Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са последните новини за ражданията във форума?
Какви са преживяванията на майките след раждането?
Какви са преживяванията на майките при кърменето на бебетата си?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са последните новини за ражданията във форума?
-
Какви са преживяванията на майките след раждането?
-
Какви са преживяванията на майките при кърменето на бебетата си?
-
Какви са мненията за шишетата MAM Anti-Colic?
-
Какво се случи по време на раждането?
Живи и здрави.

/адашче ми е/

на там ми е шева..За секса-ми то различно при всички,аз примерно 6 месеца след това се реших.кофти за мъжа,ама като боли си боли,пък може и на психична основа да е било
И също много ми опъваха и стягаха неприятно конците,докато не ги свалиха,мисля на 7-мия ден-те ги затягат доста за да зарастне по-бързо.Ама ти не се шашкай-може и без шев да родиш,аз просто бях много разкъсана-успех