Мъже, защо кръшкате?

  • 68 812
  • 1 168
# 885
punky90, извинявай за офтопика, но ако това на снимката в подписа ти си ти, отсега те номинирам за форумските титли "Златно огледало". Прекрасна си!   bouquet

Май не само ние сме си я харесали  Laughing

punky90, някой ти ползва снимката, че и бебе пише, че няма, сигнализирай  Peace освен ако ти не ползваш нейната  Simple Smile
http://www.sibir.bg/index.php?page=photoAlbumPreview&albID=7 … &PicID=219774
Виж целия пост
# 886
Защо ми се струва, че това са три различни момичета.
Виж целия пост
# 887
Краси,не ми звучиш добре.Я да "се вземеш в ръце".Сега е момента да пробваш нещо чуждо.Последиците могат да бъдат само две:Или да дооцениш това което имаш,или чуждото повече да ти хареса .Едва ли ще ти се стори еднакво.
Е, ти нали не мислиш, че съм се омъжила за първия?    Laughing
Виж целия пост
# 888
Защо ми се струва, че това са три различни момичета.

Не, едно е.
Виж целия пост
# 889
Ей, днес във всяка тема се обсъждат снимките на пънки...
Виж целия пост
# 890
Е, ти нали не мислиш, че съм се омъжила за първия?    Laughing

А защо трябва да последния? Grinning
Чудите се защо мъжете били кръшкали.Ми кръшнете веднъж и вие и ще разберете.
Ипи поне ще си мислите ,че сте разбрали Grinning
Виж целия пост
# 891
Е, ти нали не мислиш, че съм се омъжила за първия?    Laughing

А защо трябва да последния? Grinning
Чудите се защо мъжете били кръшкали.Ми кръшнете веднъж и вие и ще разберете.
Изневерявала съм преди .На гадже.
Втори път не бих си причинила подобен тормоз......аз съм Везни и чувството ми за справедливост е явно развито до степен маниакалност.
А и ако изключим факта, че получавам всичко необходимо ми у дома, пак не смятам да падам до ниво животинско, разбирай -за едното начесване .
Сексът не е само гимнастика.
"За всеки влак си има пътници!" - този не е моят.    Laughing
Виж целия пост
# 892
Втори път не бих си причинила подобен тормоз......  Laughing[/b]
[/quote]
Леле,то  мъжете дето кръшкат,човек да ги ожалиш-то голям тормоз било Laughing

сега сериозно:Краси ,радвам се,че нямаш такива потребности  bouquet
Виж целия пост
# 893
Не казах за мъжете, а че за Мен си беше тормоз.   
Ако мъжете се тормозеха толкоз, нямаше да кръшкат....    Mr. Green
Виж целия пост
# 894
Скрит текст:
Таз Пънки ще излезе голяма хитруша. Уж не изневерява, а е накичила снимки в сайтове за запознанства.  Joy Живот си живее ама не казва.  Laughing То затова тия дето говорят само си говорят, а тия дето се спотайват са най-опасни.

Скрит текст:
Подшушнаха ми на ушенце, че снимките са всъщност на украински еротичен модел. Значи все пак бях права като казвах, че някой се базика с нас.  Laughing
Виж целия пост
# 895
То, това, че тези които говорят работа не вършат е известно. Поне не сериозно.
Народът ни е казал, че тихите води са най- дълбоки.
Виж целия пост
# 896
Ама че тема съм изпуснала  Sunglasses
Точно вчера си писахме с един...познат, който рече - няма как да разбереш защо мъжа си го слага тук или там, често или периодично и тн, просто не си мъж, а ние мислим различно...Та вярвам, че е така.
Виж целия пост
# 897
По тази логика нямаше да има изневеряващи жени  Laughing

Грешат мъжете, много добре знаем защо кръшкат, просто на тях не им допада причината поради която го правят и затова ползват типично детското оправдание при пакост, че няма как да обяснят, щото сме различни и няма да ги разберем  Simple Smile
Виж целия пост
# 898
За съвсем друго иде реч.
Жените и мъжете просто имат често различни причини да го правят.
Ако ти знаеш защо го правят – то аз – не. Мога само да гадая и предполагам. Явно ти знаеш всичко просто.
Но за една и съща ситуация – аз и мой приятели /различни мъже – разсъждаваме съвсем различно – за причините най-вече и това често ми се случва, затова вярвам, че е различно...
Виж целия пост
# 899
...
Но за една и съща ситуация – аз и мой приятели /различни мъже – разсъждаваме съвсем различно – за причините най-вече и това често ми се случва, затова вярвам, че е различно...


Явно  Peace но поне дават конкретен отговор, но и аз с "няма да ме разбереш" и други клишета не се задоволявам.


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия