Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са последните новини за ражданията във форума?
Какви са преживяванията на майките след раждането?
Какви са преживяванията на майките при кърменето на бебетата си?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са последните новини за ражданията във форума?
-
Какви са преживяванията на майките след раждането?
-
Какви са преживяванията на майките при кърменето на бебетата си?
-
Какви са мненията за шишетата MAM Anti-Colic?
-
Какво се случи по време на раждането?
А и на бебчо мисля доста му харесва

Стискам палци на всички бъдещи мами и нека всичко мине от леко по леко
. При подходяща стимулация гърдите произвеждат мляко непрекъснато и по-честото сукане просто би довело до прием на по-малки количества , а по-рядкото – до по-големи наведнъж, като общото количество за единица време и в двата случая ще е едно и също, стига разбира се, бебето да не прави прекалено големи паузи. Природата не е създала кърменето с идеята да бъде некомфортно заради препълнени или болезнени гърди. Честото изпразване на гърдите помага на майката да не ги усеща пълни или неудобни по друг начин.