Толкова ли е трудно да се омъжиш след 35 г.?

  • 266 953
  • 5 581
# 3 345
eksipnos, историята на сестрите е преди всичко тъжна и по отношение на начина, по който описваш случващото се с човек с психически проблеми, както казваш ти - не бих се изказала ласкаво.

За раждане без брак и дума не можеше да става!Да не е лека жена някаква Naughty...

Отвъд субективното мнение на момичето за родилите деца без сключен брак, какво те възмущава в нежеланието ѝ да направи същото?

И въобще, какво е притеснителното в това претенциите ѝ да надхвърлят това, което според теб може да предложи тя? По заслуги ли става жененето, само скромни реалисти ли подписват, въобще - изясни се, недей само да маркираш интересните си идеи.  Peace
Виж целия пост
# 3 346
ако няма накъде и часовникът ми цъка, и аз бих родила без брак. Но бих предпочела нещата да си тръгнат по реда - брак, бебе и да има двама родители в семейството.
Виж целия пост
# 3 347
eksipnos, историята на сестрите е преди всичко тъжна и по отношение на начина, по който описваш случващото се с човек с психически проблеми, както казваш ти - не бих се изказала ласкаво.

За раждане без брак и дума не можеше да става!Да не е лека жена някаква Naughty...

Отвъд субективното мнение на момичето за родилите деца без сключен брак, какво те възмущава в нежеланието ѝ да направи същото?

И въобще, какво е притеснителното в това претенциите ѝ да надхвърлят това, което според теб може да предложи тя? По заслуги ли става жененето, само скромни реалисти ли подписват, въобще - изясни се, недей само да маркираш интересните си идеи.  Peace


e kak какво - влиза се в лудницата накрая от толкова претенции
най-добре е без претенции
Виж целия пост
# 3 348
Най-добре.
Ама от друга страна  - момичето, хайде - жената, искала адвокат за мъж и това за ескпинос е смела и неосъществима мечта, отразяваща "високия ѝ критерий за себе си".
Кажете колко трябва да се вдига от лежанка, за да се свърти цял адвокат?  Grinning То като марсианец чак.
Виж целия пост
# 3 349
Те адвокатите не са хора!..  Mr. Green
Виж целия пост
# 3 350
Не знам, аз свъртях адвокат сравнително лесно.
Ама ми писна от претенции колко е велик и как не съм подходяща за средата му, та го оставих да си търси велика и подходяща.
Нищо не вдигам от лежанка Laughing
Виж целия пост
# 3 351
Не знам, аз свъртях адвокат сравнително лесно.
Ама ми писна от претенции колко е велик и как не съм подходяща за средата му, та го оставих да си търси велика и подходяща.
Нищо не вдигам от лежанка Laughing

Доколкото помня, си добре образована. Тогава wtf?
Виж целия пост
# 3 352

Доколкото помня, си добре образована. Тогава wtf?
Това ли е решаващото при изборите на мъжете, помисли пак Wink
Виж целия пост
# 3 353

Доколкото помня, си добре образована. Тогава wtf?
Това ли е решаващото при изборите на мъжете, помисли пак Wink

Не, но е дадено като аргумент, за неините "недостойнства". Чети, шанталче.
Виж целия пост
# 3 354

Доколкото помня, си добре образована. Тогава wtf?
Това ли е решаващото при изборите на мъжете, помисли пак Wink

Не, но е дадено като аргумент, за неините "недостойнства". Чети, шанталче.
Щото е удобно извинение, скрито зад аргумент Wink
Виж целия пост
# 3 355

Доколкото помня, си добре образована. Тогава wtf?
Това ли е решаващото при изборите на мъжете, помисли пак Wink

Не, но е дадено като аргумент, за неините "недостойнства". Чети, шанталче.
Щото е удобно извинение, скрито зад аргумент Wink

Удобно, удобно - колко да е удобно, след като е видимо абсурдно. Уж адвокат, а един свестни аргументи не може да приведе. Mr. Green
Както и да е, но за някои хора, в частност мъже, образованието, средата, статусът на партньора са наистина важни, почти, па даже и повече от хубост, сексапил и прочее физиологични дадености.
Виж целия пост
# 3 356
Като не споделяте хватки и магиии ще подведете сега претенциозните моми, че то така става, ама не става то така, нали, експинос? Ще ти мечтае тя за адвокати, надскочила си на масрафа.  Naughty
Виж целия пост
# 3 357

Кажете колко трябва да се вдига от лежанка, за да се свърти цял адвокат?  Grinning То като марсианец чак.

марсианец не е, но отдавна е зает, оженил се е когато й е било времето на булката/форумката.
останали са тук таме по някой водопроводчик и това е.  Laughing
Виж целия пост
# 3 358
eksipnos, историята на сестрите е преди всичко тъжна и по отношение на начина, по който описваш случващото се с човек с психически проблеми, както казваш ти - не бих се изказала ласкаво.

За раждане без брак и дума не можеше да става!Да не е лека жена някаква Naughty...

Отвъд субективното мнение на момичето за родилите деца без сключен брак, какво те възмущава в нежеланието ѝ да направи същото?

И въобще, какво е притеснителното в това претенциите ѝ да надхвърлят това, което според теб може да предложи тя? По заслуги ли става жененето, само скромни реалисти ли подписват, въобще - изясни се, недей само да маркираш интересните си идеи.  Peace


Наш кво ме възмущаваше..Че плюеше самотните майки,а си умираше за дете..Но поради прекалено високите си изисквания,не се намери достоен..Взе да одъртява..нещата се превърнаха във фикс-идея..после мания..и изперка.Да..Възмущаваше ме лицемерието и определено неадектватната и самооценка.Тва преди да ексцесиите..
Виж целия пост
# 3 359

Кажете колко трябва да се вдига от лежанка, за да се свърти цял адвокат?  Grinning То като марсианец чак.

марсианец не е, но отдавна е зает, оженил се е когато й е било времето на булката/форумката.
останали са тук таме по някой водопроводчик и това е.  Laughing


Мчи, да! Ако не кандисват на водопроводчик, да си седят сами и да си галят котката!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия