БУРГАС и той е разцъфтял ....

  • 40 733
  • 748
# 675
Ах не обади се по телефона в слон балон може да могат да доставят това което искаш, другия вариант е да ги поръчаш от интернет.
Виж целия пост
# 676
Момичета малкия е сополив и ни изписаха коралгол,но в аптеката ми дадоха всичко в пликче и едва в къщи видях че са ми дали всички съставки за капките  newsm78,ама липсва упътване, моля ако някой си е приготвял в къщи да сподели цялото прахче ли да разтворя че няма как да изляза,вече заспа човечето.
Виж целия пост
# 677
Момичета малкия е сополив и ни изписаха коралгол,но в аптеката ми дадоха всичко в пликче и едва в къщи видях че са ми дали всички съставки за капките  newsm78,ама липсва упътване, моля ако някой си е приготвял в къщи да сподели цялото прахче ли да разтворя че няма как да изляза,вече заспа човечето.

Дано тук ти помогне инфото, понеже в онлайн аптеките винаги има и упътване ама точно тези капки не.
http://mama.btv.bg/forum/viewtopic.php?p=92234&sid=340c639c1 … e974648e690a52382
Виж целия пост
# 678
аХ`Не! благодаря ти и аз на това попаднах докато търсих, а сега ще си поиграя на фармацевт ( като не ме приеха преди 15 г ,сега ми се отдава възможност Simple Smile )
Виж целия пост
# 679
Не знам дали ви се похвалих, но аз започвам лятна работа. Имам нужда от почивка от малката грация. Обожавам я, но усещам, че зациклям. Така съм си направила нещата, че живот и здраве като я приемат в детска градина есента, да съм и наоколо. Наплашена съм от боледуващи и плачещи деца, тръгващи на детска градина, та съм си освободила и тази зима.
Така че ако има: бременни, кърмещи, дундуркащи и каквито и да е скучаещи майки, моля, на ваше разположение съм  bowuu
Виж целия пост
# 680
Не знам дали ви се похвалих, но аз започвам лятна работа. Имам нужда от почивка от малката грация. Обожавам я, но усещам, че зациклям. Така съм си направила нещата, че живот и здраве като я приемат в детска градина есента, да съм и наоколо. Наплашена съм от боледуващи и плачещи деца, тръгващи на детска градина, та съм си освободила и тази зима.
Така че ако има: бременни, кърмещи, дундуркащи и каквито и да е скучаещи майки, моля, на ваше разположение съм  bowuu

Всъщност какво ще работиш лятото?  newsm78
Ще кърмиш, ще дундуркаш ... ?
Виж целия пост
# 681
Имах предвид, че ще поработя лятото и от есента съм свободна ПАК. За кафе, зала, Мола и т.н. Wink
Виж целия пост
# 682
А, ти от сега даваш заявка за есента! Wink
Пък аз какви неща си представих ....  Sunglasses
Виж целия пост
# 683
Мила моя, Уишо,
не бягам по пътеките като гламава, за да се видя с корем пак. Не смей да си ме представяш с корем и дупе. Представяй си ме елегантна  newsm39
Виж целия пост
# 684
Здравейте момичета,цял ден ме нямаше и нямях търпение да седна да видя как сте.Сутринта бях на интервю за Deichman,отидох в 9 ,а успях да мина в 12.С някоя от вас да не сме се засякли?Имаше само 50 човека до 12,а до 14 часа представям си колко са минали.От чакане завързах доста приятелства с жени в моето положение.Иначе после бяхме на гости на баба ми с малкия,показа си цял ден магариите и се прибрахме. Grinning
Виж целия пост
# 685
Аз пък си мисля, че ако си бил слаб, качил си кг само от бременността - след това се свалят. Вече ако говорим за освинване преди да забременееш още или след като родиш, може би е по-трудно.
Виж целия пост
# 686
аХ`Не! всичко си е до структура, винаги съм била много ама много слаба , първия път като забременях бях 42 кг качих до 70  ,с второто започнах с 50 и стигнах пак до 70 кг,след това свалих до около 46-47 колкото е и сегашното ми тегло.
Виж целия пост
# 687
аХ`Не! всичко си е до структура, винаги съм била много ама много слаба , първия път като забременях бях 42 кг качих до 70  ,с второто започнах с 50 и стигнах пак до 70 кг,след това свалих до около 46-47 колкото е и сегашното ми тегло.

Това казвам и 90 да си стигнала, ако реално е само от бременността , Wink
Виж целия пост
# 688
Дааааа.... Най се ядосвам на жени, които оправдават лакомията си с бременността!  ooooh!
(оф без малко да се похваля, ама няма)
Виж целия пост
# 689
Аз пък забременях 49 кг-стигнах до 74(родих в 35 г.с.),сега съм 55-56 не мога да си стигна до старото тегло,дори сега ми е много по натоварено ежедневието от преди,може би грешката ми е в нередовното хранене,понякога нямам време закусвам чак в 2-3 след обед.Имам огромен корем мн ме е срам Embarassed,но аз съм си виновна.Първата година имах оправдание-здравословното ми състояние ,сега  не ,но и сила нямам за фитнес или нещо подобно  Embarassed
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия