Гледах!Хареса ми!Препоръчвам го!Искам да споделя... - XXX

  • 78 937
  • 735
# 180
Силно препоръчвам "Заедно" ( " Ensemble , c`est tout ") по книгата на Анна Гавалда , с Одри Тоту в главната роля .

Толкова богат , не на реплики , а на скрити в погледите емоции , вълнение , смущение , човечност , толкова топъл , естествено ежедневен  , болезнено истински  филм не бях гледала отдавна .

Като прибавим към Одри и прелестния Guillaume Canet и дълбоко чувственият му френски  Crazy, няма начин да не стане любима смес за хилядократно гледане .
Виж целия пост
# 181
Nice, наистина прекрасен филм Peace
Виж целия пост
# 182
Може ли линк?
Виж целия пост
# 183
Ето този е http://www.imdb.com/title/tt0792965/
Виж целия пост
# 184
 Hug
Виж целия пост
# 185
Много интересна тема. Записах си няколко филма, които непременно ще гледам.

Ето и няколко менения от мен:

One Day - и на мен не ми хареса, както и книгата.
Южнячки ми беше интересен, както и книгата. Simple Smile
Вчера гледах All Good Things и ми беше интересен - по действителен случай е.
Crazy, Stupid, Love също много ме забавлява - за мен си беше една приятна комедия, а Раян Гослинг за първи път го гледам в роля, която не е на психопат.
В тази връзка и Blue Valentine ми хареса - очаквах нещо по-различно, но ми допадна това, че е реалистичен, а не някаква захаросана любовна история.
Drive, обаче, хич не ми хареса.
The Descendants ме разочарова.
Виж целия пост
# 186
Извинявам се , че съм пропуснала да дам линк .  Embarassed

joy r ,  Hug !

Бих искала да помоля , всички , които са гледали хубави френски филми , без значение колко отдавнашни да споделят заглавие .  Flutter

Виж целия пост
# 187
Аз ще споделя веднага, понеже тези дни си го припомних и съм обсебена от Аджани (отново Blush) La Reine Margot. Уникално красив и въздействащ филм Heart Eyes.

"Индокитай" http://www.imdb.com/title/tt0104507/

Всичко на Озон, най-вече този, един от любимите ми филми въобще http://www.imdb.com/title/tt0417189/

"Пианистката" http://www.imdb.com/title/tt0254686/
Виж целия пост
# 188
Nice, и аз го бях препоръчвала преди време, наистина е разкошен филм  Heart Eyes

Гледа ли филма по "Елегантонстта на таралежа"? Малко по-назад в темата мисля го обсъждаха.
Виж целия пост
# 189
Изтеглих послените филми на Гослинг, с кой от тях да започна, за да се "запаля" и да продължа с останалите?  Grinning Щото като ви чета, или ще му стана фенка, или няма да му стана. Май средно положение няма Simple Smile
Виж целия пост
# 190
Nice, и аз го бях препоръчвала преди време, наистина е разкошен филм  Heart Eyes

Гледа ли филма по "Елегантонстта на таралежа"? Малко по-назад в темата мисля го обсъждаха.

О ,  Peace , да , той е един от любимите ми !

Най- най-любим ми е " Френска жена" , и заради Еманюел Беар , и заради Даниел Отьой . http://www.imdb.com/title/tt0114790/

Харесвам всички филми с участието на Жерар Депардийо , много се забавлявам напоследък с "Руби и Куентин " , в оригинално заглавие "Tais-toi !" . http://www.imdb.com/title/tt0310203/

Също и " Boudu" - http://www.imdb.com/title/tt0423877/- пак с негово участие .

Благодаря за напомнянето за "Индокитай"  Peace !

Има и още , но сега нямам време да ги изровя всичките .

П.П. Ето линк , който е интересен и може да се окаже полезен при избора на филм - http://www.bestfrenchfilms.com/
Виж целия пост
# 191
Изтеглих послените филми на Гослинг, с кой от тях да започна, за да се "запаля" и да продължа с останалите?  Grinning Щото като ви чета, или ще му стана фенка, или няма да му стана. Май средно положение няма Simple Smile

Blue не знам с кой филм на Гослинг да препоръчам да започнеш, но мога да кажа с кой Не по мое мнение - Crazy, Stupid, Love. Иначе, както вече писах, харесах много Blue Valentine Simple Smile
  Аз не съм гледала всички нови филми на Гослинг, нищо, че много го харесвам. По-запознатите момичета ще се изкажат Simple Smile  Peace
Виж целия пост
# 192
 Hug Почвам с валентикната Simple Smile
Виж целия пост
# 193
А ако не си гледала "Тетрадката" също го препоръчвам. И двата са за любов, но в Тетрадката тя е красива, вечна, силна, драматична. А "Blue Valentine" е много реален и брутално истински... та зависи в какво настроение си.

А защо така плюете Crazy,Stupid, Love? Филмът е комедия, не претендира за нищо повее. Аз лично много се смях и чудесно се разтоварих с него. И ми хареса Раян да е секссимвол, ей така за разнообразие. Simple Smile
Виж целия пост
# 194
O, Teтрадката много ми харесва, гледала съм го отдавна още.  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия