Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са последните новини за ражданията във форума?
Какви са преживяванията на майките след раждането?
Какви са преживяванията на майките при кърменето на бебетата си?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са последните новини за ражданията във форума?
-
Какви са преживяванията на майките след раждането?
-
Какви са преживяванията на майките при кърменето на бебетата си?
-
Какви са мненията за шишетата MAM Anti-Colic?
-
Какво се случи по време на раждането?

За сега сме добре и свикваме с новия човек 



много нагоре е отишло, а трябва да е точно обратното. След 2 седм. трябва да раждам, а то не иска да слиза. Как да се почувствам по-добре, като преди това да кажа, че никаква поза на тялото не помага (дори и изправена).
/ ама то е защото почти нямам оплаквания и болежки цяла бременност...
още всичко ми е само теория.

Голяма съм егоистка, знам, ама вече не се интересувам толкова от бебето, колкото от това кога ще се почувствам по-добре 
Поне взе да прави паузи за ядене от 6 часа. Снощи последно яде в 1 часа и после чак в 7 сутринта. Точно щях да давам да яде към 4 и той заспа... Вече съм пълен сомнабмул...
Може да ви тежи корема, но можете да спите, когато решите... и да излезете, когато си искате...
Искам да я кърмя или поне да давам кърма с шише (и на този вариант съм навита), сега преди обяд пак се цедих и с шише след като се опитахме да се кърмим и ня не искаше ......... После пак имаше малко дохранване .............. Оффф та искам да знам какво да направя поне да ми се увеличи кърмата, пробваме в различни пози и не става, или поне става когато тя иска и после следва плач. Не искам да й давам АМ, но няма как поне за сега. Моля да ми кажете какво да ям за да се поувеличи и да и давам поне с шише ако не ще да засуче.