На коя среща спахте със сегашния си или бивш партньор.

  • 24 185
  • 260
# 120
На първата среща. Бързо се развиха нещата.
Но и аз не страдам от притеснение да не изглеждам лесна в мъжките очи и водещото е моето желание и удоволствие. Обикновено доста рано си лягам  Wink, но след лягането винаги започвам с въпросния човек дълга връзка /нямала съм кратка, като се замисля/.
Дори и с мъжете "за една нощ" съм имала продължителни връзки, без да имаме връзка /надали някой ще схване точно какво имам предвид, но няма да обяснявам/. Sunglasses
Аз схванах, защото при мен беше абсолютно същото.
Виж целия пост
# 121
Май към 2 месеца излизахме и чак тогава съгрешихме  hahaha

Никога не съм правила секс на първа среща  Naughty  Blush

баш когато тръгнах без очаквания-тогава се наредиха нещата/че преди това все едни сериозни връзки бяха.......едно чакане..../
Peace
Историята с мъжа ти е много светкавична и с хубаво продължение  Peace
Виж целия пост
# 122
Точно със съпруга ми - на трета или четвърта среща. Май той е единствения, дето съм го карала да чака толкова. Embarassed
Виж целия пост
# 123
На първата среща. Бързо се развиха нещата.
Но и аз не страдам от притеснение да не изглеждам лесна в мъжките очи и водещото е моето желание и удоволствие. Обикновено доста рано си лягам  Wink, но след лягането винаги започвам с въпросния човек дълга връзка /нямала съм кратка, като се замисля/.
Дори и с мъжете "за една нощ" съм имала продължителни връзки, без да имаме връзка /надали някой ще схване точно какво имам предвид, но няма да обяснявам/. Sunglasses
Аз схванах, защото при мен беше абсолютно същото.

Че аз вече осем години съм омъжена за мъжа за една нощ.
Виж целия пост
# 124
Че аз вече осем години съм омъжена за мъжа за една нощ.

И аз така. 7 години.  Laughing
Виж целия пост
# 125
едно време и аз казвах - никога няма да си легна от първия път, ама на...
на 20ти стават 16 години от как се запознахме на един студентски купон, ....от другия ден заживяхме заедно. бракувахме се три години по-късно Simple Smile
Виж целия пост
# 126
На 7-8 среща newsm78
Ама не защото се правех на целомъдрена..)
Тъп цикъл, а? Wink

Еее, 8 пъти и все в положение не съм била..
Историята е забавна - първата среща мина в тежко пиянство, а аз като пия и самоконтролът ми става  железен..та човекът се пробвал, но аз съм го отрязала грозно..
И после се заточиха едни срещи -дето само вечери и заведения и после чинно ме изпращаще..
По едно време го заподозрях, че му има нещо..
Накрая аз го награбих..
Виж целия пост
# 127
На втората среща. Рано, не рано .. не можах да му устоя  Blush
Виж целия пост
# 128
На първата среща. Бързо се развиха нещата.
Но и аз не страдам от притеснение да не изглеждам лесна в мъжките очи и водещото е моето желание и удоволствие. Обикновено доста рано си лягам  Wink, но след лягането винаги започвам с въпросния човек дълга връзка /нямала съм кратка, като се замисля/.
Дори и с мъжете "за една нощ" съм имала продължителни връзки, без да имаме връзка /надали някой ще схване точно какво имам предвид, но няма да обяснявам/. Sunglasses
Аз схванах, защото при мен беше абсолютно същото.

Че аз вече осем години съм омъжена за мъжа за една нощ.
Така де, ние от почти шест години.
Не знам защо, предимно жените смятат, че ако една мацка си легне с мъж още на първата среща, това я прави ъ.... лесна?! Винаги ми е било чудно. Все едно е грях, че си имала желание да си легнеш с някой мъж, защото те привлича ужасно много, а не ти се занимава да е на 3тата среща, 6я месец и не знам си още колко време.
Както и да е Simple Smile
Виж целия пост
# 129
Така е!!!!Обаче СФС,недопуска пошлата страст да я владеее Mr. Green
Виж целия пост
# 130
При първа възможност, ша кажа аз.

Преди това е имало разни срещи  Mr. Green
Виж целия пост
# 131
Любопитно ми е - как разбирате, че сте гаджета като не правите секс?  newsm78 Не говоря за 14-15 годишните, а за възрастни хора... Това за мен е приятелство, не гаджета.
И в момента, в който почне сексът, приятелството спира и стават гаджета  Grinning
Виж целия пост
# 132
Така е!!!!Обаче СФС,недопуска пошлата страст да я владеее Mr. Green
Сигурно. Навремето моите родители "дружили" една година, ходели по сладкарници, на кино....секс - след годежа чак. Rolling Eyes Не като нас Peace
Виж целия пост
# 133
На мен, например, мисълта за физическа близост с някой, с когото току-що съм се запознала, ми е неприятна не от морални съображения, необходимо ми е да изпитвам известно поне доверие в него, за да го допусна да ме държи в ръцете си гола и безпомощна. Просто не ми се приисква от първи път - това прави ли ме смотана? newsm78
Виж целия пост
# 134
А защо разбирате "секс на първа среща" като секс с току що срещнат?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия