Бродирана красота - Гоблени 92

  • 98 784
  • 746
# 105
Да, винаги е с една нишка имаш го и гобленов бод и кръстче
Виж целия пост
# 106
А вижте това колко е готино, мисля и него да го направя: http://fx-helper.ru/sxemy-dlya-vyshivki-k-dnyu-svyatogo-valentina.html . За базара Simple Smile

О, това е много сладко, благодаря, че сподели схемичката, ще се възползвам. Hug
Виж целия пост
# 107
eminav, и всички останали ,  Hug  bouquet
Виж целия пост
# 108
Момичета, докато Ви отговоря за схемата на розичките Вие сте прехвърлили 3 странички... Имам я, ама ще изчакате 1-2 дена да ги сканирам- те са от книжка на ДМЦ
Виж целия пост
# 109
Готова съм с моя Тадж махал. В понеделник отива в ателието за рамка. Simple Smile



Утре започвам подаръка от коледната томбола:

Виж целия пост
# 110
Джемма, много е красив  bouquet
Виж целия пост
# 111
За всички които се интересуват от магазина за картички с отвори в Плевен намира се на ул. Сан Стефано 11 Това е срещу спирката над магазин "Мания "
Ето и какво предлагат

http://www.facebook.com/media/set/?set=a.223026411124150.52005.1 … 797528&type=1
Виж целия пост
# 112
Джемма, прекрасен е   bouquet Но защо вашите не се изкривяват, моя в действителност не е много изкривен, но въпреки, че ползвах гергеф пак малко е изкривен.
Виж целия пост
# 113
Джемма, прекрасен е   bouquet Но защо вашите не се изкривяват, моя в действителност не е много изкривен, но въпреки, че ползвах гергеф пак малко е изкривен.

 Wink Така ли мислиш- я се загледай добре в снимката. Тайната е в това как съм го снимала, иначе ми се кривят леко, неминуемо, когато се шие гобленов бод.
Виж целия пост
# 114
За всички които се интересуват от магазина за картички с отвори в Плевен намира се на ул. Сан Стефано 11 Това е срещу спирката над магазин "Мания "
Ето и какво предлагат

http://www.facebook.com/media/set/?set=a.223026411124150.52005.1 … 797528&type=1
Много ми харесват ,но защо всички си правят бизнеса през фейсбук,аз нямам регистрация там,а не е дадена друга връзка  Thinking Поне един мейл могат да сложат.
Джемма   станал е много красив,в началото (аз селедях етапите) ми се струваше с много бледи цветове,но сега виждам колко е красив  Hug
Виж целия пост
# 115
Ето моите картончета за картички: http://rossiii.snimka.bg/hobby/kartoncheta-za-kartichki.653635.26340639
Магазинчето в Плевен е на ул. " Сан Стефано" ( срещу магазин TCM, точно до офис на Blizoo). Има много интересни неща.
Виж целия пост
# 116
http://nevilana.snimka.bg/experiment/gobleni.568759.26331783
как се казва този гоблен
Виж целия пост
# 117
[quote
Много ми харесват ,но защо всички си правят бизнеса през фейсбук,аз нямам регистрация там,а не е дадена друга връзка  Thinking Поне един мейл могат да сложат.
Джемма  
[/quote]

Ето ,заповядай  " zinkap@abv.bg"

   
Виж целия пост
# 118
Джемма, браво много е красив!!!  bouquet Heart Eyes
А що се отнася за изкривяването на гоблена , това стана в зависимост колко стягаш конеца.
Момичета, случайно да ви се намират схеми за ключодържатели? newsm78
Виж целия пост
# 119
Аз имам схеми за ключодържатели, но не са нещо особено - една страничка с пеперудки, животинки и цветя. После ще потърся къде е.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия