Гледах!Хареса ми!Препоръчвам го!Искам да споделя... - XXX

  • 78 935
  • 735
# 600
Гледах http://www.imdb.com/title/tt1559040/ ,драма,хареса ми,дори и да ми остана едно горчиво чувство....
Виж целия пост
# 601
Хайде и аз да отчета киноуикенда Laughing
"Патрик 1.5"- забавна скандинавска комедия за двама гейове и тяхното осиновено чадо. Много приятно филмче.

"Баския"- биография на прочутия художник, с цял куп прекрасни знаменитости в нея. Изключително цветен, изключително красив филм.

Scenes of a Sexual Nature- типично британска комедия, спояваща десетина различни любовни истории в един парк. Много, много ми хареса Heart Eyes.

"Електра Лукс"- ето тук вече ударих на камък, най-смотания филм, който съм гледала от известно време. Изтраях го докрай само и единствено заради чаровния Гордън-Левит, който пък има всчко на всичко четири сцени. Не препоръчвам.
Виж целия пост
# 602
Гледах http://www.imdb.com/title/tt1559040/ ,драма,хареса ми,дори и да ми остана едно горчиво чувство....
Откога му търся някакви букви, ти със субтитри ли го гледа? Ако да-от къде ги намери?
Виж целия пост
# 603
Вчера си спомних за "Step up", даже изгледах единия отначало, ама като знам какво става, не ми е интересен. И понеже съм на танцувална вълна от седмици, има ли нещо подобно на "Step up", което да ми препоръчате?  Mr. Green
Виж целия пост
# 604
Гледах The Fall - http://www.imdb.com/title/tt0460791/ и http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=233477&hit=1 - много красив, направен по българския Йо-хо-хо на Валери Петров. Импресия в цветове, така бих го определила.
Виж целия пост
# 605
A аз ще помрънкам, че още няма субтитри за Young Adult..

Вече има Peace

Мерси за напомнянето, свалих ги още снощи и го гледах. На мен ми допадна. Не е свръх интересен, но пък доста идеен откъм сценарий до колкото мога да преценя и играта на Чарлийз Терон беше чудесна. Мисля, че си заслужава да се види./мерси и на Лу за препоръката/.


Гледах The Fall - http://www.imdb.com/title/tt0460791/ и http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=233477&hit=1 - много красив, направен по българския Йо-хо-хо на Валери Петров. Импресия в цветове, така бих го определила.

Страхотен е! Аз пък от него съм запомнила много сладката игра на момиченцето и великолепната  на Лий Пейс, както и невероятните костюми и декори.
Виж целия пост
# 606
Гледах The Fall - http://www.imdb.com/title/tt0460791/ и http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=233477&hit=1 - много красив, направен по българския Йо-хо-хо на Валери Петров. Импресия в цветове, така бих го определила.

И аз страшно много го харесах. Не знаех, че и Валери Петров е част от сценаристите  Laughing
Виж целия пост
# 607
Вчера си спомних за "Step up", даже изгледах единия отначало, ама като знам какво става, не ми е интересен. И понеже съм на танцувална вълна от седмици, има ли нещо подобно на "Step up", което да ми препоръчате?  Mr. Green

Наскоро гледах отново Central stage. Стар е, но е един от любимите ми филми за танци.
Ето в този сайт има много заглавия на филми с такава тематика - http://www.balletconnections.com./balletmovies
Виж целия пост
# 608
" Never let me go " http://www.imdb.com/title/tt1334260/ - хареса ми,въпреки,че да ви кажа не го разбрах особено,но на моменти беше доооста тягостен.Въпреки всичко обаче си заслужава,но само ако искате да ви остане една горчилка в съзнанието след него  Tired
Виж целия пост
# 609
Не ми е останала горчилка след "Never Let Me Go"  Peace
Виж целия пост
# 610
Вчера си спомних за "Step up", даже изгледах единия отначало, ама като знам какво става, не ми е интересен. И понеже съм на танцувална вълна от седмици, има ли нещо подобно на "Step up", което да ми препоръчате?  Mr. Green

Наскоро гледах отново Central stage. Стар е, но е един от любимите ми филми за танци.
Ето в този сайт има много заглавия на филми с такава тематика - http://www.balletconnections.com./balletmovies



Благодаря ти много!   bouquet
Виж целия пост
# 611
Гледах http://www.imdb.com/title/tt1559040/ ,драма,хареса ми,дори и да ми остана едно горчиво чувство....
Откога му търся някакви букви, ти със субтитри ли го гледа? Ако да-от къде ги намери?
Емма няма бг букви още.
Хареса ми и The vow http://www.imdb.com/title/tt1606389/.по истински случай доколкото разбрах.Няма претенции за супер оригинален сценарий,но ми беше сладък.(Незнам дали има бг превод обаче) Peace
Виж целия пост
# 612
Не ми е останала горчилка след "Never Let Me Go"  Peace
На мен остави  Crazy Ест.,че няма как един филм да въздейства на всички еднакво Simple Smile
Виж целия пост
# 613
Не ми е останала горчилка след "Never Let Me Go"  Peace
На мен остави  Crazy Ест.,че няма как един филм да въздейства на всички еднакво Simple Smile

На мен продължи да ми въздейства доста време след като го изгледах.
Виж целия пост
# 614

Хареса ми и The vow http://www.imdb.com/title/tt1606389/.по истински случай доколкото разбрах.Няма претенции за супер оригинален сценарий,но ми беше сладък.(Незнам дали има бг превод обаче) Peace

От къде го изтегли?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия