Толкова ли е трудно да се омъжиш след 35 г.?

  • 266 958
  • 5 581
# 3 270
а аз съм го чувала това за разпоретината в смисъл на жена с твърде интензивен сексуален живот, демек, че се е разпрала от е....

Ох, не само интензивен, а разнообразен  Joy
Виж целия пост
# 3 271
А разтурия чували ли сте?
Виж целия пост
# 3 272
Мне, ама знам за шантонерка  Laughing
Виж целия пост
# 3 273
Шантонерка е старо.
Имам един познат, като обяснява за някоя много секси жена все така казва "Абе ослепях, разтурия яка e..."
Виж целия пост
# 3 274
Шантонерка е старо.
Имам един познат, като обяснява за някоя много секси жена все така казва "Абе ослепях, разтурия яка e..."

Аааа, то това като комплимент, нещо като Фурия ли  newsm78
Виж целия пост
# 3 275
Ми предполагам такава, която със сексапила си разтурва къщи, задръжки, градове... държави Laughing
Виж целия пост
# 3 276
И разтурия е една красота.
Означава жена, която разтурва къщи.
И трябва да бъде държана далеч от съпрузите.

Разпоретината, обаче е моя фаворит.
Каквото и да означава точно е просто една прелест.
Виж целия пост
# 3 277
 Joy Разтурия значи....да бъде държана далеч казвате, ох  Joy
Виж целия пост
# 3 278
Разпоретината, обаче е моя фаворит.
:peace:Me too yes
Виж целия пост
# 3 279
Ето, ето - поздрав тогава  Hug http://skandalno.net/%d0%b1%d1%8a%d0%bb%d0%b3%d0%b0%d1%80%d0%b8% … d0%b5-%d1%81-5142
Виж целия пост
# 3 280
Баба ми, лека й пръст, жена с морал по-твърд от стомана, употребяваше израза "разтурена жена". В нейната уста ми звучеше като най-страховитото клеймо Simple Smile - "Остави я тая е разтурена жена!" Naughty
Виж целия пост
# 3 281
Абсолютно.
Разпоретините бяха разни танцьорки в кабарета и барове,проститутки и прочие обществено известни леки жени а разтурените жени- с нисък морал, примерно семейна жена с добро обществено положение, която взима участие със съседа, с шофьора, с кума и все в този дух.
Благодарение на баба си съм наясно и аз с категориите Simple Smile
Виж целия пост
# 3 282
Ама да какви неща сте си говорили с бабите си  Shocked
Виж целия пост
# 3 283
А "свлачище"  Laughing Смисълът е, че е тотално пропаднала и разтурена мома.  Laughing
Виж целия пост
# 3 284
Ама да какви неща сте си говорили с бабите си  Shocked
И аз съм наясно с терминологията благодарение на баба ми, мир на праха й. Беше набедила мои приятелки, че са "разтурени момичета" и не искаше да дружа с тях.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия