В месеца на любовта, ще гушнем нашите деца! - 20-та Февруарска

  • 38 057
  • 727
# 150
Момичета, благодаря  за разясненията за клеевата тинтура Hug

Граци, дръж се. Защо не ти дават бебето?
Виж целия пост
# 151
Ама всички ли раждате едновременно Mr. Green
Граци,как си?
Жена на ръба, на нервна криза...... Губя почва под краката си. Усещам, че ме втриса и всичко ме боли. Ако не ни изпишат днес, ще се тръшна болна....... От 6:30 до 10:00 не ми дават бебето.... То гладно, а на мен дясната гърда взе да ми се напряга......
Снощи не искаха да ми я дадат, да спи при мен. Вместо да се възстановявам, аз се влошавам.......  Sick #2gunfire #Cussing out
Това в "прекрасния" и преФален МД ли се случва?!А какво им е оправданието да не ти дават да си нахраниш бебката?Само не се ядосвай,защото е много вероятно да ти спре кърмата от нерви и притеснения!Стискай зъби Hug
Виж целия пост
# 152
Граци е в Тина Киркова.

Не се притеснявай, Ани, сутрин е визитацията в неонатологията, може за това да са я забавили. Понеделник е, сменят се сутрин... не се притеснявай. Дано да ви изпишат  Peace

Ние сме с разстройство - бебо от петък, а аз от днес. Педи каза да му давам оризова вода... не знам докога така. Да търся ли частен педиатър или да я слушам нея  Cry Cry Cry
Виж целия пост
# 153
Ами то май няма какво друго да му даваш освен  оризова вода.Аз поне не се сещам newsm78
Виж целия пост
# 154
Добро утро!
И аз тук, 2 в 1  Peace
Хубав ден на всички и нека в новата седмица да имаме много здрави и хубави бебоци  Heart Eyes
Виж целия пост
# 155
здрасти и от мен - все още 2 в 1

много интересни включвания от ЛЛЛ на предната страница, Благодаря за което - зачетох се, и се чудя как да си ги запазя...
Виж целия пост
# 156
Време е за щъркелова новина! Вчера (5.02) в 5,40 сутринта са изтекли водите на Fanchа (@Vania Georgieva). Не е могла да направи разкритие и малко преди полунощ са направили спешно секцио. Родил се е Калоян 3,450, 50 см. Подробности очакваме лично от нея.
Виж целия пост
# 157
Misence Няма нужда да търсиш друг лекар.Когато голямата ми дъщеря беше бебе и имаше разстройство,също и давах оризова вода.Но понеже Дари не я хареса на вкус,педиатърката ми каза да и приготвям млякото с нея,защото се хранеше с АМ,поради липса на кърма след 22 ден.Та,много бързо се запичат от тази водичка-тя става една бяла такава,ама съм забравила в какво съотношение се вареше и дали въобще имаше съотношение ориз-вода. newsm78
А,сега видях и добрата новина-Честит Калоянчо на мама Ваня!!! Да са живи и здрави и бебочето и тя!!!  bouquet
Виж целия пост
# 158
Здравейте мамита  Hug
Вчера имахме личен празник с мъжо    loveuuu  и нямах много време да пиша. Добре че той ме подсети, много съм завеяна  ooooh! ама с тези болежки... не ми е до нищо.

Elsi, оправи ли се вече с тази клеевата тинкура? Много време вече те държи  Sad Време е да те пуска... Айде, че утре сме на лекция  Laughing
bibilyana копирай написаното и си го paste в някой Word файл  Wink
Мами, я кажете - още ли пиете витамини за бременни? Не е ли достатъчно и късно вече за такива неща?  newsm78

Честито на Fanchа и Starlet  smile3522 newsm68 и новите им рожби. Живи и здрави и бързо възтановяване на мамите  Hug
Виж целия пост
# 159
Честито на Ваня, да е жив и здрав Калоянчо   bouquet
Виж целия пост
# 160

bibilyana копирай написаното и си го paste в някой Word файл  Wink
Мами, я кажете - още ли пиете витамини за бременни? Не е ли достатъчно и късно вече за такива неща?  newsm78

мерси много за съвета, миличка, но не това имах предвид....
аз по принцип си ги пазя полезните статии в OneNote и си ги подреждам и понякога печатам в едни папки тука, въпроса е, че имаше много полезни препратки, които искам да си запазя, но ще измисля начин... Благодаря отново
Виж целия пост
# 161
veiana, преди доста теми мисля неви беше споменала, че последният месец не трябва да се пият витамини, защото се втвърдявала главата на бебчетата и излизали по-трудно. А ако има и магнезии може да затруднят контракциите. Това естествено, ако не си секцио.

Deyzi, що така не мога да открия снимката  newsm78
Виж целия пост
# 162
честит калоян на мама фанча-жив и здрав да им е Hug Наистина големи мъже излизат-пу за мен по-мъничък Mr. Green Около 3 кг....ако може Mr. Green Чета аз съветите на ЛЛЛ,но както многократно сме коментирали-не се знае как ще потръгнат нещата,кое ще ми е полезно като съвет,а така или иначе забравям...като дойде бебун,ще го мисля.  Желязото към витамините ли го пишем??фолиевата??че аз си ги пия,ама до края трябва. newsm78 ГРАЦИ,миличка-сили,мамче-скоро ще сте у вас,и болничния "уют" ще е далеч.Пази се да не се разболееш,че бебка какво ще прави..Да не те хвана следродилна треска?? или baby blues-пази Боже. оправяй се и стискай зъби Hug
Виж целия пост
# 163
 Желязото към витамините ли го пишем??фолиевата??че аз си ги пия,ама до края трябва. newsm78

мисля, че в случая, описан от ши-мото се има предвид основно - Калций, Магнезий и Цинк и разни подобни минерали, както и В комплекс витамините, които помагат за развитието на различните системи на бебока, за втвърдяване на костите и т.н
Виж целия пост
# 164
Честит Калоян на мама Ваня! Да сте здрави и бързо да се прибирате вкъщи!

Ай, стига сте пили синтетични витамини и минерали - голяма глупост е това, а пък 9-ти месец, направо свещенна!

veiana, оправих се с клеевата т-ра, наистина, без майтап, още леко подкашлям и мърсолствам, но за 2 дена я туширах вирустта Laughing На лекцията утре ми се идва, че ще е за кърменето, обаче голямото ми мосю от утре е втора смяна и още не съм го измислила как да стане.

Много се ядосвам Граци като пише. Почвам пак да се чудя дали да ходя в ТК, нещо съм много скептична за там, щеше ми се да си раждам в МД или Шейново. Имам още 2-3 дена да си помисля и може и да си хвана таксито за друго място, а на моята докторка да й кажа "сори".
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия