Толкова ли е трудно да се омъжиш след 35 г.?

  • 266 961
  • 5 581
# 5 265
Много философско и засукано Simple Smile Очаквах нещо по същество Sunglasses - как изглежда/ държи се жената, която е вдигнала опашка?

Забележка: от твоя пост излиза "мъжът да я забележи". Няма общо с "дали е вдигнала опашка". Laughing

Виж целия пост
# 5 266
 Joy Тя стана една ...
Бе то си става без да щеш и без да го очакваш някак си ...
Виж целия пост
# 5 267
Да не се тича подир всяка дигната опашка? М?

Много ясно.
Виж целия пост
# 5 268
Ами по принцип няма поне според мен.
Не си спомням много много как е било преди но поне последният мъж който се завъртя около мен си е тук вече 5 години и да ви кажа грам не съм въртяла опашката , той сам си падна в "капана" а на всичкото отгоре хем не съм го искала хем си имаше и сериозна връзка тогава  Embarassed
Виж целия пост
# 5 269
Да не се тича подир всяка дигната опашка? М?

Много ясно.

Не.
Т.е. няма значение за темата на разговора.
Ама защо не ме разбираш какво питам? Embarassed
Виж целия пост
# 5 270
Иначе ако някое куче реши да се съвъкуплява при свалена опашка, бива нахапано моментално и затова не се и случва ...

Съгласна съм с това  Peace. Имаше двама сингъл мъже в темата и бяха нахапани и прогонениPeace Верно, че мъжете бяха в образ, играеха роля тук, но всеки си има глава на раменете и лесно хваща измишльотините. В интернет никой не подписва декларация, че ще говори истината и само истината. Между другото, така е и в реалния живот - мъжете лъжат та се късат. От както свят светува  Peace

Не съм забелязала, някой накого да е хапал Confused.

Но и двамата са доста млади, т.е. не са за мен, ако това се намеква hahaha.

Имам много, ама много горчиви два опита с двама по-млади (съответно с 8  и 5 г. )  мъже от мен, така че, беж лисо, беж по-далеко.... hahaha
Нали, то би било глупаво от моя страна да повтарям повече от два пъти една и съща грешка.

А нещата се случват, когато трябва да се случат и има нещо, което се нарича съдба.
Материалистите му казват - гени.
Аз вярвам и на двете.

Ами, явно не ме бива да захвана игра, флирт, че и най-важното, да задържа мъжа. Опитите през последните ми 25 години го доказаха.
Сигурно пък имам други качества, също положителни, нито съм първата, нито ще съм последната неомъжена/ без постоянен партньор жена.


  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 5 271
Може би, късмет, но все пак да ти помогне Господ, трябва и ти да си помогнеш.
Някои искат прекалено много, а други прекалено снижават летвата и стават жертви.
Виж целия пост
# 5 272
Може би, късмет, но все пак да ти помогне Господ, трябва и ти да си помогнеш.
Някои искат прекалено много, а други прекалено снижават летвата и стават жертви.

А трети се люшкат помежду двете състояние.

Както писах по-горе - трудно се уцелва ваксата. Не всеки може.
Виж целия пост
# 5 273
А трети се люшкат помежду двете състояние.
Да с резултат от люшкането.  Крайно време е.
Виж целия пост
# 5 274
А трети се люшкат помежду двете състояние.
Да с резултат от люшкането.  Крайно време е.

Не всеки може миличка  bouquet, не всеки. Нали знаеш, колкото и да се мъча да скоча 210 см като Стефка Костадинова, няма да мога. Мога да речем, къмто 150 доколкото си спомням от часовете по физическо в училище. И с женитбата е така, и с всичко. Въпросът е човек да приеме възможностите си...Е, приемането не е лесно, но пък човек е жилаво същество, справя се.
Виж целия пост
# 5 275
Розмариня, не трябва да скачаш, а да лежиш. Разликата е голяма. Второто всеки го може.
Виж целия пост
# 5 276
За какво става въпрос тук? newsm78 Важното е да се лежи, така ли... Laughing
Виж целия пост
# 5 277
За какво става въпрос тук? newsm78 Важното е да се лежи, така ли... Laughing
Е, може и друга поза.
Виж целия пост
# 5 278
... ма само да лежиш ли, или ша са прави и нещо друго допълнително? Mr. Green
Виж целия пост
# 5 279
... ма само да лежиш ли, или ша са прави и нещо друго допълнително? Mr. Green
А, не зная. Като се стигне до там ще ти покажат.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия