Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са последните новини за ражданията във форума?
Какви са преживяванията на майките след раждането?
Какви са преживяванията на майките при кърменето на бебетата си?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са последните новини за ражданията във форума?
-
Какви са преживяванията на майките след раждането?
-
Какви са преживяванията на майките при кърменето на бебетата си?
-
Какви са мненията за шишетата MAM Anti-Colic?
-
Какво се случи по време на раждането?
Една приятелка ми даде 2 опаковки Лефакс от Германия и сега давам от него. Понякога вечер има колики Рая, понякога не и затова не давам редовно, защото и той като Инфакола запича при редовна употреба.


Живи, здрави и много игриви да са малчуганите.

На мен все по-рядко ми остава време да седна пред компютъра и да пиша обикновенн само чета.
Ако стане-стане,ако не-здраве да е!Каквото такова!Няма да седна да се тръшкам...Аз като не съм кърмена,та какво-не съм пораснала ли
Не ще да разкаже как мина този път!
. Обичам да са с нормално телосложение - нито дебелички, нито пък много слабички
.