Гледах!Хареса ми!Препоръчвам го!Искам да споделя... - XXX

  • 78 935
  • 735
# 360
Гледах Extremely Loud & Incredibly Close, много хубав филм, много ми хареса!  Peace Дали ще се пребори за оскара, сред тази конкуренция? Много ми е трудно кой филм от номинираните да поставя на 1во место в личната ми класация, този ли War Horse.  Thinking
Виж целия пост
# 361
И аз го изгледах току що. Хареса ми, въпреки не до там добрите ревюта и резервата ми към филма. Такива истории се филмират трудно по принцип, не е като да четеш книгата. Но се е получило доста добре. Препоръчвам.
Виж целия пост
# 362
Момичета, Extremely Loud & Incredibly Close на кино ли го гледахте?
Виж целия пост
# 363
Не (но не знам от къде е свален).
Виж целия пост
# 364
Филмът е много много хубав, а главния герой е една от изгряващите руски звезди. Peace

Олеле, майкооо  Crazy, какви са хубави тия русначета  Heart Eyes. Това момченце няма ли други филми?

Гледах го и аз снощи, много ми хареса.
Виж целия пост
# 365
Момичета, Extremely Loud & Incredibly Close на кино ли го гледахте?

Аз го свалям от тук:
http://DMCA-removal-from-Google/torrent_details/329324181/?tab=summary

дано да има субтитри.
Виж целия пост
# 366
Има го в замунда. На тези, които са в чужбина
качих торента тук http://dox.bg/files/dw?a=415cb8e3ce
а субтитрите тук http://dox.bg/files/dw?a=cc20c2d291

Има субс единствено за този релийз, момчето ги приключи снощи.
Виж целия пост
# 367
Благодаря за линковете  Laughing
Виж целия пост
# 368
Исках да кажа, че Алберт Нобс ми хареса, като на места филмът ми беше леко наивен.
Е, Глен Клоуз беше великолепна. Peace

Друго, което искам да споделя е, че напоследък нямам никакво време за филми и завиждам на всички, които имат възможност да гледат, да гледат и да споделят емоции и впечатления.
Все пак, продължавам да следя темата.
Виж целия пост
# 369
Да питам Сивият някой гледа ли? Гледам, че е качен вече с добро качество. То заради Лиам ще се гледа така или иначе, но да знам какъв приоритет да му дам.

Гледах Extremely Loud & Incredibly Close, много хубав филм, много ми хареса!  Peace Дали ще се пребори за оскара, сред тази конкуренция? Много ми е трудно кой филм от номинираните да поставя на 1во место в личната ми класация, този ли War Horse.  Thinking

Боен кон къде го гледа, има ли го по нашите тракери, в замунда не го откривам.  Thinking
Виж целия пост
# 370
Да питам Сивият някой гледа ли? Гледам, че е качен вече с добро качество.

Къде е качен с добро качество?
Виж целия пост
# 371
Моя грешка.  thumbsup  Мернах релийза в 10-те най и само погледнах кога е добавен на 19/02 предположих, че качеството е добро. Явно по-добро от предните два, но не достатъчно. За замунда става в/с.
Виж целия пост
# 372
Kia, явно са го махнали от всякъде , пазя торент файла и субс.
качих ти ги тук

http://dox.bg/files/dw?a=8e78e04adf - филма
 http://dox.bg/files/dw?a=b8c9fa121c - субтитрите

Виж целия пост
# 373
ееее Блу, цена нямаш.. Grinning  Благодаря ти. Ще го гледам още тази вечер след мача.  Hug 
Виж целия пост
# 374
Да, гледай го заслужава си, 2 часа и половина е , ама ти си лягаш късно така или иначе  Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия