Бродирана красота - Гоблени 92

  • 98 784
  • 746
# 135
Джемма, браво много е красив!!!  bouquet Heart Eyes
А що се отнася за изкривяването на гоблена , това стана в зависимост колко стягаш конеца.
Момичета, случайно да ви се намират схеми за ключодържатели? newsm78
  Мога да ти изпратя,но ще ми трябва емейл адрес,Джема  много е красив ,  bouquetmari_eta  Честита годишнина,Още много годишнини да празнувате заедно,И както винаги прекрасен десерт,  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 136
Да покажа един мижав етап, направо ме е срам като гледам вие какво показвате
Виж целия пост
# 137
Много исках да се запиша с етапче, но ще е на следващото сваляне на гергефа  Wink
Сисак, благодаря за новата темичка!   bouquet Hug
dion, много са хубави!   bouquet
Биляна, страшно са симпатични! И много хубаво място си им намерила!  Peace
cenni, Son4eto_j, nevilana добре дошли!  Hug
Донси, как етапче?!  ooooh! Та то е почти готово!   bouquet  
Radika, много сполучливо оформление  Peace
Бяло Цвете, Инатче, умора нямате!   bouquet
teddybearm, и на мен от картончетата тези най-много ми харесват  Peace
ted_, много красиво се получава   bouquet
tutune, чудно етапче  Hug
Lady N, добре си го решила, така е много по-симпатичен от оригинала  Peace
Miss Emerald, страхотни птичета  Hug
Скорпион, разгледах ти албумчето, не знам кога намираш време  Hug
Джемма, уникално красиво, вече нямах търпение да го завършиш   bouquet
УиУи, мнооого красиво!  Peace
Бубка, благодаря за милите думи  Hug
Виж целия пост
# 138
  bouquet
Виж целия пост
# 139
Ще взема най- накрая да се запиша, защото съм поизтървала 2-3 теми- аз много не пиша, но ви чета с интерес. Нямам и много време за шиене напоследък, само си харесвам стотици гоблени..Иначе още си шия гейшата на Милена стил, ако случайно някой си спомня за какво иде реч. Тези дни ще покаща етап- още месец може би и ще съм готова най- накрая. Успешна седмица на всички! Hug
Виж целия пост
# 140
mari_eta честст празник!   bouquet

Ето и готова Казанската Богородица с мъниста  Wink
Виж целия пост
# 141
Да покажа едно етапче от Пълнолунието, ако се вижда нещо де, че направих преди малко снимката с телефона и качеството не е много добро.
Виж целия пост
# 142
Ей, тая Пума ми влезе и на мен под кожата... Преди време, се чудих между нея и двете кончета,и конете взеха превес. Сега се чудя дали не сгреших  newsm78

chipolita, добре се получава. Накрая ще е просто прекрасна. Спорно шиене.

Здравка79, Богородицата е много красива. Браво на тебе!

УиУи, те малките етапчета правят целия гоблен. Ако има първенец по бавно шиене, това съм аз...  Joy

Мари_ета, честита ти годишнина! Щом си я празнуваш, значи още сте си  Heart  Все така да сте!
Виж целия пост
# 143
Здравейте, търся един гоблен. Надявам се да можете да ми помогнете и да кажете от къде мога да го купя - за София питам. Става въпрос за Стареца с моряшката фланелка. Не съм сигурна дали така се казва. Свекърва ми го търси от доста време и не може да го намери никъде. Много Ви благодаря предварително   bouquet
Виж целия пост
# 144
Здравейте, търся един гоблен. Надявам се да можете да ми помогнете и да кажете от къде мога да го купя - за София питам. Става въпрос за Стареца с моряшката фланелка. Не съм сигурна дали така се казва. Свекърва ми го търси от доста време и не може да го намери никъде. Много Ви благодаря предварително   bouquet

Аз се сещам само за "Стареца с лулата", но той е със сако и шалче, не с фланелка  newsm78
http://www.zaria-21.com/galeriya_gobleni/klasika.html#
Здравче, разкошна е!   bouquet
Виж целия пост
# 145
Здравка79, много красива Богородица.
Мариета, честит празник.  bouquet

Аз избоцках картичката преди малко, но не съм я монтирала още на картончето:

Виж целия пост
# 146
Ох, аз нямам спомен кой, но една мацка иска да шие коне на дим (моите от водата, а нейните в водата)
ако не бъркам ето тука една жена го заменява или продава.
може ще излезе по-евтино отколко да поръча от сайта newsm78
http://www.goblenite.org/showthread.php?t=7982&page=3
Виж целия пост
# 147
Знаех си аз, че съм я виждала тази красавица някъде и че беше на някой от известните, то било на Dimensions. От линка на Вишенка е в пост #34, в средата, иначе ето я тук и в оригинал си е и с панделки, и с мъниста... http://www.123stitch.com/cgi-perl/itemdetail.pl?item=K3823
Виж целия пост
# 148


Аз се сещам само за "Стареца с лулата", но той е със сако и шалче, не с фланелка  newsm78
http://www.zaria-21.com/galeriya_gobleni/klasika.html#


Да, него, какато и стареца с халба ги има, но много иска и въпросния с фланелката. Благодаря ти за сайта, ще й го покажа, пък може да си хареса нещо друго Simple Smile
Виж целия пост
# 149
Аз пък си получих от сайта на Аксиома зодията Везни на Ланарте  Grinning много е хубава...
ама тя ще е леееко на заден план...
Баба ми почина , а баща ми крака го боли всяка вечер... , майка ми засега е добре . А пък свекърва ми пък - я приеха в болницата същият ден , и трябваше да вземем свекъра у нас , да го гледаме , а той е много трудно подвижен , едва го замъкнахме ... на детето на леглото спа два дни , а днес го закарахме при майка ми ... Confusedкакво да прави жената - онзи ден погреба майка си , а сега ще ги гледа и тримата болни - двамата мъже + Мимито защото кашля и още не е за градината , а ние сме утре на работа с мъжа ми и двамата втора смяна . Пък и предиобяд има час да ходи на кардиолог за кръвното (взел си е часа още преди половин месец ) Как само се изпонатръшкаха всички  Sick не е истина... няма кога и бод да подхвана , пък и наум не ми минава даже  Mr. Green А пък като че първо трябва бебенцето да ушия , защото на брат ми бебето ще им се роди преди аз да ушия подаръка   bouquet  Embarassed
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия