля, ако някой мъж чете, и проявава интерес към особата ми, и бъдещите ми нетворчески планове, да се чувства совободен да ми пише по водопровода hahaha.

А, тя си е добре втората, тогава, справя се.  Grinning Детето- също.
Виж и други форуми, обаче.
Виж целия пост
# 2 584
Вилико, на теб някой да ти слага пранги да пишеш?
Не си могла да вържеш един отговор- не си. Няма да ти е за първи път. Спокойно.


Хайде, сългасна съм, ти питаш малоумни неща - аз не мога да отговоря подобаващо малоумно  - приемам  Hug
Не знам прави ли ти впечатление, че почти никой в темата не можа да ти отговори обаче, защо ли?
Около 20ти път повтаряш вече едно и също, още колко?

Напротив, точно така отговаряш.  Laughing
Че защо друг да ми отговаря, като питах теб?  Laughing
Ако решиш, обаче- заповядай- давност няма. Можеш да запълниш изреченията си със съдържание, което дълбоко ме съмнява.

И аз вече дълбоко се съмнявам, че ще спреш, нещо ти става днес, но не знам до кога ще продължи.
Погледнах прогнозата, няма новолуние, не знам  Thinking
Виж целия пост
# 2 585
Ти си новият модератор?  Simple Smile
Дето определя кой как и кога да спира и почва?
Не го вярвам. Чак дотам да се стигне тук. В общи линии досега тези хора са си по местата.
Виж целия пост
# 2 586
Ти си новият модератор?  Simple Smile
Дето определя кой как и кога да спира и почва?
Не го вярвам. Чак дотам да се стигне тук. В общи линии досега тези хора са си по местата.

Аааа, отново не можеш да вденеш, казах ти - днес имаш сериозен бъг.
Не съм написала - че настоявам да спреш - а само се чудя до кога ще продължиш, има разлика  Laughing
Модовете ако са на място - ще изтрият поне 10 от последните ти постинги, барабар с моите, разбира се, поне на мен ми е забавно обаче  Laughing
Виж целия пост
# 2 587
За тази любов писах, Ирис, между viliko и Judy. Нали Танчето ни напусна....
Виж целия пост
# 2 588
За тази любов писах, Ирис, между viliko и Judy. Нали Танчето ни напусна....

Ааа, Танчето е във фейса, днес си писахме  Joy
Иначе, вярно е - липсва ми.
Виж целия пост
# 2 589
Обич Синеока , на 35 можеш да се окажеш разочарована по хиляди начини. Един от тях е да се разочароваш точно от брака (след 1-2 неуспешни). Както си живееш кротко с някой съпруг, така може да се окажеш изоставена и отхвърлена на 35, 45, 55. И да трябва да започнеш отначало.  Peace

Нека си формулираме фразите по-неутрално : една жена може да се окаже разочарована, една жена може да е отхвърлена и изоставена.., че с това ти, ти хората си ги представят доста образно подобни евентуалности и пишем по 170 страници.  Peace

Забележката се приема  Peace
Виж целия пост
# 2 590
А, тя Вилико е една от най- любвеобилните тук, забелязала съм.
Жени сме, нормално е.  Laughing
Освен това има желание да квалифицира и модерира. Щом й отеснее.
Е, аз не й се пък чудя- за нея това е норма.

Вилико, верно ли че ще ни ги изтрият. Боже, как би боляло! Не ми се е случвало често. Много ще страдам.
То понеже темата е информативно- съдържателна- не би било редно някак.
Виж целия пост
# 2 591
 Laughing
Доста по-силни партньори съм срещала из форума.
Виж целия пост
# 2 592
Що ли балкона се опразни......... Rolling Eyes
Виж целия пост
# 2 593
Judy, не мога да те позная днес изобщо Shocked
Ти ли пишеш от профила си???
Виж целия пост
# 2 594

А, тя Вилико е една от най- любвеобилните тук, забелязала съм.

Така си е.. щом и мен ме оплете преди време!!!  Laughing
Но пък си е симпатяга!!!!  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия