БУРГАС и той е разцъфтял ....

  • 40 733
  • 748
# 105
Момичета, спешно ми трябват телефони на бургаски таксита, но не Елеганс, че много ме дразнят от доста време, пък все на тях звъним, щото нямам други телефони. Ужасни са! Мръсни, миризливи и с някакви чичаци, дето  Sick
Виж целия пост
# 106
Аз ползвам мисля че Стил такси се казваха, тел е 056 / 51551.
Доволна съм  Peace
Виж целия пост
# 107
Благодаря!

Имам и друго питане. Развали ми се готварската печка - Индезит. Вече не е в гаранция и се чудя какво да я парвя. Да викам техник у дома или сервиз. Моля, дайте идеи! Мислехме, че повредата е в един ключ, който мъжът ми се опита да смени, но ... уви. Трябва си специалист.
Виж целия пост
# 108
Можеш да се обадиш на оторизирания сервиз от гаранционната карта и да поискаш информация. Другият вариант е да се обадиш на избран от теб сервиз и да се разберете как ще е по-добре. Щом не е гаранционна мисля че можеш да си избереш сервиз. Обаче не знам дали домашното посещение не се заплаща допълнително, но това пък компенсира неудобството от пренасянето на такъв голям уред.
Виж целия пост
# 109
Ще има ли благотворителен базар с мартенички тази година, къде и кога ?
Виж целия пост
# 110
Ще има ли благотворителен базар с мартенички тази година, къде и кога ?
За съжаление поради големите студове и необходимостта да се продава вторник, сряда и четвъртък /а нямаме толкова налични продавачи за през работно време/ тази година базар на открито няма да има.
Иначе ще има продажба с доставка Simple Smile до неделя, ще направим албум

И като отворихме темата - Великденски Базар ще има  Peace Уточнени са датите - 6,7 и 8.04. Очакваме подкрепа от всякакъв вид - творци, помощници, продавачи, купувачи.  Hug Дори който готви и може да издухва яйца, моля да ни събира  Praynig 
Виж целия пост
# 111
Ще чакам да пуснете сайта тогава , за да поръчвам.
Виж целия пост
# 112
Здравейте и от нас!
Покрай бебче няма време да "огрявам" навсякъде /но то не е и нужно де/  Laughing .
Искам да ви почерпя по случай първата ни месечинка на Лъчезар!Нека ни е жив и здрав!

А и да стиснете палчета, че днес сме на консултация и ваксинация!Имаме си и запазен час, но дали ще ни пуснат чакащите..  Thinking То затова и педи ни записа час, за да не се редим на опашка с бебчо, ама като знам какво настървение е отвън пред кабинета всеки път...
Я да ви питам на вас даваха ли ви направления за ортопед след като се роди бебето?
Не помня преди 4 години като раждах дъщерята как беше - дали имах направление или си платих прегледа в "Света София.
Лек и усмихнат ден на всички!
Виж целия пост
# 113
На детска консултация си, а чакаш с останалите пациенти?! При нас няма такова нещо. Детската консултация е САМО за бебета и има отделен вход от останалите лекарски кабинети. Иначе ни дадоха направление за ортопед по здравната каса (уж). Но лекарят, при когото ходихме (бебешкия, ортопедичен, бургаски корифей) не ни таксува прегледа, но ни взе 30 или 40лв. беше за ехограф.
Принципно трябва да ти е безплатен прегледа, ама...нали...да.
Виж целия пост
# 114
Иначе ни дадоха направление за ортопед по здравната каса (уж). Но лекарят, при когото ходихме (бебешкия, ортопедичен, бургаски корифей) не ни таксува прегледа, но ни взе 30 или 40лв. беше за ехограф.
Принципно трябва да ти е безплатен прегледа, ама...нали...да.
И при нас така.
Виж целия пост
# 115
Добре е когато вземате направление за ортопед да поискате и направление за ехограф. В този случай ортопеда не взема допълнително за прегледа.
Виж целия пост
# 116
На нас миналата година ЛЛ ни даде само едно направление, с него отидох в Св. София при д-р Колев и той направи преглед и на ехограф и не съм плащала нищо. И останах много доволна, подробно ми обясни за какво гледа, какви упражнения да правим и т.н.
Виж целия пост
# 117
гледам темата нещо много медицинска станала...
Виж целия пост
# 118
гледам темата нещо много медицинска станала...

 Whistling
Виж целия пост
# 119
Мамчета искам да ви споделя , че празнувахме рождения ден на дъщеря ми в детски парти клуб ! Беше страхото и на нормални цени. За 150 за два часа,като в цената влиза и торта,пица и сок! Препоръчвам ви ! Ул.Рилска 6 .
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия