Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са последните новини за ражданията във форума?
Какви са преживяванията на майките след раждането?
Какви са преживяванията на майките при кърменето на бебетата си?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са последните новини за ражданията във форума?
-
Какви са преживяванията на майките след раждането?
-
Какви са преживяванията на майките при кърменето на бебетата си?
-
Какви са мненията за шишетата MAM Anti-Colic?
-
Какво се случи по време на раждането?

Много да ви радва малката принцеса!
Дано така и с всички ни,останали баш фервруарки
ГРАЦИ,супер че сте си у вас-а бе обстановката много влияе,аз съм напрегната най вече заради болничния престоя-направо съм в стрес...Сега почнах друга песен да пея-по-добре нормално да раждам и мъжо да е при мен(да превежда
най-много това,ама на български да им кажа
Живи и здрави бебочета и много късмет в живота им занапред
От една страна искам вече да се ражда,но от друга-в момента съм с ужасна кашлица и хрема и първо искам да се поизлекувам,тогава.