Бродирана красота - Гоблени 92

  • 98 783
  • 746
# 75
ето това шия в момента
трябва да стане  това

Виж целия пост
# 76
nevilana, това готова комплектовка ли е или по схема от нета? Прилича доста на "прогон".
Виж целия пост
# 77
nevilana, това готова комплектовка ли е или по схема от нета? Прилича доста на "прогон".

не иска да обидя момичето, ама това не прилича, а е истинско прогон - готово няма нищо общо с картинка Sad Sad Sad
Виж целия пост
# 78
 Rolling Eyes  Rolling Eyes   Wink
Виж целия пост
# 79
Джема схемата е от интернет.Няма да казвам колко съм разочарована.Когато реших да разгледам схемата вече беше късно пък и не разбирам много  ooooh!Промених доста цветове защото иначе щеще да се получи едно нищо.Аз сега трупам опит Grinning и това ще ми е за урок.Дали трябваше да се откажа?
Виж целия пост
# 80
Моето мнение - уший мацка, и ако тя ще изглежда като едно размазано петно - откажи се, не хаби нерви, время, материали


и друг път - покажи нам схема, а ние вече познаеме прогон или не прогон Hug
Виж целия пост
# 81
Попитах защото наистина си личи, че схемата не е качествена, а работата е огромна- толкова труд на вятъра е жалко да отиде.Ако си творческа личност и можеш да променяш цветове и знаци в движение- уший си я и без това голяма част си ушила. Но ако си като мен- никакво творческо мислене, откажи се по-добре.
Виж целия пост
# 82
Да ушиеш толкова много и да се откажеш ooooh! мен би ме заболяло сърцето Cry
Виж целия пост
# 83
Да ушиеш толкова много и да се откажеш ooooh! мен би ме заболяло сърцето Cry

Ами и то имен, ама какво ще правя после грозотията ако я довърша, затова бих я зарязала.
Виж целия пост
# 84
Сега ме е яд че не се престраших по рано да пиша тук.Не бих се обидила на никого.От толкова време ви се радвам
Виж целия пост
# 85
Това е моята пума Заповядайте, извинявайте за дългия пост
Виж целия пост
# 86
...  и да вмъкна въпросче за тези лупи с лампичка...дали си струват инвестицията? Окьоравявам си аз със времето и все по-трудно ми става да се взирам...ма пък 40 лв... newsm78
Познавам две жени, които не можаха да свикнат да работят с лупа (от тези, които се закачат на врата) - едната е майка ми, аз също си мисля, че не бих могла с това чудо пред себе си да боцкам...
Виж целия пост
# 87
...  и да вмъкна въпросче за тези лупи с лампичка...дали си струват инвестицията? Окьоравявам си аз със времето и все по-трудно ми става да се взирам...ма пък 40 лв... newsm78
Познавам две жени, които не можаха да свикнат да работят с лупа (от тези, които се закачат на врата) - едната е майка ми, аз също си мисля, че не бих могла с това чудо пред себе си да боцкам...
Аз също не можах да свикна с лупа на врата, взех си я с голям мерак с лампа, но нещо не ми допадна, просто ми пречи и не мога.
Виж целия пост
# 88
Аз също не мога с лупа. Имам две и с двете не ми е удобно, постоянно имам чувството, че трябва да нахна "нещото", което ми пречи. Чувството е все едно някой е застанал пред теб и ти пречи да гледаш телевизор и ти се иска да го заобиколиш. Simple Smile Поне аз го чувствам така.
Виж целия пост
# 89
Момичета, някой публикува преди време схеми за мартенички и първа пролет. Ще може ли пак да ги пуснете?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия