Гледах!Хареса ми!Препоръчвам го!Искам да споделя... - XXX

  • 78 935
  • 735
# 705
В края на темата ще извадя километричния свитък с последните филми, които гледах. Предварително се извинявам за дългия постинг. Rolling Eyes

"Cracks" / "Пукнатини" (2009) - с прекрасната Ева Грийн. Хубав филм, накара ме едновременно да ненавиждам героинята на Ева, да се отвращавам от нея, но и да я съжалявам. Препоръчвам! Wink

"Untraceable" / "Непроследим" (2008) - с Даян Лейн. Хубаво, приятно, интересно трилърче. Върви бързо, но има някои сцени, които може да не се понравят на всички.

"A Love to Hide" / "Un amour a taire" / "Премълчана любов" (2005) - много хубав френски филм, сниман в България с участието на множество родни артисти, включително и Юлиан Вергов Heart Eyes, макар и с малка, но ключова роля. Филм за любовта между двама мъже, невинната любов на едно момиче и братското предателство. И всичко това по време на Втората световна война. Confused

"The Prestige" / "Престиж" (2006) - с Хю Джакмън, Крисчън Бейл, Скарлет Йохансон. Интересно е филмчето, държа ме под напрежение, краят беше непредвидим, поне за мен, успя да ме изненада. А и винаги са ми били много интересни тайните на фокусниците. Crazy

"Clash of the Titans" / "Сблъсъкът на титаните" (2010) - с Лиам Нийсън. За филм от този жанр си е направо перфектен. Динамичен е, интересен. Разказва историята на Персей, макар че не знам колко достоверно. На 3D сигурно е имало какво да се види.

"Centurion" / "Центурион" (2010) - нищо по-различно от останалите филми на подобна тематика - Римската империя, битки за завладяване на нови територии, легендарния Девети легион. Не ми беше особено интересно, но става за гледане. Wink

"London Boulevard" / "Булевард Лондон" (2010) - с Колин Фарел, Кийра Найтли. Изключително скучен и безинтересен ми беше, с изключение на края. Не препоръчвам! Tired

"Paul" / "Пол" (2011) - със Сигорни Уивър. Скептична бях, но е забавно и приятно филмето, идеално за разпускане. Извънземното беше много сладко. Grinning

"Your Highness" / "Ваше височество" (2011) - с Натали Портман, Деймиън Люис, Зои Дешанел. Тъпа пародийка, не обичам пародии, а тази още повече ме отказа от тях! Close

"Friends with Benefits" / "По приятелски" (2011) - с Джъстин Тимбърлейк, Мила Кунис. Приятно ром-комче за разпускане. Wink

"Pirates of the Caribbean" / "Карибски пирати" - огромно удоволствие си доставих с 4-те филма. Обожавам я тази поредица! Heart Eyes Не бях гледала 4-тата част, Пенелопе Круз стоеше идеално във филма. Орландо и Кийра не ми липсваха, тяхната история приключи. Heart Eyes

"Setup" / "Засада" (2011) - с Брус Уилис, 50 Сент. Става, но само ако няма какво друго да се гледа.

"Meet the Parents" / "Запознай се с нашите" (2000), "Meet the Fockers" / "Запознай ме с вашите" (2004), "Little Fockers" / "Запознай се с малките" (2010) - с  Бен Стилър, Робърт де Ниро, Дъстин Хофман, Барбра Стрейзънд, Оуен Уилсън. Първите 2 части са приятни и забавни, но третата е огромна боза, не можах да я изгледам до край. ooooh!

"Transformers" / "Трансформърс"- първите 2 части ми харесаха, бяха динамични, мелето си беше меле, роботите - супер. 3-тата ме разочарова, беше ми скучна и нямах търпение да свърши, дори Патрик Демпси не спаси положението. Предполагам, че ако беше на 3D щеше да ми хареса повече.

"Ice Age" / "Ледена епоха" - отново си доставих огромно удоволствие с 3-те части на филма и бонусите към тях. Няма какво да добавя, това ми е любимата анимация! Heart Eyes Heart Eyes

"Conan the Barbarian" / "Конан варварина" (2011) - не ме впечатли с нищо, става, ако няма какво друго да се гледа.

"Abduction" / "Отвлечен" (2011) - приятно екшънче, особено за феновете на Тейлър Лаутнър.

"Hodejegerne" / "Ловци на глави" (2011) - много интересно норвежко екшън-трилърче. Много ми хареса, динамично, държа ме в напрежение. Heart Eyes

"Killer Elite" / "Елитните убийци" (2011) - с Джейсън Стейтън, Клайв Оуен, Робърт Де Ниро. Доста ми доскуча на моменти, изгледах го само заради каста.

"La piel que habito" / "The Skin I Live In" / "Кожата, в която живея" (2011) - нямам много опит с Алмодовар, но този филм определено ми хареса! Хареса ми актьорската игра, хареса ми и как се разгърна идеята, а след като осъзнах какво е станало всъщност, гледах така -  Shocked. И краят беше подходящ. Heart Eyes

"Snowtown" / "Снежен град" (2011) - сив, извратен, нищо непоказващ, прекалено дълъг. Не препоръчвам! Stop

"The Guard" / "Големият полицай от малкия град" (2011) - ирландска криминална комедия, добра при това. И така и не разбрах дали главният герой е уникално прост или е гениален. Crazy

"Лора от сутрин до вечер" (2011) - интересна идея, добра актьорска игра, хубав край. Единственото, което не ми хареса е акцентът на Миленита и особено Л-то! Направо ми бръкна в мозъка. Naughty

"New Years Eve" / "Новогодишна нощ" (2011) - много звезди, много нещо. Crazy В началото ми беше скучноват, но след като взеха да се подреждат нещата ми хареса.

"The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1" / "Здрач: Зазоряване - част 1" (2011) - тази част е една огромна боза, просто няма да си правя труда да коментирам! #Cussing out

"Johnny English" / "Джони Инглиш" - и двете части са приятни и забавни, даже втората ми хареса повече. Роуън Аткинсън е голЕм! Heart Eyes Laughing

"What If..." / "Какво ще стане, ако..." (2010) - това не можах да го изтърпя до край! Stop А Херкулес ми е противен отдавна. Mr. Green

"Hugo" / "Хюго" (2011) - красив, интересен филм, страхотна актьорска игра, интересна история. Можеше да е една идея по-кратък и Джъд Лоу да се появяваше по-често на екран. Mr. Green

"Стъпки в пясъка" (2010) - чудесна актьорска игра, много интересна история, добре пресъздадена, нямам никакви забележки. Heart Eyes

"Footloose" / "Танцуването забранено !" (2011) - с Денис Куейд. Хубаво филмче за танци, в което обаче почти няма танци, което на мен ми хареса.

"Lucky Number Slevin" / "Късметът на Слевин" (2006) - с Морган Фрийман, Брус Уилис, Стенли Тучи, Джош Хартнет, Луси Лиу, Бен Кингсли. Много приятно, вървежно трилърче.

"War Horse" / "Боен кон" (2011) - хубав, тъжен, но същевременно изпълващ те с надежда филм. Препоръчвам!

"The Girl with the Dragon Tattoo" / "Мъжете, които мразеха жените" (2011) - с Даниел Крейг, Руни Мара, Кристофър Плъмър. Един от най-хубавите трилъри, които съм гледала! Така ме завладя и заинтригува, че не усетих кога свърши. А краят... Close

"The Help" / "Южнячки" - стра-хо-тен! Накара ме и да се смея и да плача. Прекрасни актьори! Малко му беше само 1 Оскар. Препоръчвам! Heart Eyes

"Jack and Jill" / "Джак и Джил" (2011) - с Адам Сандлър, Кейти Холмс, Ал Пачино Shocked. Голяма простотия, не издържах докрай! ooooh!

"The Descendants" / "Потомците" (2011) - не бих казала, че не ми хареса, но не ме докосна, няма и да го запомня. Можеше да е по-къс, а Джордж Клуни не ми беше никак убедителен. Rolling Eyes

"Toy Story" / "Играта на играчките" - и трите части са страхотни! Анимацийка за малки и големи. Heart Eyes

Благодаря за търпението на изчелите ме!  Blush      bouquet
Виж целия пост
# 706
Цитат
"Transformers" / "Трансформърс"- първите 2 части ми харесаха, бяха динамични, мелето си беше меле, роботите - супер. 3-тата ме разочарова, беше ми скучна и нямах търпение да свърши, дори Патрик Демпси не спаси положението. Предполагам, че ако беше на 3D щеше да ми хареса повече.

Тц, нямаше!  Wink
Виж целия пост
# 707
Цитат
"Transformers" / "Трансформърс"- първите 2 части ми харесаха, бяха динамични, мелето си беше меле, роботите - супер. 3-тата ме разочарова, беше ми скучна и нямах търпение да свърши, дори Патрик Демпси не спаси положението. Предполагам, че ако беше на 3D щеше да ми хареса повече.

Тц, нямаше!  Wink
Супер, значи няма за какво да съжалявам, че не отидох. Flutter
Виж целия пост
# 708
H0uSse_Baby, откъде изтегли Cracks?  Flutter
Виж целия пост
# 709
H0uSse_Baby, откъде изтегли Cracks?  Flutter
Честно казано не си спомням, но го откривам тук. Peace
Виж целия пост
# 710
Публикувана от: H0uSse_Baby
"The Girl with the Dragon Tattoo" / "Мъжете, които мразеха жените" (2011) - с Даниел Крейг, Руни Мара, Кристофър Плъмър. Един от най-хубавите трилъри, които съм гледала! Така ме завладя и заинтригува, че не усетих кога свърши. А краят...

Това е американската версия, но препоръчвам шведската, която има и още две продължения- "Момичето, което си играеше с огъня" и "Момичето, което разтури стършеловото гнездо"

 Напълно споделям мнението за играта на Джордж Клуни в "Потомците" , идваше ми да му изневеря и аз.Всъщност за какво се разказваше?  Wink

Имам питане от къде свали "Южнячки" , като не го намерих гледах този с Дж.Клуни.  

Виж целия пост
# 711
twiggy, знам за шведската трилогия, ще си я изгледам, даже на книгите съм се наточила.  smile3508

В "Потомците" ставаше въпрос за:

Скрит текст:
наследствена земя на някой от Хавайските острови (не помня точно името), която трябва да се продаде до определен период от време, Клуни водеше нещата, но същевременно жена му претърпява злополука и изпада в кома. Той трябва сам да се грижи за дъщерите си. Разбира, че жена му му е изневерявала, тръгват по семейно да търсят любовника. Накрая изключват съпругата му от машините и тя умира. Разпръскват прахта и в океана. Същевременно той се сближава с децата си и решава да не продават още земята.

"The Help" го бях свалила от Замунда, но са го махнали. Има го тук.
Виж целия пост
# 712
Гледах "Боксьорът" с Даниел Дей Луис. Старо, но златно. Не се нарежда в личния ми топ 100, но ми хареса.
http://www.imdb.com/title/tt0118760/
Виж целия пост
# 713
На мен ми е в личната десятка, и в тройката на любовните филми Heart Eyes.
Виж целия пост
# 714
За теб знам провокативна подстрекателко да го гледам!
Виж целия пост
# 715
Ама, Ване, ще рече човек, че съм те подтикнала "Трансформърс" да гледаш Joy. Филмът си е много стойностен даже, ако ще и да не е точно твой тип. Надали си загубила двата си часа пред монитора Wink
Виж целия пост
# 716
стигЪ мЪ! нал казах, че ми харесва. Не е мой тип щот не тача бокса, ама всичко останало си е наред!

А Трансформърс го гледам с трепет... щот много обичам роботи и разни безобразни... и като почнат да се трансформират умирам от кеф  Blush
Виж целия пост
# 717
Внимавай да не взема това за препоръка че после ще те гоня с горелката от София до Прага и обратно hahaha
Сега като се замисля, последният филм, който наистина съжалих, че съм гледала, е "Електра Лукс", на което казвам само- Джоузеф Гордън-Левит, какво търпя само зарад теб Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Сега, извън спама- снощи гледах "Лусия и сексът" и съм силно впечатлена. След "Любовникът" това е вторият изключително красив и чувствен филм, който гледам тези седмици, много съм щастлива Heart Eyes. Беше си доста странен, по испански, но прекрасен, препоръчвам горещо.
Виж целия пост
# 718
Къде го набара? напоследък съм много доволна от неанглийските филми.
Виж целия пост
# 719
Видеоархив "Поля от слънчогледи" Mr. Green. Питай нея откъде го е свалила Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия