В месеца на любовта, ще гушнем нашите деца! - 20-та Февруарска

  • 38 057
  • 727
# 330
Еееееее,Елс голяма бързачка!!!Да й е жива и здрава щерката!!  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 331
И тъкмо си мислех, че вчера беше голям суша от към бебета.

Елси голям бързак! Браво на нея!

Честито и на другите нови мами.
Виж целия пост
# 332
Честито на Petetoy и elsi. Днес си имаме момиченце и момченце.   bouquet

Elsi e опасна. В 7 пише във форума и в 10 вече с бебе в ръце. ЕХ, дано на всичко така леко да им мине.
Аз както си бях заплюла 9 да раждам, цък, никакви индикации.

Пепи стана ми тъжно за каката , но така е най-добре за теб и бебо  Cry
Виж целия пост
# 333
Прекрасни новини!!
Браво на момичетата!
Petetoy, да ти е жив и здрав сина!! Да е красив като мама Simple Smile
Elsi, биеш рекорда по-бързо раждане  Hug Много да ви радва малката принцеса!

Ех, че хубав ден!!
Виж целия пост
# 334
STARLET,"ашколсун",дето казват старите хора-можело значи Peace Дано така и с всички ни,останали баш фервруарки Praynig ГРАЦИ,супер че сте си у вас-а бе обстановката много влияе,аз съм напрегната най вече заради болничния престоя-направо съм в стрес...Сега почнах друга песен да пея-по-добре нормално да раждам и мъжо да е при мен(да превежда Mr. Green) че на секциото няма го допуснат и да вземе да не ме хване упойка,или да ме пусне рано,че не мога им кажа ама бъкел не мога Cry Той се гаври моя с това,вика я да те видим как ще се престрашиш да го проговориш испанския,като ти опре ножа до кокал #Cussing out най-много това,ама на български да им кажа Mr. Green Май ЧЕСТИТО НА МАМА ЛЪЧЕЗАРКА-ДА И Е ЖИВА И ЗДРАВА ДЪЩЕРИЧКАТА  bouquet ЧЕСТИТИ ДЕНИС И НА МАМА ПЕТЕТОЙ-ЖИВИ И ЗДРАВИ  ХАХАХАХ,тамън пишех на ЕЛСИ да се почва и свършва-тя сколасала-жива и здрава да е малка дрисличка(както си я наричаше)Успех и на останалите Peace И мерси наЛЛЛ за бързите и адекватни отговори-аз все още само чета и събирам материал Simple Smile
Виж целия пост
# 335
Ex че добре започва днес

Честито на Петя и на Елси.... да са живи и здрави... и мнооооооооого добри мишоци да растат....  Hug Hug
  bouquet
Виж целия пост
# 336
Е,еееееееее,докато сменя памперса на малкия и тя Елси родила!
Честита дъщеричка...
Виж целия пост
# 337
Честито на новите мами!!!Да са им живи и здрави бебоците и мнооогоо да ги радват!!!
Виж целия пост
# 338
Честити ни нови попълнения откъм бебешорчета!!! newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44
Честито на нашите от пресни..по-по и най-пресни мами  newsm47 newsm51 smile3525 newsm44 newsm68 newsm32 Живи и здрави бебочета и много късмет в живота им занапред  Peace
Сави,14-ти февр. значи казваш..ще те напиша и теб към предсказанията на всички приятели... аз да ви се "похваля"... мн.мислих върху предложението на доки...както вчера коментирах доста обстойно и с наш'та Невенка... Мисля да говоря сега на 13.02... с Танев... ако не съм родила до 16.02...от само себе си..на 17.02 да ме предизвика... не ми се чака повече...и аз се стресирам най-вече от неизвестното, както и от това..как ще ми мине престоят в болницата..никога не съм влизала в болница  Shocked дано и да не влизам в живота си по др.причини, освен за раждания...ужасно ме натоварва такава обстановка... ама и да се мотам, и да се вайкам...все тр.да се мине от там... и така... щом професионалист като Танев..след преглед на магарето и на видеозона....прегледа всички + и - и каза,че няма да имам проблем...няма смисъл да чакам и преносвам... значи е така  Peace трябва да си имаме доверие все пак...
Макар че... тази нощ..ако ви кажа..то беше към 5 сутринта де...взе да ме ръчка нещо отвътре...от тук - оттам.. и аз не знам как да го опиша,ама Бога ми, помислих си, че са няк.контракции и се почва лека - полека..после съм заспала...и сега няма нищо,ама някак си..имам чувството,че няма да си дочака 17.02...да видим...
Много ме обнадежди една моя бивша съученичка от основното училище, с която чатих вчера във ФБ... тя имала 2 мн.лесни нормални раждания... все предизвикани..първото го преносвала с няк. дни..и родила след предизвикване и система...за 45 минути...а второто решили да го предизвикат още 9 дни преди термин....и го родила за 20 минути  Shocked без разкъсвания, без нищо... със система окситоцин само... тя имаше малки бременности и докторите и казвали даже, че като задържа бебето, де факто им пречи да си растат както иначе биха расли извън утробата и едва ли не,..не му правиш услуга на бебето като го държиш в корема си...че има логика... каза,че и при двете предизвикани раждания... била мн.мобилизирана,отпочинала..готова и физически, и психически и не съжалява...  Peace Heart Eyes
Виж целия пост
# 339
Браво на родилките!Да са живи и здрави и те и рожбите им и много щастие да им носят!  Hug
За мокрите кърпи да кажа и аз,че ползвами и мисля да ползвам Памперс.Знам ,че в къщи е най-добре на чешмата,но мен ме мързи.Когато е при майка ми тогава му мият дупето на Браян  Laughing Памперси също ползвам на Памперс,пробвах и Пуфис ,но Пампер са си по-добри.
На малкото бебе купих бели Памперс(сензитив),ама се чудя дали е подходящо (да не обличат на циганчетата от моите , пък моето с някой контрбандни ,15-то качество,от гетото).  newsm78
Виж целия пост
# 340
Честито на новите мами!
И аз си пожелавам такова бързо раждане,пък дори и без упойка,ще го преживея!
Старлет,добре завърнала се,чакаме разказ как мина раждането в МД,че и аз за там съм се насочила като дойде момента,как се държа екипа,на кой лекар попадна,от акушерката имаше ли полза изборът ти.Може и на лични,ако другите не се интересуват за подробности.На 12 етаж,това ВИП стая се води нали,колко дни стоя в болницата,свижданията как са?Чакаме разказ. Hug
Виж целия пост
# 341
Честито на Petetoy и  Elsi !
Аз днес съм 3 волта цял ден... Снощи не можах да мигна, защото гледах Шоуто на Слави, за наводненията и имаше много песни, посветени на жертвите и няколко пострадали разказваха какъв ужас са преживели.. През 3 часа ставах заради бебето и стоях будна по 2 часа, пуших, пих кафе, поплаках си на няколко пъти и днес изобщо незнам къде се намирам... Опитах да поспя, но като легнах и двата пъти Валерия започна да пищи от коликите и я взимах на ръце - като й размачквам лекичко коремчето й минава. Този Саб Симплекс нищо не прави, днес сварих и Анасон. Ще пробвам с двете и дано да помогнат, че от вчера вече не мрънка а направо си реве и се гърчи и се дави...
Виж целия пост
# 342
Честито на Petetoy и  Elsi ! Да саим живи и здрави бебоците, бързо възстановяване
Виж целия пост
# 343
Сетих се за памперсите-да ви кажа големия първите седмици го гледах без-само нощем.Падаше пране,ама много ми беше жал да го гледам тъй разкикерчено...После не съм давала много пари за памперси-2-ро 3-то качество си ми вършеха работа.Мокри кърпички никога не съм ползвала-миех го всеки път.Като порастна купувах антибактериални да му бърша ръчичките като излизаме навън.Сега пак не искам памперси,но тук няма от къде да се снабдя с тензух.Той милия до ден днешен не може ако не си умие дупето след тоалетна-пестим хартия Mr. Green АЛЕКСЧЕ,тъй то-няма ден с ден еднакви-един ще е кротка,5 няма да е.Аз много се чудя дребен от кой сорт ще е...пък и визуално искам да си го представя,ама не мога..голямо любопитство-ако мога да го зърна,и пак да си седи вътре в корема Mr. Green
Виж целия пост
# 344
   Здравейте мами и бебоци!Аз съм още 2 в 1!Утре съм съм на консултация,ще ви видим докъде сме стигнали.Тази нощ спах само 2 ч-имах ужасни болки като менструални низко в корема и в кръста,бяха 4-5 контракции на час и мислех че почва се, но сутринта всичко спря.Сега сякаш не съм бременна! Sad От една страна искам вече да се ражда,но от друга-в момента съм с ужасна кашлица и хрема и първо искам да се поизлекувам,тогава.
   И оттук ми произлиза един въпрос,ако все пак тръгна да раждам болна,как се процедира  в този случай?Ще ме изолират ли? Sad
    Честито на новите ни мами и бебоци!Да са живи и здрави и бързо възстановяване и прибиране у дома! Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия