На коя среща спахте със сегашния си или бивш партньор.

  • 24 185
  • 260
# 135
Добре, тогава да уточним какво е "секс на първа среща".

Виж целия пост
# 136
На първата и взе,че ми хареса. Blush Привличането бе твърде голямо и не успяхме да се въздържим. Flutter
Виж целия пост
# 137
Да наистина, нека уточним. Аз правих секс със съпруга си на първата ни среща като среща между потенциални гаджета, но го познавам от както нямам ясни спомени.
Виж целия пост
# 138
Спах с мъжа ми, след като вече бях сигурна, че е влюбен в мен. Като правило постъпвам така.   Mr. Green
Виж целия пост
# 139
Хиена.  Mr. Green
Виж целия пост
# 140
Не мога да се влюбя в някого без да съм правила секс с него.  Embarassed
Виж целия пост
# 141
Не мога да се влюбя в някого без да съм правила секс с него.  Embarassed

Е това ме уби.
Виж целия пост
# 142
Да наистина, нека уточним. Аз правих секс със съпруга си на първата ни среща като среща между потенциални гаджета, но го познавам от както нямам ясни спомени.

Знаеш ли, никога не ми се е случвало да се сгаджосам с някого, когото познавам отдавна. Някак това или става в началото, или никога. Стига, разбира се, да не става дума за някого, когото съм виждала и просто знам как се казва. Но да го познавам, да съм си дружала с него и чак след години да се влюбя - никога!
Виж целия пост
# 143
И после кой твърдял, че за секса били необходими чувства? На първа среща, к'ви чувства бе? Всичко е погледи и мозъчни импулси...
Виж целия пост
# 144
Добре,и аз ще уточня.
Правихме секс в деня,в който се запознахме на един купон.Значи е било наистина първата среща. Grinning
И честно казано не съм си помисляла,ама чакай сега да го опозная,ама доверие да градим-нищо подобно.Беше си чисто и просто страст и нищо повече.В последствие нещата се задълбочиха. Peace
Виж целия пост
# 145
Абе не става въпрос за градене на доверие, а за чисто физическо нежелание да допускам някой непознат интимно до себе си. Нямам желание и това е. Неудържима страст от пръв поглед никога не съм изпитвала. Blush
Виж целия пост
# 146
Не мога да се влюбя в някого без да съм правила секс с него.  Embarassed

Е това ме уби.
Що бре Laughing


аз пък съм разлювлала след сеХс  Mr. Green
Виж целия пост
# 147
Не мога да се влюбя в някого без да съм правила секс с него.  Embarassed

Е това ме уби.
Що бре Laughing


аз пък съм разлювлала след сеХс  Mr. Green

Това е напълно нормално.
Виж целия пост
# 148
Сексът се случи на първата среща! Нямам скрупули и притеснения. Той също. Вярно, трябваше да е само секс, пък то взе, че стана една... Но не съжалявам за нищо. 2.5 години след първия секс, все още си спомняме с умиление за това и все още ни е толкова хубаво, колкото и първия път.
Виж целия пост
# 149
Неудържима страст от пръв поглед никога не съм изпитвала. Blush
А аз само такава съм изпитвала. Grinning Може би оттук идва и разликата в мисленето. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия