БУРГАС и той е разцъфтял ....

  • 40 733
  • 748
# 120
Мамчета искам да ви споделя , че празнувахме рождения ден на дъщеря ми в детски парти клуб ! Беше страхото и на нормални цени. За 150 за два часа,като в цената влиза и торта,пица и сок! Препоръчвам ви ! Ул.Рилска 6 .

Благодаря, че сподели.


Виж целия пост
# 121
Ахче,знаех си,че ще ме разбереш...
Виж целия пост
# 122
е, де,  Whistling не се заяждайте. Всеки има право да пита каквото го вълнува. Нали все пак касае светилата в града ни. Мир Вам.  Joy
Виж целия пост
# 123
Аз си конкретизирах поста с тревопасното.  Flutter
Виж целия пост
# 124
 Ще ви замолЪ - стойте мирни!  Laughing
Виж целия пост
# 125
Момичета,
Първомартенския Базар тази година по обективни причини ще бъде по-скоро импровизиран.
Днес и утре - 28 и 29 Февруари от 17,30ч. до 20ч. ще продаваме мартенички бели и червени в Пицария Палас на Богориди.
Каня ви всички да си закупите мартенички
Предварително благодаря!
за повече инфо - звънкайте
всеки е добре дошъл дори и за едно кафенце да се видим


След малко ще пусна линк със снимки на част от продукцията Simple Smile

http://www.facebook.com/media/set/?set=a.10150626632624722.40347 … 129721&type=3   
Виж целия пост
# 126
Подариха ни диван
http://www.aiko-bg.com/index.php?show=p&sgid=19&pid=51028
Обаче се чудим как да го докараме от София до Бургас. Някой да има пътуващи познати с едрогабаритни превозни средства?
Виж целия пост
# 127
Добро утро!
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА!БЪДЕТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ!

Благодаря ви за отговорите относно прегледа на бебче при ортопед.Значи да се нагласям психически и финансово да си плащаме ехографа!
Виж целия пост
# 128
Честита Баба Марта на Всички Бургаски Съфорумки!Бъдете живи и здрави!:)
Виж целия пост
# 129
Честита Баба Марта и от мен!
Някоя ще ми препоръча ли специалист за да разчете спермограмата на съпруга ми?
Виж целия пост
# 130
Честита Баба Марта на всички!
Виж целия пост
# 131
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА,МОМИЧЕТА!
ДА СТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ,ВИЕ И СЕМЕЙСТВАТА ВИ!
Виж целия пост
# 132
Здравейте. Скоро ми предстои голям бейби шопинг...  Grinning може ли някой да ми даде информация за големи бебешки магазини с богат асортимент на колички и кошари на територията на Бургас.. не съм много на ясно, а и не знам други освен Синди и Хиполенд  Confused
Виж целия пост
# 133
Преди седмица бяхме в Джъмбо и ми направи впечатление,че имаше бебешки кошарки и колички. Но няма богат избор. Успех!
Виж целия пост
# 134
Тук в Славейков има един магазин Слон Балон се казва,имат си каталог с марките ,с който работят и ако си харесаш нещо ти го доставят всяка сряда,макар ,че в магазина няма голям асортимент изложени колички,кошари и по - големи неща. а ето го и сайта им :  http://slonbalonbg.com/
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия