Гледах!Хареса ми!Препоръчвам го!Искам да споделя... - XXX

  • 78 935
  • 735
# 675
A на мен 'Сивият'много ми хареса,дори недоброто качество в Замунда не ме отказа.
Виж целия пост
# 676
Сега го качиха пак на Замунда, та се сетих - горещо препоръчвам "Влакът беглец" (Runaway Train) на Кончаловски. Участват Джон Войт, Ерик Робъртс и Ребека де Морней. Войт по-ураганоподобна роля в кариерата си според мен не е правил, а филма бих го нарекла... мъдър. От тия, дето се помнят.

За да оплакнем око, имаме само Ерик Робъртс, защото лицето на Войт е силно изменено (той сам си е правил грима). Фигурата му обаче си е радост за окото, де. Със или без тия екстри филмът е много увлекателен, така че както и да ви се отрази посланието, едва ли ще скучаете. За мен е един от малкото, които гледам ежегодно. Всеки път краят хем ме смазва, хем ми повдига духа и имам чувството, че ако героят на Войт ме възхити о-о-още малко, ще се понеса към тавана. Както и да е, ето го.

Субтитрите обаче ги изтеглете не от Замунда, а оттук, моля. Много добър (не мой) превод, който след като го шлифовах, стана почти отличен.
Виж целия пост
# 677
A на мен 'Сивият'много ми хареса,дори недоброто качество в Замунда не ме отказа.

И мен така.


Гледах Never let me go - не ме трогна, не ми хареса, безмислен е за мен - така и не разбрах - какво искат да ни кажат -
Скрит текст:
че и клонираните имат душа? За любовта? За жестокостта?
... - не им се е получило. И като прибавим слабата игра на актьорите - много ме отегчи  Confused
Виж целия пост
# 678
Аз препоръчвам Beyond a reasonable doubt. Simple Smile
Виж целия пост
# 679
Имам няколко филма,които отлежават на компютъра,днес гледах " Кешбол " - става за гледане,но...,абе в последно време нищо не ми хваща окото.Знам,че този е вече обсъждан в темата.Аз търся нещо ново силно романтично и драматично  Hug
Виж целия пост
# 680
Днес гледах "Изключително силно, невероятно близо". Много ми хареса.

http://www.imdb.com/title/tt0477302/ Препоръчвам.
Виж целия пост
# 681
Имам няколко филма,които отлежават на компютъра,днес гледах " Кешбол " - става за гледане,но...,абе в последно време нищо не ми хваща окото.Знам,че този е вече обсъждан в темата.Аз търся нещо ново силно романтично и драматично  Hug

Здравей. Ако не си го гледала- този http://www.imdb.com/title/tt0364517/ може би ще ти хареса. Търси го като Love me if you dare . Има и други филми с подобна тематика, но  аз харесвам  много Guillaume Canet и филма ми хареса.
Виж целия пост
# 682
Аз търся нещо ново силно романтично и драматично  Hug

Не помня дали беше гледала "Оne day", който обсъждахме в началото на темата. Силно романтично е. най - пресен пример за такова ми е.
Виж целия пост
# 683
Гледах Young Adult (http://www.imdb.com/title/tt1625346/) - не знам защо бях решила, че е комедия. Филмът обаче оставя доста тягостно чувство. Определено трябва да се гледа от всички, които са се фиксирали в своето минало и не искат или не могат да продължат напред. Филмът доказва за пореден път, че и красивите кралици на гимназията могат да са нещастни в живота.
Много точно мнение за филма!  Peace
Виж целия пост
# 684
А къде го има?
Видях го.
Виж целия пост
# 685
Ако има някой, който е гледал "Columbus circle", се интересувам
Скрит текст:
как разбирате финала? Накрая когато детективът истинската Джъстийн/Абигейл защо я пусна да си тръгне? Не е ли логично да задържи и нея като съучастничка?

Виж целия пост
# 686
Аз търся нещо ново силно романтично и драматично  Hug

Не помня дали беше гледала "Оne day", който обсъждахме в началото на темата. Силно романтично е. най - пресен пример за такова ми е.

Гледах го него Simple Smile)
Виж целия пост
# 687
къде го видя?
Виж целия пост
# 688
Имам няколко филма,които отлежават на компютъра,днес гледах " Кешбол " - става за гледане,но...,абе в последно време нищо не ми хваща окото.Знам,че този е вече обсъждан в темата.Аз търся нещо ново силно романтично и драматично  Hug

Здравей. Ако не си го гледала- този http://www.imdb.com/title/tt0364517/ може би ще ти хареса. Търси го като Love me if you dare . Има и други филми с подобна тематика, но  аз харесвам  много Guillaume Canet и филма ми хареса.

Много благодаря за тази препоръка , Буря Hug. Гийом ми е слабост . Flutter
Виж целия пост
# 689
http://www.DMCA-removal-from-Google/details.php?id=301570&hit=1 тук Peace
Гледах "Хюго",мнението ми за него.....и аз не знам.Много добре направен,хареса ми,само дето момчето изобщо не ми хареса,едвам изгледах филма,много неприятно ми беше.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия