не ходят да си просят боклуци:)
Една аптекарка каза, че гела по малко изсушавал лигавицата, предполагам понеже е по мазен, но аз така или иначе си го ползвам от години за себе си.
Хич не се притеснявай
Я кажи къде се преместихте сега?
Това са моите правила. А и в допълнение съм свидетел на едно детенце, на което не се даваше ниакакво сладко и боклуции приморно до към 3 годинки...сега ела го виж - една крачка не прави ако после не му дадеш нещо такова. Та и това не е много добре. Крайностите са кофти. Онзи ден купих на Борко Данонино (пак на мен ми се прияде в магазина) и като ни видя татко му и ми вика - ти пробва ли го, то дори нишестето не се е разтворило добре...гадна работа. Големи ла*на има по магазините.



Така си мисля аз. 
Като му се скарам, веднага връща на Кара Препоръчани теми