Мъже, защо кръшкате?

  • 68 812
  • 1 168
# 510
Боя се, че силата ми не е толкова голяма (колкото и да ми се иска).  Laughing Макар че имах дълги години успех в сраженията с подобен индивид. СПечелих няколко битки, но загубих войната. Като цяло обаче останах с добри впечатления.  Laughing
Виж целия пост
# 511
Аз не можах да разбера - наемането на проститутка кръшкане ли е? Сорри, 35 страници нямам време да ги прочета...
Виж целия пост
# 512
Спасение на брака.
Виж целия пост
# 513

Аз не можах да разбера - наемането на проститутка кръшкане ли е? Сорри, 35 страници нямам време да ги прочета...

По скоро евтина инвестиция... щото у дома за едното е...е, ти еб..т м..та!!!!  Laughing
Виж целия пост
# 514

Аз не можах да разбера - наемането на проститутка кръшкане ли е? Сорри, 35 страници нямам време да ги прочета...

По скоро евтина инвестиция... щото у дома за едното е...е, ти еб..т м..та!!!!  Laughing
Mr. Green
Виж целия пост
# 515
Интересно виждане за проституцията като инвестиция. Според мен може да инвестират само техните сводници. Не знаех, че и клиентите инвестират.  Shocked Бракът е една много по-евтина алтернатива на редовен секс. Женените жени се задоволяват с малко $ (то и секса на женените мъже не че е много  Laughing).

От друга страна не знаех, че ходенето на проститутка/жиголо не е изневяра. Много интересно отърваване. Много са ми странни тези мъже, които изневеряват, но упорито се самозаблуждават, че не го правят. Това само показва нечиста съвест. Според мен дори и една целувка е изневяра, но малко хора мислят така.
Виж целия пост
# 516
Соте по-скоро има предвид по-малкия процент проблеми, които би му причинила една платена услуга в сравнение с прекалено високия процент такива, които би му гарантирала законната съпруга.
Т.е. - плащаш някаква си дребна сума - получаваш нулев процент усложнения...
Така я схващам аз неговата логика.  Crazy

Скрит текст:
Соте, на този аватар не ти се виждат очите, бе мило.  Hug  Сини ли са, зелени ли...  Thinking  Или ги криеш, та да няма после изгорели по теби мами...  Crazy
 Hug
Виж целия пост
# 517
Зависи каква е тази дребна сума. Ако не става въпрос за проститутки на централна гара, сумата не е чак толкова дребна и ако се прави секс с проститутка толкова често, колкото със съпругата, надали ще излезе по-евтино. Е, ако със жена си прави секс 1-2-3 пъти в месеца, може и по-евтино да излезе, но ако правят 2-5 пъти седмично, на проститутка за толкова пъти ще излезе доста скъпо.
А, съпругата предлага и допълнителни бонуси като готвене, пране, чистене, гладене, раждане, гледане на деца и т.н. екстри. Ами то всичко си има цена.
Аз предлагам на Соте като му е толкова тежко да е женен и като е толкова лесно на проститутка да вземе да се разведе и да ходи само на проститутки да му е лек живота.
Но не, заблуждава ни той. Не иска да си признае, но си личи, че отдавна си е загубил ума по нея (съпругата) и никоя друга не може да я замени. Познах ли?
Виж целия пост
# 518
Мен ме е гнус от проститутки и не мога да го бутна там където може би е бил някой преди час или 10 мин. дори. А допълнителните екстри от съпругата мани ги не ги има във всеки пакет. За секса то има ли го това месечно веднъж, защото докато бях женен и сутришното гушване беше предпоставка за секс при това, че всяка сутрин от него получавах е***ция нямаше как да се размина без.  А и в момента пак не бих отишъл на проститутка.
Виж целия пост
# 519
Той Соте само така си говори. Да става интересно.  Crazy
Не вярвам, ама никак не вярвам да е толкова окъсал, че да предпочете амортизирани обекти за услуги пред една гореща мадама, с която всичко да е истинско без да е платено...  Naughty

Мен ме е гнус от проститутки и не мога да го бутна там където може би е бил някой преди час или 10 мин. дори.
Скрит текст:
2pac, нали за това си готин...  Hug  Ама и много липсваш на форума, включвай се по-често... Че много самотно без теб.  Hug
Виж целия пост
# 520

Т.е. - плащаш някаква си дребна сума - получаваш нулев процент усложнения...
Така я схващам аз неговата логика.  Crazy

Скрит текст:
Соте, на този аватар не ти се виждат очите, бе мило.  Hug  Сини ли са, зелени ли...  Thinking  Или ги криеш, та да няма после изгорели по теби мами...  Crazy
 Hug

Точно така Анджали.. плащаш за факта че никога повече няма да те потърси!!!  Laughing
Прави сте... по проститутки не бих си хвърлял парите... пък и са ми гадни макар и елитните... но да хвърля пари по нещо естествено... не бих се замислил много... да не навлизам в подробности.. нищо човешко не ми е чуждо, пък и не съм светец... но във всяко едно начало макар и само с цел секс.. ми нужна си е доза романтика!!!  Mr. Green
Само секс не ме кефи... требе си тръпка за всичко... така и смисълът се оправдава и преживяването е в пъти по яко!!!  Hug

Скрит текст:
Анджали... според жена ми очите са ми изпепеляващи  Laughing.. но според мен са си тъмно- кафяви... ако пък не ми вярваш и искаш да ги видиш.. пусни ми ЛС..  Laughing

Виж целия пост
# 521
Мен ме е гнус от проститутки и не мога да го бутна там където може би е бил някой преди час или 10 мин. дори.

Седи споко...ще запознаем с едни сълзички и пак ще си говорим Party Wink
Виж целия пост
# 522
2pac, жена ти дали е била съгласна да се мине само с твоята ерек**я? Щото аз ако оставя на ерек**ята на мъжа ми, не трябва да се обличам направо и не трябва нищо друго да правя.  Laughing Тя жена ти май  е била хала.  Laughing

sote-full, ако знае жена ти твойте секс игри... ц-ц-ц. Защо не може да те види отнякъде - тогава тръпката ще е наистина голяма.  Laughing Неверните мъже все ги говорите едни такива глупости за романтика.  Laughing
Виж целия пост
# 523

sote-full, ако знае жена ти твойте секс игри... ц-ц-ц. Защо не може да те види отнякъде - тогава тръпката ще е наистина голяма.  Laughing Неверните мъже все ги говорите едни такива глупости за романтика.  Laughing

Че кво и е на жена ми... дал съм и правото да е свободна жена... отдавна съм спрял да и държа сметка както и тя на мен... ей... не всички имат угризенията на останалите... сто пъти съм ви казвал че така се живе в пъти по добре.
Като почнете да ми разметате теории за ревност и стискане за гушата... безсмислено е.. разберете го!!!   Peace
Виж целия пост
# 524
Така са либералните семейства. Тази свобода няма да я разбера, нито приема. Но както се казва - "Живей и остави другите да живеят". Хубаво е, че сте се намерили с нея толкова еднакви и че не си като тези дето изневеряват, но искат жена им да им е вярна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия