Аз също съм бъдеща мама - термина ми е 01.06.2012г. Днес бях на отворени врати в АГ-то и останах очарована на първо място от апаратурата, а после и от условията за раждане и болничен престой. Относно магазините - миналата седмица си взехме количка и легло от магазин Штъркел, пак на Борисова. Много съм доволна от обслужването и ми хареса това, че се предлагат по-различни неща. И от магазин Слънчо съм много впечатлена, смятам да си поръчаме спалните комплектчета от там, но отзиви ще дам като ги видя вече

Ще се радвам ако родилите вече мами дадат информация за преживяванията в АГ-то от първо лице. А и на мен не ми е ясна ситуацията с плащането за избор на екип - уж го забраниха, ама май не съвсем. Ако някой има актуална информация - да ни светне

Хубава вечер на всички!
И аз вчера мислех да ходя до АГ-то но не остана време,та мисля другия вторник да отида.Радвам се че чувам положително отзиви,които ме успокояват доста.Нашето легло също ще е от магазин Щъркел.наистина имат много хубави работи. 