Толкова ли е трудно да се омъжиш след 35 г.?

  • 267 015
  • 5 581
# 2 760
Вилико, хубаво да се даде детето на баща му, но питаш ли го, дали той го иска? Защото познавам не един и двама, които забравят за децата си и няма сила, която да ги накара да ги потърсят. Единият е моят баща- напуска дома ни и никога повече не се сеща, че ме има. За другия писах- трето дете има, другите две изобщо не ги и търси, а ги вижда. Булките му, и трите, са от съседни блокове.  Mr. Green

О, да, аз също не съм виждала баща си от дете. Просто забрави, че ме има.
Не казвам, че не се случва, но просто понякога има доста обстоятелства, които влияят, само това.

П.П. моят познат вече няма връзка с тях, те са заминали някъде си...

Няма сила която да може да ти отнеме детето.Наистина не разбирам израза "бивш родител" или "бившо дете".
Добре, че не си попадала на такива случки, гадно е, но ги има.
В това можеш да вярваш.

В кое  newsm78
Виж целия пост
# 2 761
В това да ти отнеме другия родител детето завинаги, освен ако си два метра под земята.
Дори и граждански права да ти отнемат става по определен начин и с условия.
Тук стой въпросът за другия родител.
Виж целия пост
# 2 762


О, да, аз също не съм виждала баща си от дете. Просто забрави, че ме има.
Не казвам, че не се случва, но просто понякога има доста обстоятелства, които влияят, само това.


Оф. той и моят до ден днешен ми се жалва в редките случаи /по веднъж на 2-3 години/, когато се видим - "ами те не те даваха....ама те ме гонеха..." Rolling Eyes. То така много удобничко.
Що не вземе мен някой да ме изгони или да не ми дава детето и аз да свия рамене....ми не ми го дават ooooh!
Виж целия пост
# 2 763
В това да ти отнеме другия родител детето завинаги, освен ако си два метра под земята.
Дори и граждански права да ти отнемат става по определен начин и с условия.
Тук стой въпросът за другия родител.


Веднага се сещам за панаирите пред камерите дори на българина- баша, на когото със сила му взеха децата, тогава съм плакала  Tired

Кафе - факт е, че 90% от децата остават с майките си след развод, така че - не е същото  Wink
Но не искам да споря, който иска да вярва.
Виж целия пост
# 2 764
И аз плаках, ама за майката.
Толкова време да са й взели децата, да ги настройват срещу нея до такава степен, че от мисълта, че ще ходят при нея да се дърпат и крещят по този начин  ooooh! Представяш ли си какво им е говорено на тези деца за майка им? Направо бях изтръпнала тогава от ужас.
Виж целия пост
# 2 765
В това да ти отнеме другия родител детето завинаги, освен ако си два метра под земята.
Дори и граждански права да ти отнемат става по определен начин и с условия.
Тук стой въпросът за другия родител.
Веднага се сещам за панаирите пред камерите дори на българина- баша, на когото със сила му взеха децата, тогава съм плакала  Tired

И му е забранено да ги вижда?
Може и такива закони някъде да съществуват, но законите се нарушават.
Виж целия пост
# 2 766
Не знам кой е прав и кой крив, аз плаках, защото беше отвратителен начинът! Ето това точно е панаир - за какъвто назад споменах.

Снежа - на сила нещата не стават често. Можеш да си играеш на думи, да се оповаваш на закони и тн, но аз с очите си съм виждала другата реалност. Там, където и най-добрите хора могат да бъдат смазани от обстоятелствата. Както и да е, казах, че не ми се спори.
Виж целия пост
# 2 767
Снежа - на сила нещата не стават често.
Напротив, точно на сила стават често.
Лошото е, че с добро не стават.
Виж целия пост
# 2 768
Никакви панаири не биха се случили в съда - подава оплакване, постановяват кога и как да вижда детето. Толкоз. Законът перфектно пази интересите на бащата по отношение режима на свиждане. Не се водят дела - защо майката не давала детето в уреченето време - съдът постановява, майката изпълнява. Не си е защитил интересите товоят познат, нека си потърси правата.
Ако майката вече е направила панаир от рода на "той ме бие" - бих го разбрала да не иска да продължава с цирковете. Не че в България съм чувала да има такива случаи, но в САЩ могат да ти изкарат ограничителна заповед само защото си казал "здрасти" на бившата.
Виж целия пост
# 2 769


Кафе - факт е, че 90% от децата остават с майките си след развод, така че - не е същото  Wink
Но не искам да споря, който иска да вярва.

Да, остават си и така е редно - децата си вървят с майката.
Но няма за мен основателна причина да прекъснеш връзката с детето си, дори не живеейки с него.
Виж целия пост
# 2 770
Леко повдигам темата, само за да кажа, че благодаря на gioia, Judy, Обич Синеока и Невена,  на които не успях да отговоря специално.
Също и на всички момичета, с които обсъдихме моята част от темата Simple Smile.
А за детето, Judy, показва лентичката.


 Peace
Виж целия пост
# 2 771
Розмариня, аз лентичките изобщо не ги гледам, та не съм се сетила да видя, че "очакваш" и то дъщеричка.
Розовее или синее и не гледам, пусто!
Нали няма спънки сега?
Виж целия пост
# 2 772
Розмариня, на мен са ми изключени в настройките всякакви картинки, на лентичката ти сега я погледнах. Доста е объркваща - помислих, че си бременна и преносваш с няколко дни.
Виж целия пост
# 2 773
Аз не мога да проумея какво е това дълго чакане! Какви са тези проучвания?
Виж целия пост
# 2 774
Аз не мога да проумея какво е това дълго чакане! Какви са тези проучвания?

 newsm78 Какво чакаме дълго?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия