В месеца на любовта, ще гушнем нашите деца! - 20-та Февруарска

  • 38 057
  • 727
# 120
Честит Борис на Старлет   bouquet
аз имам регулярни контракции за по 2-3 часа и утихват, тази сутрин се "напиках" и не мога да разбера какво е, то ще си покаже...иначе засега нищо
вторник съм пак на тонове, тогава мисля да говоря с доки за епидуралната, че много ме е страх
първото ми раждане беше предизвикано, с упойка, епизотомия, а бе всички екстри....
само кошмари сънувам, когато все пак успея да заспя...
завиждам на всички вече родили и то съвсем неблагородно...тежи ми много....
Виж целия пост
# 121
Здравейте момичета!Много благодаря на всички за поздравленията!Нас вчера ни изписаха от болницата и сега се опитваме да се нагодим с новия член на семейството вкъщи.Много е хубаво и колкото и да е трудно в началото,всичко ще се нареди.Голяма лудница е у нас,нещо ни няма още с организацията.Ще разказвам по-подробно тези дни за раждането.С Граци се видяхме в болницата,бяхме в съседни стаи.
Честито на всички нови мами!Да са живи и здрави малките бебоци,да растат,да папат много и да радват родителите си!
Виж целия пост
# 122
uana, момичета, благодаря за пожеланията - аз съм по-добре, овладях острата фаза на сълзи и сополи, вече виждам и отново съм на линия Grinning
major, знам го euphorbium, и аз го давам на детето, но със себе си реших, че може да съм по-брутална и като накапах няколко пъти в носа 2 пъти неразредена клеева тинкура, първо виках  Laughing после да видиш как бързо-бързо "дъждът" от носа и очите започна да спира

kon4e_milionche, Граци, Съжалявам, че сте имали лоши премеждия! И при двете звучат доста неприятно усложненията, но наистина важното е, че са вече зад гърба ви. Цунки и на двете малки пикли по дупетата Grinning

Благодаря на Пепито, Рали и Дес за "родилните" разкази.

polisia, , няма страшно за пъпчето- топоцин и спирт, както ти пише Люба и е въпрос на дни. А режима, лека по-лека ще й го изместиш към нощен, не става изведнъж. Още е раничко.

Старлет, скъпа, Честит ти Борис! Да расте сладък и хубав за радост на мама! Чакаме ви с нетърпение! newsm59 newsm51
Виж целия пост
# 123
ЧЕСТИТ БОРИС НА МАМА СТАР,ДА И Е ЖИВ И ЗДРАВИЧЪК!
Rosa Linda да вземем наистина да си разменим телефоните да се наревем на воля Mr. Green .И мен постоянно ме питат още ли съм 2 в 1,роди ли и кога ще е ,много е неприятно особенно като не искам да споделям.
Виж целия пост
# 124
Честито, Старлет, живи и здрави:))))  На теб  бързо възстановяване.

Елси, как капеш клеевата тинтура? Направо неразредена в носа?
Виж целия пост
# 125
Благодаря ви за отговорите  Hug

Честит син Борис на Старлет! Пожелавам му да расте здрав, щастлив, умен, красив и късметлия! Леко възстановяване! smile3501 smile3525 newsm51
Виж целия пост
# 126
деске, ква е тая слузеста запушалка? какъв цвят, каква консистенция? колко е голяма...?
обясни моля те, че не съм виждала и съм в шах за какво да се оглеждам newsm78
Виж целия пост
# 127
  Честито и от мен малкия мъж на Старлет!Д е жив и здрав и много да радва мама и тати!
  И при мен вече има от тези болезнени контракции в кръста,по 2-3 на ден,но ги има.Дано да се засилят тези дни,че ми се ражда вече. Praynig
Виж целия пост
# 128
УРА!

ЧЕСТИТО, STARLET!

ДА ТИ Е ЖИВКО И ЗДРАВКО БОРЕТО И МНОГО МНОГО ДА ВИ РАДВА!
   bouquet  Heart Eyes  Hug

Най-накрая и на теб ти олекна, маме! Беше дълъг пътят, но го извървяхме!!!!!!!  Peace
Виж целия пост
# 129
СТАРЛЕТ 4ЕСТИТО БОБ4Е :Simple Smile))))))))))))))))))))))) Да разкажеш веднага като ви изпишат! Ох,дано е минало по-леко с епидурала,тя си го бленуваше  Hug    

Дейзи отиде в Девата нали?Хе хееее ли4и си по снимките:))))) разминали сте се с ден с Елена:) много добре зву4и раждането тим мила,ама ти си знаеш само
а колко му е обиколката на главето - да ти кажа като гледам мом4ета на снимки все ми се виждат с големи глави,или то е от бузите  Peace

Рали,дано малката мишка прили4а на тебе,4е като гледах Йони-ми той на баща си бе! когато ги гледаш за пръв път на снимки,баш си прили4а на тебе,ама нещо много е заприли4ал на тате Simple Smileхехе

Абе някой казват,4е вси4ко им е изтръпнало и когато ги шият след цепки,нищо не усещали,ама явно не е баш тъй...ами ако ми пръснат обезболяващо или упойка и тя пък вземе,4е не хване...аууууу...и да боли пове4е от раждането маааалиииии

Виж целия пост
# 130
nevvy ,втеляваш се!Я по-ведро на нещата......Виж и аз колко се притеснявах.....а то било песен.......
На втория ден като ме видя мъжът ми да ставам от леглото едва ,едва и направо му се дорева.......А аз го питам,кой ще ме гледа като се прибера.............?
А то какво стана ,аз и тримата ги гледам сега.....тази сутрин станах по-рано да не им шумя,а те спаха геройски до 11 часа и тримата........ Wink
Виж целия пост
# 131
Честит Борко на Ели! Бързо възстановяване!

Виж целия пост
# 132
Алекса честито ти бебче Simple Smile Надявам се всичко да е минало леко и дано всички момичета от февруарската тема скоро да си гушнете бебетата Simple Smile
Виж целия пост
# 133
Troy, чакаме те с хубави новини, да знаеш  Hug

nevvy, чакай да видим дали ще те шият пък тогава мисли дали ще боли повече.
Виж целия пост
# 134
Малко сте останали май Simple Smile Стискам палци на всички бъдещи мами и нека всичко мине от леко по леко Simple Smile
Ши-мото днес тъкмо ме навести лелята Simple Smile това ми е 3 цикъл , така че вече трябва да запретвам ръкави и да се залавям за работа Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия