Гледах!Хареса ми!Препоръчвам го!Искам да споделя... - XXX

  • 78 935
  • 735
# 255
Препоръчвам Двойник на дявола.Много инстински.Филмът разказва за единият от двама сина на Саддам Хюсеин.Разврат,убийства  и много безочие .
от къде го дръпна?

От тук-http://trakerbg.com/index.php?page=torrent-details&id=cf67b2 … 9102e7818a173adb3
Виж целия пост
# 256
"Балада за Джак и Роуз"- прекрасен, прекрасен филм Heart Eyes. Едно от най-нежните и одухотворени превъплъщения на Дей-Луис, нямам идея защо не е сред известните и награждавани негови. Лично на мен тук ми хареса повече, отколкото в "Ще се лее кръв". Също така прекрасни Кийнър и Бел.
Виж целия пост
# 257
Дж.Е.Хувър - http://www.imdb.com/title/tt1616195/, чудесен филм, изгледах го с удоволствие. Незнам защо го отлагах доста време.
Препоръчвам Peace
Гримът наистина е доста стряскащ, особено Клайд как беше докаран! Crazy И още нещо ми се наби в очите - когато майка му го учеше да танцува, имах чувството, че гледам сцена от "Властелинът на пръстените" - как Гандалф танцува с някой хобит! Нито Лео е толкова висок, нито Дж. Денч е толкова ниска, каква беше тази разлика в ръста не можах да разбера Rolling Eyes

mia4ik, lulumba, благодаря за отзивите за "Артистът" Peace И не харесвам техно музика Wink
Виж целия пост
# 258
Уважавам всяка гледна точка, но нека оставим хората да си направят сами преценката. Иначе е леко подвеждащо.  Peace
В нета има една много точна критика на този филм от Неда Ковачева ...

Първо да дам линк към въпросната рецензия на Неда Ковачева, за тези, които биха се заинтересували - http://div.bg/%D0%97%D0%B0%D0%B1%D0%B0%D0%B2%D0%BD%D0%BE/%D0%9C% … 422_i.152942.html
И после да се опитам да оспоря някои от нещата, казани в нея:

1. "Артистът" е изпипан във всяко едно отношение. (ОК, не във всяко, но поне в доста. обаче!... после следва...) Актьорите са изразителни, защото не говорят. WTF  Shocked - да разбирам ли, че за близо 95 години сме загубили привилегията да гледаме изразителна актьорска игра, защото те вече ГОВОРЯТ?

2. Не знам дали ще ви прозвучи предубедено, но си личи, че филмът не е правен от американци. Или поне не от онези, комерсиалните. Ами да, предубедено ми звучи! И невярно! Защото този "прекрасен и интригуващ малък европейски филм" щеше да си остане един симпатичен спомен от Кан'2011, ако ... не го беше "взел под крилото си" и не се беше заел с неговото разпространение един от най-големите могули на комерсиалния Холивуд - прословутият Харви Уайнстейн. Което призна и Томас Лангман пред БАФТА: "Искам специално да благодаря на този, който трансформира мълчанието в реч на крал"  Crossing Arms

и третото е нещо, което си признавам, че не разбрах: Странно е как може нещо, което никога не си преживявал, да започне да ти липсва.
Ако авторката е имала предвид, че аудиторията не е "преживявала" киното като черно-бяло и нямо... и точно затова ще усети специалното в този филм - добре, приемам го. Но АЗ не се чувствам част от такава аудитория. Аз съм преживяла и все още преживявам киното през призмата на "златните" години от началото на миналия век. Аз от тези филми съм се учила да разбирам киното като изкуство и не мога да го преживявам без това свое знание.
Ако е имала предвид нещо друго - моля обяснете ми, просветлете ме.
Аз продължавам да не разбирам: Какво толкова  Thinking

Възможно е да ставам досадна (обещавам, в тази тема това ще ми е за последно!), но все още чакам онези аргументи, които биха ме накарали да приема този филм като "... просто великолепен!"
Аз на свой ред преди половин година се опитвах да убедя хората тук, че такъв филм е "Дървото на живота". После получих мазоли от писане на пространни защитни речи за "Драйв".
Не знам, дали съм убедила някого...
Но съм отворена за опити вие да убедите мен.  Peace
Виж целия пост
# 259
Гледах "The Other Boleyn Girl"
http://www.imdb.com/title/tt0467200/
Препоръчвам, разбира се за феновете на исторически филми.
Но Натали Портман е една много слаба Ан Болейн. Съжалявам, че го казвам, някак се разочаровах. Не ме впечатли, няма да я запомня. Не може да измести Хелена Бонъм Картър, дори не може да измести и Натали Дормер (от сериала) - други в тази роля не съм гледала.


Именно заради Натали Портман останах разочарована от филма. Моята представа за Ан Болейн се доближава много повече до Натали Дормър. За мен тя беше в пъти по-добра  Peace
Виж целия пост
# 260
Бързам да препоръчам Intouchables http://www.imdb.com/title/tt1675434/ докато още сте на френска вълна Laughing

Много,много ми хареса филма,нежен,истински,4аровен,с доста коми4ни моменти!!По истински слу4ай и това го прави още по-вълнуващ!!
Виж целия пост
# 261
Бързам да препоръчам Intouchables http://www.imdb.com/title/tt1675434/ докато още сте на френска вълна Laughing

Много,много ми хареса филма,нежен,истински,4аровен,с доста коми4ни моменти!!По истински слу4ай и това го прави още по-вълнуващ!!

А къде го намери? Много искам да го гледам, но не го открих. Sad
Виж целия пост
# 262
Бързам да препоръчам Intouchables http://www.imdb.com/title/tt1675434/ докато още сте на френска вълна Laughing

Много,много ми хареса филма,нежен,истински,4аровен,с доста коми4ни моменти!!По истински слу4ай и това го прави още по-вълнуващ!!

Хм , той още не е дошъл у нас  или бъркам ? newsm78
Филма има страхотни отзиви и разбиващи бокс-офис резултати - тук е цялата информация за него .
Виж целия пост
# 263
За днес съм си приготвила http://www.imdb.com/title/tt0970179/
Дори само заради Джъд Лоу, Саша Коен и Бен Кингсли ще си струва Heart Eyes
http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=299893&hit=1
Виж целия пост
# 264
Гледах "The Other Boleyn Girl"
http://www.imdb.com/title/tt0467200/
Препоръчвам, разбира се за феновете на исторически филми.
Но Натали Портман е една много слаба Ан Болейн. Съжалявам, че го казвам, някак се разочаровах. Не ме впечатли, няма да я запомня. Не може да измести Хелена Бонъм Картър, дори не може да измести и Натали Дормер (от сериала) - други в тази роля не съм гледала.


Именно заради Натали Портман останах разочарована от филма. Моята представа за Ан Болейн се доближава много повече до Натали Дормър. За мен тя беше в пъти по-добра  Peace

А, не бих казала, че Ан Болейн е най - близко до Натали Дормер, но и не бих казала, че Като цяло сериала е близо до Тюдорите. Просто в контекста на сериала е добра.
Но нищо не може да се сравни с Хелена.
Виж целия пост
# 265
"Балада за Джак и Роуз"- прекрасен, прекрасен филм Heart Eyes. Едно от най-нежните и одухотворени превъплъщения на Дей-Луис, нямам идея защо не е сред известните и награждавани негови. Лично на мен тук ми хареса повече, отколкото в "Ще се лее кръв". Също така прекрасни Кийнър и Бел.
" Ще се лее кръв едвам го изтраях", но баладата много исках да я гледам по едно време. Добре, че ми напомни Hug
Виж целия пост
# 266
Здравейте, аз се включвам много рядко, но ви следя.
 От вас разбрах за филмa Another earth. Страшно много ми хареса, особено краят много ме развълнува. Не очаквах тази развръзка.
Гледала съм и Меланхолия и в тази връзка искам да попитам -  двата филма имат ли нещо общо? Да не би да са две поредни части? Защото във "Втората земя" ми направи впечатление, че в началото новооткритата планета баше малка, а след това се виждаше все по-голяма...

Четох в предишните теми, че обсъждате Ларс фон Триер. Гледайте "Антихрист" и елате после да коментирате  Mr. Green.
Това е най-гнусният и откачен филм, който съм гледала през живота си! И въпреки това творчеството на този ненормалник ми харесва, сигурно защото е нестандартно и без клишета. Четох някъде, по повод на "Антихрист", че за да измисли подобен филм или е напълно откачен или познава дъното на женската душа. Аз бих коментирала така - само си мисли, че познава дъното на женската душа, или може би познава дъното на душите на откачените жени. Гений... не знам, но извратеняк със сигурност бих го нарекла.

Забравих да спомена актрисата, която участва в не един филм на Ларс - Шарлот Гейнсбург. Много добра! С ролята си в "Антихрист" просто ме остави без думи. Изключителна!
Виж целия пост
# 267
Шарлот е великолепна актриса, много ме е яд, че е оставила онова психо така да се гаври с нея. Вярно, бая номинации отнесе за конкретната роля, но все пак...
Виж целия пост
# 268
Гледах Margin call.Към края станах да ям,нещо се разсеях,за има-няма 5мин. и тъкмо се нагласих да го догледам,той взе,че свърши ShockedНе можах да разбера,аз ли изпуснах нещо в развръзката към края,или просто свърши ненадейно?
Виж целия пост
# 269
Гледах Margin call.Към края станах да ям,нещо се разсеях,за има-няма 5мин. и тъкмо се нагласих да го догледам,той взе,че свърши ShockedНе можах да разбера,аз ли изпуснах нещо в развръзката към края,или просто свърши ненадейно?

Ами той общо взето нямаше развръзка, а само завръзка  (ако мога така да се изразя Laughing )
"Развръзката" сега я преживяваме всички ние...  Tired
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия