В месеца на любовта, ще гушнем нашите деца! - 20-та Февруарска

  • 38 057
  • 727
# 165
мерси много за съвета, миличка, но не това имах предвид....
аз по принцип си ги пазя полезните статии в OneNote и си ги подреждам и понякога печатам в едни папки тука, въпроса е, че имаше много полезни препратки, които искам да си запазя, но ще измисля начин... Благодаря отново

bibilyana и аз така разбрах че искаш да напрвиш. След като го paste в Word файла, там ти излизат въпросните препратки подчертани. След това с бутон CTRL (държиш го) + мишката отиваш на препратката и то ти отваря др прозорец с въпросния линк. Пак го пробвах сега за всеки случай. Wink
she_moto не съм секцио, но и лекарката от ЖК не ми каза нищо подобно  newsm78 каза че до края мога да си ги пия. Това като с желязото - едната докторка вика до края на бременноста, другата където ще ме изражда вика - спирай го по-рано, ще имаш големи кръвотечения след това   Shocked  На кой вече да вярвам, не знам  #Crazy
Виж целия пост
# 166
Здравейте мамчета и честити бечовци на всички новопоявили се обебени baloni
Времето си минава и рано или късно на всички ни ще се случи по един или друг начин...
Търпение ще чакаме няма как ще изтърпим
Да са живи и здрави нашите беболанковци и ние покрай тях...
Не ви познавам лично ,но знам със сигурност ,че повечето ни тресе един и същи страх от неизвестното
 smile3503пожелавам успех на всички които им предстои събитието и без паника....
Виж целия пост
# 167
ЕДНО МНОГО ГОЛЯМО ЧЕСТИТО НА ELILENI, HAHUHIHI И STARLET!!!
Виж целия пост
# 168
Елси, склонна съм да се съглася със свещенната глупост за пиенето на синтетика, НО когато не можеш да мръднеш от крампи примерно или ти помагат заради тъпите вируси, хемороиди или някаква друга причина мисля, че си е оправдано....
А пък мен изрично си ми казаха докторята фолиевата киселина да не я спирам, тъй че си я пия...
Мултивитамините ги спрях, но когато ми е много зле пак прибяхвам до тях и помагат.... сега се опитвам да бъда редовна с чая от малини - не ми се получава много редовността, ама поне се опитвам....
Виж целия пост
# 169
Розова вест!!!

Уана е родила дъщеричката си Лора 2800 гр, 48 см - секцио.


Да е жива и здрава, умерено послушна и да е безкрайна радост за родителите си!
Виж целия пост
# 170
Честито на Fancha и uana   bouquet

Аз желязото го спрях, когато ми се нормализира хемоглобина. А витамините ги пих до края на 8 месец и спрях - забравих няколко дни да ги пия и реших тотално да ги спра.
Виж целия пост
# 171
Ето ме и мен все така 2 в 1  Grinning
Честито на Fancha и uana    bouquet  bouquet  bouquet
Аз да питам има ли друга мама , която преносва или за сега съм единствената Simple Smile
Виж целия пост
# 172
           Честит Калоян на Ваня!

                         Честита Лора на Уана!

Ние сме добре,ще се борим с кърменето,но милия когато реве след кърмене му давам добавката.Иначе  през нощта си е само на кърма,защото явно се понасъбира повече.
Днес дойде педиатърката да го види,каза че изглежда много добре,леко е жълт още,и пъпа не е паднал.
Сега той спи,а аз готвя!
Виж целия пост
# 173
Относно витамините -  Илиев много отдавна ми каза да ги спра, ако мисля да раждам нормално, защото после всичко щяло да бъде на " моето дупе буквално" -  точно така се изрази  Simple Smile Обясни, че от тях се втвърдява костната структура на бебето и по-трудно излиза...

Момичета, има ли някой количка на Пег-Перего? Доволни ли сте? Понеже мъжа ми се е заинатил за това грозно Муци и сега постигнахме консенсус за Пико 3 на Пег-Перего, та  събирам отзиви  newsm78
Виж целия пост
# 174
Честито на Уана   bouquet Жива и здрава да е малката принцеска, а на мама бързо възстановяване и скоро да се гушкат вкъщи   bouquet

Аз да се оплача от ЖК-то са ми объркали датите....от НОИ са върнали болничния и утре има да се разнасям като кораба майка насам натам из ледовете  #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Виж целия пост
# 175
Живи и здрави да са новородените бебчета! Hug
Имам чувството,че останахме мн малко неродилите.
Явно бебка дърпа здраво от моя калции,защото ноктите ми са станали едни меки и започнаха да се чупя.А аз никога не съм имала такъв проблем. Има ли мами които мислят да раждат в Тутракан???
Виж целия пост
# 176
Еххх,че хубаво... Отново бебешки щъркелови новини!!!
ЧЕСТИТО НА ПЕЧЕЛИВШИТЕ МАМИ И ТЕХНИТЕ ПРЕКРАСНИ БЕБЕШОРЧЕТА!!!
 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm32 newsm32 newsm32 newsm32 newsm32 newsm32 newsm32 newsm32
И аз кажи речи сравнително трудно намерих снимката на малкия ни февруарчо  Вальо ( синчето на Елилени), но го открих на сайта на Дева Мария... на Новини..отстрани вдясно - Валентин Владимиров  Peace
 smile3525 - прекрасен е!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 177
Petetoy ne si samo ti mila.i moq termin be6e na 04.02no...o6te sam si u nas.dnes 6te hodq pri moqta doktorka i 6te re6im kakvo 6te pravim Hug
Виж целия пост
# 178
Къде видяхте на Елейни бебешока?
Виж целия пост
# 179
bibilyana, не ми се сърди за някои реплики, аз съм си малко цапната в устата Laughing Разбира се, че има състояния, които изискват помощ за организма и допълнителен прием на витамини, микроелементи и т.н.
Исках да кажа, че по принцип от години вече е доказано, че едно пълноценно и разнообразно хранене с акцент върху плод, зеленчук и варива е предостатъчно, вкл. за бременни и същевременно, че синтетичните витамини и минерали не се усвояват пълноценно. Или се усвояват само част от тях, с псевдо ползотворен ефект върху плода. Едно време докторите като израждаха някое по-"напомпано" бебе и му викаха, че било типична "матерничка" Laughing.  От едни тогава широко рекламирани, сега не знам кои са на мода Grinning
За фолиевата ОК, но част от мултивитамините и то най-прословутите са голяма измама. Общо взето благото от тях е в по-голяма степен за фармацевтичните компании Grinning Имам познати из тези среди, та общо взето и те самите това коментират помежду си.

Честита Лора на мама Uana! Да бъде прекрасна като мама и името си!

Rosa Linda, точно се връщам от счети, за да й нося коригиран болничен. Бясна съм и на тъпата мед.сестра и на кретените от НОИ, но това е положението. Действай, да не отече съвсем.

RS, що пък да ти е грозно Мутсито, много хубава количка си е, ама не ми влезе в асансьора. Не те ли притесняват двойните малки гуми на pliko-то, според мен ще падне голямо дангъркане, ама не знам де, само си мисля newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия