Гледах!Хареса ми!Препоръчвам го!Искам да споделя... - XXX

  • 78 935
  • 735
# 645
Never Let Me Go -  разтърси ме, но не с чудовищната си история (която виждам, че от мнозина се приема абсолютно дословно), а по-скоро с всепроникващото чувство на безнадежност, показано толкова изразително, без ефекти и жестокости, а чрез пастелни тонове и обсебваща простота, на фона на прекрасната музика на Rachel Portman
Ще го гледам пак, някога!
Виж целия пост
# 646

Къде го има за сваляне? Само да не е от Замунда, че нямам достъп.
Субтитри има ли?
Виж целия пост
# 647
Young adult - става  Simple Smile
Виж целия пост
# 648
Къде го има за сваляне? Само да не е от Замунда, че нямам достъп.
Субтитри има ли?

Свалих го от Замунда, не знам къде другаде може да го има. Има субтитри.
Виж целия пост
# 649
Never Let Me Go -  разтърси ме, но не с чудовищната си история (която виждам, че от мнозина се приема абсолютно дословно), а по-скоро с всепроникващото чувство на безнадежност, показано толкова изразително, без ефекти и жестокости, а чрез пастелни тонове и обсебваща простота, на фона на прекрасната музика на Rachel Portman
Ще го гледам пак, някога!
И ти имаш право. Зависи кой какво търси във филмите.
Виж целия пост
# 650
Търся тъжен, безнадежден, апокалиптичен, ревящ филм...
Предложения Laughing
Виж целия пост
# 651
Гореспоменатия, ако не си претенциозна hahaha.
От мен три предложения- Blue Valentine, We Need To Talk About Kevin, Mysterious Skin. Потресаващи и безнадеждни и трите, във възходяща градация.
Виж целия пост
# 652
Кажете, киномани, дали можете по неточното описание да ми помогнете да намеря един филм. Мисля, че беше руски. Мисля, че нещо в заглавието беше с експрес или влак, но може и да се бъркам от друг филм за войната в Чечня (или Чечения?). Та този, който гледах преди години и го търся упорито и не мога да го намеря се разказва за талибани (а дали). Това, което помня от филма, беше, че се водеше война в пустиня, някой от терористите или от противнокивия лагер беше при хората от едната страна като заложник, накрая го пуснаха да си ходи и той трябваше да премине границата и точно неговите хора го застреляха. Описанието, което давам е глупаво и неточно, обаче филмът е много хубав и съм сигурна, че поне няколко човека от вас са го гледали.
Виж целия пост
# 653
Гореспоменатия, ако не си претенциозна hahaha.
От мен три предложения- Blue Valentine, We Need To Talk About Kevin, Mysterious Skin. Потресаващи и безнадеждни и трите, във възходяща градация.
Благодаря, joy_r Hug
Свалила съм и 1-2 пропуснати, та драмата ми ще е пълна Laughing
Виж целия пост
# 654
Сега като се замисля, аз ако изгледам тези трите накуп, и верно ще се гръмна. Причинила съм си ги в здравословен период от около година Joy.
Виж целия пост
# 655
Корпус за бързо реагиране-много свеж,смешен и актуален.Много по- добър дори и от Шменти капели.Препоръчвам с две ръце! Simple Smile
Виж целия пост
# 656
Гореспоменатия, ако не си претенциозна hahaha.
От мен три предложения- Blue Valentine,

Аз само този съм гледала от трите, а другите съм ги набелязала, обаче като се сетя за гледания и сърцето ми се обгръща с нещо...
Виж целия пост
# 657
Търся тъжен, безнадежден, апокалиптичен, ревящ филм...
Предложения Laughing

The Road (http://www.imdb.com/title/tt0898367/) - особено в частта апокалиптичен  Peace
Виж целия пост
# 658
Търся тъжен, безнадежден, апокалиптичен, ревящ филм...
Предложения Laughing

The Road (http://www.imdb.com/title/tt0898367/) - особено в частта апокалиптичен  Peace

И в частта безнадежден.
И аз него щях да предложа - отговаря на всички условия.
Виж целия пост
# 659
Търся тъжен, безнадежден, апокалиптичен, ревящ филм...
Предложения Laughing

The Road (http://www.imdb.com/title/tt0898367/) - особено в частта апокалиптичен  Peace

След Пътят осъзнах с още по-голяма сила колко много имаме, а как не умем да го ценим. Хубав филм, тежък, но си заслужава  thumbsup

Друг тъжен, безнадежден, също толкова тежък филм е Biutiful, а филма на който си изплаках всичките сълзи е Хачико, не знам, може да съм била в някакво особено душевно състояние когато го гледах този филм, но наистина не си спомням да съм ревала на друг филм така, в продължение на 20-30 минути.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия