Толкова ли е трудно да се омъжиш след 35 г.?

  • 266 954
  • 5 581
# 2 670
Боклукът за една е съкровище за друга. Това беше от секса и града, ако не се лъжа.
Виж целия пост
# 2 671
  Как ще са еднакви бе, я не се излагайте.
 Просто нямате достатъчно база за сравнение.
Виж целия пост
# 2 672
 Как ще са еднакви бе, я не се излагайте.
 Просто нямате достатъчно база за сравнение.

Еднакви са си, но се държат по различен начин спрямо това ние как се държим. Като изключим патологичните случаи.
Виж целия пост
# 2 673
по-скоро е вероятно всяка от нас да привлича или да попада или да търси определен тип мъже. Има някаква предопределеност. Подозирам, че колкото и да ни се иска, никога не си научаваме урока.
Защо? Можем и да го научим.  Grinning  На 21-23 години имах сериозна връзка с един младеж, който беше мнооого свестен и много му се искаше да се женим, ама тогава не го оцених подобаващо. Защото някои от нас не притежават необходимата мъдрост на тази възраст.  Wink Та, с две думи, разкарах го най-безотговорно.
Когато след години срещнах подобен нему, вече знаех да държа здраво.  Grinning
Всяко нещо с времето си, са казали хората. Само, че за някои точното време настъпва малко по-късно.
Виж целия пост
# 2 674
Аз предлагам да пуснем обратната тема, колко лесно/трудно човек се развежда във всяка възраст. На мен лично ще ми бъде адски интересна.
Виж целия пост
# 2 675
Да се разведеш с един тъп идиот, само за да попаднеш на друг тъп идиот наистина е забележително, но на много им се случва.

И между другото, много често се случва да се омъжиш в двайсетте си години за някое прекрасно създание с всички данни да бъде прекрасен съпруг и баща и да установиш, че след десет години си обвързана с някакво мързеливо мрънкащо чудовище аутсайдер.
Тогава следва второ раздаване.
И фактите показват, че на второ раздаване се правят по-успешни избори, вече с обицата на ухото, освен ако не говорим за голяма бяла птица/ лебед/, която традиционно си пада по големи тъпи идиоти по принцип.

И откъде според вас се намират мъжовете за второто раздаване?
Отговорът е прост. Същите, но необвързани до момента на първо четене и второ раздаване мъжове и те с обица на ухото.
Защото и мъжовете не са толкова глупави, за да искат да се обвързват милион пъти с големи бели птици- лебеди.
И в този ред на мисли, аз също бих предпочела второ раздаване мъж, ако ми се наложи, отколкото с девствено минало след 35, защото практиката показва съществена разлика в битово-социално отношение между двата типа.
Виж целия пост
# 2 676

Имаш право, но също така аз искам да кажа че дали ще бъда с този мъж или с друг, или дори с трети - винаги ще искам и ще се стремя да бъда с мъж. Защото мъжете са еднакви и това, че ще се разведеш и ще си хванеш друг не е гаранция че ще станеш по-щастлива или че той няма да си хвърля чорапите.
Просто е, аз съм установила за себе си че няма нужда от замяна на мъжа. Не се знае дали няма да налетиш на нещо по-лошо от твоя собствен Mr. Green Аз ги разглеждам мъжете като необходимост! За мен е важно да бъда с мъж по много причини и за това изтърпяваме всичките им недостатъци/както между другото и те нашите/

Точно така е!

Перфектно казано!  Peace


Перфектно ли?  ooooh! Не помня да съм чела по-голяма глупост в живота си. Да се превърнеш в подлога на някой кретен, само понеже всички са кретени? О боже, боже, не позволявай никога да чуя такива ужасии от устата на дъщеря си!  ooooh!
Виж целия пост
# 2 677
Айде, мъжемразките пак го избиха на комплекси за лошите мъже  hahaha
Виж целия пост
# 2 678
Да се разведеш с един тъп идиот, само за да попаднеш на друг тъп идиот наистина е забележително, но на много им се случва.

И между другото, много често се случва да се омъжиш в двайсетте си години за някое прекрасно създание с всички данни да бъде прекрасен съпруг и баща и да установиш, че след десет години си обвързана с някакво мързеливо мрънкащо чудовище аутсайдер.
Тогава следва второ раздаване.
И фактите показват, че на второ раздаване се правят по-успешни избори, вече с обицата на ухото, освен ако не говорим за голяма бяла птица/ лебед/, която традиционно си пада по големи тъпи идиоти по принцип.

И откъде според вас се намират мъжовете за второто раздаване?
Отговорът е прост. Същите, но необвързани до момента на първо четене и второ раздаване мъжове и те с обица на ухото.
Защото и мъжовете не са толкова глупави, за да искат да се обвързват милион пъти с големи бели птици- лебеди.
И в този ред на мисли, аз също бих предпочела второ раздаване мъж, ако ми се наложи, отколкото с девствено минало след 35, защото практиката показва съществена разлика в битово-социално отношение между двата типа.

Да 100% Особено девственото минало.
Виж целия пост
# 2 679

Имаш право, но също така аз искам да кажа че дали ще бъда с този мъж или с друг, или дори с трети - винаги ще искам и ще се стремя да бъда с мъж. Защото мъжете са еднакви и това, че ще се разведеш и ще си хванеш друг не е гаранция че ще станеш по-щастлива или че той няма да си хвърля чорапите.
Просто е, аз съм установила за себе си че няма нужда от замяна на мъжа. Не се знае дали няма да налетиш на нещо по-лошо от твоя собствен Mr. Green Аз ги разглеждам мъжете като необходимост! За мен е важно да бъда с мъж по много причини и за това изтърпяваме всичките им недостатъци/както между другото и те нашите/

Точно така е!

Перфектно казано!  Peace


Перфектно ли?  ooooh! Не помня да съм чела по-голяма глупост в живота си. Да се превърнеш в подлога на някой кретен, само понеже всички са кретени? О боже, боже, не позволявай никога да чуя такива ужасии от устата на дъщеря си!  ooooh!

Аз разбирам това становище и ще кажа защо. Доста егоцентризъм лъха от поста, просто жената е някак от по-самодостатъчните, не възлага големи очаквания към партньора и личното й усещане за щастие не е обвързано от отношенията с него. Имам такива познати жени. Никак не са нещастни. Силни, независими, не обръщат особено значение на дом.задължения и като цяло са малко нехайни към сем.отношения. Но всичките са доста добре финансово.
Виж целия пост
# 2 680
Ееее, Бърди, чак пък "подлога", чак пък "кретен"....!!!

Все пак тук пишат интелигентни жени, които едва ли биха се превърнали в подлоги току-тъй
(не че няма и такива примери, но по-рядко).

Едва ли Радолинчето, с фразата "всичките им недостатъци", е имала предвид нещо повече от това да разхвърлят навсякъде, да не затварят пастата, да опикават тоалетната и тям подобни...Поне аз така го възприех, защото не смея и да си помисля за нещо по-кофти от това.

Ми не бих сменила мъжа си, защото вече два месеца го мързи да поправи едно нещо.

С малки изключения съм съгласна с viliko .

Виж целия пост
# 2 681
Това е така, ако разглеждаме хвърлянето на чорапите като недостатък в един мъж, което може да бъде сериозна причина да го замениш с друг с надеждата новия да не си хвърля чорапите където намери за уместно.
Виж целия пост
# 2 682
Аз взех да се обърквам-за мъже ли говорим или за домашни любимци? Mr. Green
Виж целия пост
# 2 683
Това е така, ако разглеждаме хвърлянето на чорапите като недостатък в един мъж, което може да бъде сериозна причина да го замениш с друг с надеждата новия да не си хвърля чорапите където намери за уместно.

Там е разликата, хората имат различен праг на търпимост. И очаквания  Laughing
В интерес на истината - моят собствен мъж прави много от нещата, които преди съм си мислела, че няма да търпя  Wink
Виж целия пост
# 2 684

Аз разбирам това становище и ще кажа защо. Доста егоцентризъм лъха от поста, просто жената е някак от по-самодостатъчните, не възлага големи очаквания към партньора и личното й усещане за щастие не е обвързано от отношенията с него. Имам такива познати жени. Никак не са нещастни. Силни, независими, не обръщат особено значение на дом.задължения и като цяло са малко нехайни към сем.отношения. Но всичките са доста добре финансово.

  каква самодостатъчност - напротив, жената казва, че непременно иска да има мъж. Това не е  нещо лошо, много жени са така. Още от ученическата скамейка има такива момичета, които просто не могат да се търпят без мъж и винаги имат ангажирана връзка. Просто въпрос на приоритети.
  
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия