Толкова ли е трудно да се омъжиш след 35 г.?

  • 266 942
  • 5 581
# 2 790
защо тогава се страхува да отиде да види децата си? Той няма ли някакъв режим да се вижда с тях
много мъглива история
Виж целия пост
# 2 791
не се знае, той твърди, че няма пари за пътни и хотел. А е по-вероятно да го чакаа безплатна нощувка в ареста, ако законите там са по-строги от нашите.
Виж целия пост
# 2 792
не се знае, той твърди, че няма пари за пътни и хотел. А е по-вероятно да го чакаа безплатна нощувка в ареста, ако законите там са по-строги от нашите.

т.е го чака арест, защото не е плащал?
Не би ли трябвало да има някаква стъпка , при която да докаже стоята невъзможност да плаща, в крайна сметка той е баща. Не го защитавам, но ми се струва леко безумно да го грози арест.
Защото той примерно получава българска заплата, ако децата бяха в Лихтенщайн по техните закони и стандарт сигурно трябва да плаща издръжка да кажем от 2000 евро и ако не ги плаща край не е баща, и в ареста ...
Виж целия пост
# 2 793
Тогава в темата имаше много покъртителни истории от подобен характер.
Едно момиче разказваше как със сестра и са били заведени при баба им и дядо им /на баща им родителите/ и как не са разрешавали на майка им да се виждат.
До 2007 г. в закона няма въведен инструментариум за принудително изпълнения и на практика, същата тази система да се отнемат насилствено децата на майката, ако не слушка и не папка са били масова практика.
На същия принцип.
Събира се родата и идва майката да си вземе децата след решение на съда и на вратата и казват- марш.
И това е. Никой нищо не може да направи.
Освен ако майката на свой ред не сформира собствена бойна група от роднини и съседи и на основата на юмручен бой се решава при кой да са децата.

Ето темата:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=400746.0
Виж целия пост
# 2 794
не се знае, той твърди, че няма пари за пътни и хотел. А е по-вероятно да го чакаа безплатна нощувка в ареста, ако законите там са по-строги от нашите.

т.е го чака арест, защото не е плащал?
Не би ли трябвало да има някаква стъпка , при която да докаже стоята невъзможност да плаща, в крайна сметка той е баща. Не го защитавам, но ми се струва леко безумно да го грози арест.
Защото той примерно получава българска заплата, ако децата бяха в Лихтенщайн по техните закони и стандарт сигурно трябва да плаща издръжка да кажем от 2000 евро и ако не ги плаща край не е баща, и в ареста ...

Като чувам, действа много дисциплиниращо на западняците, а не като тук все да нямат и да се скатават, а родителят, при който са останали децата, без душа да остава да се чуди как да ги отгледа, а другият родител и ново семейство и деца си завъжда. Който има деца да си прави сметката за издръжка.
Виж целия пост
# 2 795
За това какво означава присъдената издръжка в другите страни, достатъчно говори техният хумор по темата.

Двама американци в надуваема лодка по средата на океана:
- Яхтата потъна, наоколо няма острови, никой няма да знае къде да ни търси, ще загинем тук...
- Не се тревожи, аз не съм плащал издръжка от три месеца, няма начин да не ме издирят.
Виж целия пост
# 2 796
не се знае, той твърди, че няма пари за пътни и хотел. А е по-вероятно да го чакаа безплатна нощувка в ареста, ако законите там са по-строги от нашите.
Е, чак толкова, едва ли. Просто не иска да ги види. Друго обяснение няма. То и по предишния цирк личеше, че не му пука за тях, а се пъне за идеята да "спечели". Ако ти пука за едни деца няма да им причиниш това, преди да се стигне до дърпане пред камери и полиция ще се опиташ кротко да се разбереш, и ако се налага да ги предадеш.
Виж целия пост
# 2 797
В Полша. Доколкото помня консулството поддържа някакъв контакт с тях, според социалните са добре, учат се добре, ходили са на психолог. С бащата май поддържали контакт само по телефона, тъй като не е плащал издръжка и полската държава само го чака по този повод.

http://bnt.bg/bg/news/view/53434/kak_jivee_bashtata_na_decata_otvedeni_v_polsha

http://www.monitor.bg/article?id=329527

Боже!!!! Не вярвам на ушите си. Чудя се как този "баща" може да е толкова нагъл, че и из медиите да се появява. Не можел издръжка от 750лв на месец да плати, защото, видите ли, печелел под 400лв на месец. Е, а как би ги гледал той самия с 400лв на месец, нали ги искаше уж???? Не били ходели на българско неделно училище, защото не живеели във Варшава. Като че ли в България той ги е водил в полското училище или са живяли на пъпа на София. Още се чудел с какви документи били изведени от БГ, милия. Нали скрил бг-паспортите им  hahaha Толкова не му стига пипето да зацепи, че като полски граждани на тези деца е издаден полски пасаван. Направо немея.

Като чувам, действа много дисциплиниращо на западняците, а не като тук все да нямат и да се скатават,

Не навсякъе. Тук има бащи, които са осъдени, но никога не плащат издръжка. В Обединеното кралство ги гонят до дупка и даже има много самоубили се бащи. Имах съсед, осъден на 2000 лири месечна издръжка при доход 2500. Изнемогваше. Беше направил дългове от стотици хиляди.
Виж целия пост
# 2 798
187 страници размисли и страсти по темата за брака на стари години, още малко и си става готова книга  #Crazy Трудно е да се омъжиш след 35, защото вече опита е много, и всички лоши страни на мъжете вече са ти известни, като се прибави че и всеки партньор се разглежда главно като бъдещ баща на децата , нещата стават още по-трудни.Да не забравяме  и това че човек е живял дълго сам, има си навици, кариера, ангажименти към други хора, все неща за които на 20 год човек дори не се сеща, когато хлътва по някого.Същото се отнася и за мъжете, то май и затова единствения начин да сватосаш стара мома и стар ерген е да ги заключиш някъде и да хвърлиш ключа Grinning А и хората са казали, то за всичко е трудно първия път. А за мъжете които все реват колко си обичат децата, но не им дават да ги виждат, истината е че се сещат за тях на 2 водки, или докато се мъчат да убедят следващата жена колко са грижовни, но не и когато си получават заплатата.
Виж целия пост
# 2 799
187 страници размисли и страсти по темата за брака на стари години, още малко и си става готова книга  #Crazy Трудно е да се омъжиш след 35, защото вече опита е много, и всички лоши страни на мъжете вече са ти известни, като се прибави че и всеки партньор се разглежда главно като бъдещ баща на децата , нещата стават още по-трудни.Да не забравяме  и това че човек е живял дълго сам, има си навици, кариера, ангажименти към други хора, все неща за които на 20 год човек дори не се сеща, когато хлътва по някого.Същото се отнася и за мъжете, то май и затова единствения начин да сватосаш стара мома и стар ерген е да ги заключиш някъде и да хвърлиш ключа Grinning А и хората са казали, то за всичко е трудно първия път. А за мъжете които все реват колко си обичат децата, но не им дават да ги виждат, истината е че се сещат за тях на 2 водки, или докато се мъчат да убедят следващата жена колко са грижовни, но не и когато си получават заплатата.

На 35+ - стари години ?
В темата никъде не се казва,че 35+ са живели до сега сами в мазето.И изведнъж са ги пуснали по плажа да си търсят изгората.
И на 35+,че и на 50+ човек може да се влюби и да хлътне. Не зависи от годините ,а от темпераментът и краските,с които човек гледа на живота.

Аз пък от темата разбрах,че се открояват два вида хора според нагласата за цветността на живота.
Едните гледат ясни очертания,рамки и папки,в които подреждат хората и постъпките,а другите си гледат през розовите очила и си добавят всеки ден по нов цвят към живота за да им е по-хубаво.
И това за щастие на едните и за нещастие на другите съвсем не зависи от годините.
Виж целия пост
# 2 800
А, и друго ми идва на ума по повод случая с двете деца на българина и полякинята. Чудя се дали родителите им биха се отнесли по-отговорно към отглеждането им ако ги бяха създали по-млади. Много хора тук в темата поддържат тезата, че по-възрастните родители са по-осигурени финансово, с по-добра работа или собствен бизнес и с повече опит. В гореописания случай явно нищо такова не е налице. И едва ли тези двамата са единствените едвам свързващи двата края дърти гастарбайтери, които въпреки липсата на сигурно бъдеще решават да създадат не едно а две деца.
Виж целия пост
# 2 801
А, и друго ми идва на ума по повод случая с двете деца на българина и полякинята. Чудя се дали родителите им биха се отнесли по-отговорно към отглеждането им ако ги бяха създали по-млади. Много хора тук в темата поддържат тезата, че по-възрастните родители са по-осигурени финансово, с по-добра работа или собствен бизнес и с повече опит. В гореописания случай явно нищо такова не е налице. И едва ли тези двамата са единствените едвам свързващи двата края дърти гастарбайтери, които въпреки липсата на сигурно бъдеще решават да създадат не едно а две деца.
Ти пък, от една вероятност не могат да се правят обобщения. Факт, че е по- вероятно да си спечелил пари на 35+, отколкото на 20+. Това няма нищо общо с останалите неща.
Виж целия пост
# 2 802
...още малко и си става готова книга  #Crazy
Има мат'рял за 4-5 филма.

И изведнъж са ги пуснали по плажа да си търсят изгората.

Представих си ги. hahaha
Виж целия пост
# 2 803
...още малко и си става готова книга  #Crazy
Има мат'рял за 4-5 филма.

И изведнъж са ги пуснали по плажа да си търсят изгората.

Представих си ги. hahaha
Един наръчник може да се спретне  Mr. Green
Виж целия пост
# 2 804
Ето пример за два пъти по 35 оптимистично настроена и доволна от живота.
http://www.dnes.bg/akoshtete-vqrvaite/2012/05/10/edna-70-godishn … v-milioner.158442
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия